Printer 3D

Produket në Shumica.al tregtohen me shumicë, dhe çdo produkt ka një sasi minimale për porosi.

Shpërndaje:
Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on telegram
Share on pinterest
Share on email
Share on google

Description

Printeri 3D  me nje dizajn qe kulmon nga disa nga mendjet me te mira dhe me te ndritura ne boten. Nje afishe magnetike “C-MAG” e artit eshte projektuar per printerin 3D, i cili eshte plotesisht i levizshem, fleksibel, gjithashtu mund t’i përmbahet me mire platformes. Pasi modeli te kete perfunduar printimin, hiqeni pjesen e siperme magnetike nga pjesa e poshtme dhe perkulni ose perkulni siperfaqen e printimit per te pare qe modeli te dale pa mundim nga siperfaqja e printimit. E listuar me teknologji te pjekur, ploteson te gjitha nevojat e ngrohjes se shpejte dhe printimit 3D me kohe te gjate. Ky Printer 3D eshte i mbrojtur nga furnizimi me energji elektrike nga goditjet e tensionit dhe nderprerjet e energjise. Nese energjia elektrike humbet, printimet mund të rifillojne automatikisht nga shtresa e fundit, duke kursyer kohe dhe duke zvogeluar mbeturinat. Rrotat me precizion te larte te bere nga termoplastika inxhinierike japin ngurtesi te larte, ferkime te uleta dhe qendrueshmeri te shkelqyeshme dimensionale.  Ridizajnuar me nje nxjerrje alumini shume me te forte, 40×40 per bazen e boshtit Y. Ky Printer 3D siguron stabilitet per procesin e printimit, duke çuar ne nje cilesi me te mire te printimit.

Karakteristikat

Materiali: Inoks

Fuqia: 360W

Tensioni: 110-240V

Vendi i origjines: Kine

Pesha: 13.6 KG – 18 KG

Certifikimi: ROHS PSE, CE ,FCC

Permasa (e gjate * Gjeresia * E larte): 578*  522* 648mm

Burimi i energjise: Elektrike

Modele: Te ndryshme

Paketimi: Karton

Ngjyre: E personalizuar

 

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Printer 3D”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Produkte të ngjashme