Piste Vrapimi

Produket në Shumica.al tregtohen me shumicë, dhe çdo produkt ka një sasi minimale për porosi.

Shpërndaje:
Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on telegram
Share on pinterest
Share on email
Share on google

Description

Piste vrapimi eshte zgjidhja me e mire per pune me shpejtesi te larte dhe interval, si dhe trajnime ne grup. Intervale me intensitet te larte behen te lehta kur nuk ka butona per te arritur  ose ulur shpejtesine, kjo gjithashtu ben kalime te shpejta gjate trajnimit ne grup. Pista e vrapimit jo e motorizuar eshte bere e mundur nga siperfaqja e re e patentuar. Sistemi eshte pothuajse pa ferkime, gje qe lejon qe rripi te rreshqase pa probleme. Kombinoje ate me nje siperfaqe inovative te lakuar te vrapimit dhe papritmas perdoruesit jane ne gjendje te kontrollojne ritmin e tyre sipas deshires. Per te pershpejtuar, thjesht filloni te vraponi, per te ngadalesuar, lejoni vetes te levizni poshte. E gjitha varet nga pozicioni i trupit dhe graviteti. Gjithashtu, per shkak se nuk eshte i motorizuar, nuk ka perberes elektrike per t’u zevendesuar.

Karakteristika

Materiali: Çelik+PVC

Madhesia: 121*68*112.5cm

Ngarkesa maksimale: 180KG

Certifikimi: CE, ISO

Origjina: Kine

Logo: E Personalizuar

Ngjyra: Sipas deshires

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Piste Vrapimi”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Produkte të ngjashme