Pjese Kembimi

Produket në Shumica.al tregtohen me shumicë, dhe çdo produkt ka një sasi minimale për porosi.

Shpërndaje:
Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on telegram
Share on pinterest
Share on email
Share on google

Description

Pjese kembimi ose ndryshe parakolpe dhe mrapakolpe te makinave te ndrshyshme. Instalim i lehte dhe perdorim i qendrueshem dhe jete e gjate sherbimi. Mbroni dhe permiresoni ne menyre efektive performancen e trupit te makines tuaj. Permiresoni ne menyre te persosur pamjen e pergjithshme te automjetit tuaj. Ne menyre te vendosur, nuk eshte e lehte te bien. Materiali qe jane te ndertuar keto pjese kembimi eshte platike + polipropileni. Keto pjese kembimi vijne tek ju  me ngjyra te ndryshme dhe me permasa te ndryshme.

Karakteristikat

Materiali : Plastike + Polipropileni

Pajisja e makines: Mercedes-Benz

Vendi i origjines: Kine

Pershtatshmeria: Pershtatje e shkelqyeshme 100%

Ngjyre: Sipas deshires

 

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Pjese Kembimi”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Produkte të ngjashme