Printer UV

Produket në Shumica.al tregtohen me shumicë, dhe çdo produkt ka një sasi minimale për porosi.

Shpërndaje:
Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on telegram
Share on pinterest
Share on email
Share on google

Description

Printerit UV me rezolucion me te larte ne treg, rezolucioni Max.printing eshte 1440dpi me printim UV me cilesi te larte. Mund te printoje ne gjuhen kineze, angleze ose çdo karakter gjuhesor te vogel sa 1mm, gjithashtu mund te printoje dy ose me shume modele te ndryshme ne te njejten kohe, shpejtesia super e printimit eshte zgjedhja juaj me e mire. Printeri UV siguron saktesi te larte dhe siguron rezolucion te larte printimi, mund te printoje model ngulitjeje 3D. Pesha aktuale e ketij printeri eshte 70 Kg .

Karakteristikat:

Tipi: Inkjet
Voltazhi: 110v-220v
Përmasat e Printerit: 56*63*101 Cm
Pesha: 70 Kg
Lloji i Bojës: UV Curing Ink, CMYK,W, V
Sistemi i Shpërndarjes së Bojës: CISS
Koka e Printerit: DX8/4720
Përmasat e Printimit: 40*30 Cm
Rezolucioni i Printimit: 2880*1440 dpi
Programi: Maintop/Photoprint
Sistem Ftohje: Po (Ujë + Ajër)
Tipi: Rainbow RB-4030Pro A3
Çertifikimi: CE, MSDS

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Printer UV”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Produkte të ngjashme