Printer per Kasa Telefonash

Produket në Shumica.al tregtohen me shumicë, dhe çdo produkt ka një sasi minimale për porosi.

Shpërndaje:
Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on telegram
Share on pinterest
Share on email
Share on google

Description

Printeri per kasa telefonash eshte nje printer i cili bene te mundur printimin e kartes se vizes me madhesi A3, mund te printoje ne xham , metal, plastike, akrilike, qeramike …. etj. Me ngjyra te ndryshme dhe shpejtesi , eshte me te vertete nje zgjedhje e mire per perdoruesit e nivelit te larte . Ky lloj printeri peshon 110 Kg . Shtypje precize per shkak te tryezes se shtypjes me motor ndihmes.  Kursim optimal i kostos per shkak te sistemit te furnizimit me bojera te vazhdueshme dhe mirembajtjes se thjeshtuar.

Karakteristikat

Tipi: Printer Dixhital, Led, UV
Pesha: 110 Kg
Përmasat e Printerit: 830mm x 880mm x 560mm
Lloji i Bojës: Bojë UV
Çertifikimi: CE/ROHS/GMS/SGS
Rezolucioni i Printimit: 1440 dpi
Përmasat e Printimit: 50*30 Cm
Voltazhi: AC 110/220 V
Përdorimi: Filxhana, Kasa Telefonash, Stilolapsa etj.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Printer per Kasa Telefonash”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Produkte të ngjashme