Printer A4

Produket në Shumica.al tregtohen me shumicë, dhe çdo produkt ka një sasi minimale për porosi.

Shpërndaje:
Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on telegram
Share on pinterest
Share on email
Share on google

Description

Printer A4 ose ndryshe printer multifunksional. Ky lloj printer kryen funksionin e printimit, fotokopjes dhe skanerit. Mund te lidhet me kabell ose me wireles. Nje printer mjaft i duhur per zyren tuaj apo shtepine tuaj. Shpjetsia e printimit bardhe e zi deri ne 10 printime per minute, ndersa per printim me ngjyra ne 8 printime ne minute. Rezolucioni 600×600 dpi. Skanim  me ngjyra per formatet PDF/JPEG/TIFF/DOCX. Kapaciteti i mbajtjes se fletave eshte 1600 faqe. Lidhje me USB 2.0. ose Wireles. Pesha e ketyre printerve eshte 5.5 deri ne 10 KG. Jane printera qe nuk konsumojne shume energji ne perdorimin e tyre. Printer A4 jane te certifikuar nga CE. Vijne tek ju me modele dhe ngjyra te ndryshme.

Karakteristikat

Materiali: Plastik ,Alumin

Tensioni: 110V/220V

Vendi i origjines: Kine

Pesha: 5.5KG – 10KG

Shpejtesia e printimit te zi: 10 faqe / min

Madhesia maksimale e letres: A4; B5; A6; DL

Shpejtesia e printimit me ngjyra: 8 faqe / min

Certifikimi: CE

Permasa (e gjate * Gjeresia * E larte): 375*347*169MM

Madhesia e printimit: A4

Burimi i energjise: Elektrike

Modele: Te ndryshme

Paketimi: Karton

Ngjyre: E personalizuar

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Printer A4”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Produkte të ngjashme