Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
Click Here

Printer Ushqimor

$350$3180

Produket në Shumica.al tregtohen me shumicë, dhe çdo produkt ka një sasi minimale për porosi.
Shpërndaje:

Printera ushqimor shnderron pije te zakonshme me shkumeza ne pervojat e lezetshme te konsumatoreve. Zgjidhni nga nje mbreselenese perzgjedhjen e dizajneve ose le te krijojne klientet e tyre me aplikacionin tone te thjeshte pastaj printoni menjehere duke perdorur premium, perberes te natyrshem. Plotesisht ne perputhje me rregulloret e sigurise dhe te sanitetit. Makina e ngrenshme e kafese eshte e afte te shtype ne çdo siperfaqe . Kjo ju lejon te krijoni logot mahnitese te imazhit ose fotot drejtperdrejt ne siperfaqe menjehere pa pasur nevoje per ndonje flete transferimi fare. Ajo do te kete efekte vizuele para se te shijoni ushqimin e shijshem per te mbajtur momentin e bukur dhe te lumturise. Fotografia mund te rishfaqet 100% ne siperfaqen e ushqimeve. Produkti i teknologjise qe i jep ushqimet tradicionale shije dhe kuptim me te larte, le te jete jeta juaj me e gjalle. Ne do te donim per te futur Printer ushqimor mjafton te imagjinoni te jesh ne gjendje te printosh fotografi me ngjyra te plota drejtperdrejt ne kafe, embelsira, biskota, makarona, buke dhe me shume ne pak sekonda me foton te qene plotesisht i sigurt per te konsumuar. Sistemi qe do te revolucionarizoje menyren e paraqitjes dhe shijimit te pijeve dhe produkteve ushqimore te ngrenshme. Sistemi i transmisionit permes kokes se printimit duke levizur per te shmangur shqetesimet e ushqimeve dhe gjithashtu per te shmangur ushqimet nuk mund te fiksohen ne platforme krahasuar me sistemin e transmetimit nepermjet platformes. Mund te shmange pamjen e printimit te paqarte gjate procesit te printimit.

Karakteristikat

Dimensionet e Printimit: 20*20 cm
Rezolucioni: 600*600 dpi
Ngjyra: Shumengjyreshe
Lloji i Ngjyres: CMYK
Printim Automatik: Po
Voltazhi: 110V-220V 50HZ
Permasat e Printerit: 41Cm*34Cm*47Cm
Pesha Bruto: 28 Kg
Pesha Neto: 18 Kg
Volumi i Printimit: 8″/Kater Filxhan
Çertifikimi: CE,MSDS

Produkte të ngjashme