Qafore

Produket në Shumica.al tregtohen me shumicë, dhe çdo produkt ka një sasi minimale për porosi.

Shpërndaje:
Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on telegram
Share on pinterest
Share on email
Share on google

Description

Dhimbjet e qafes jane nder shqetesimet e shpeshta me te cilat perballemi gjate perditshmerise. Shpesh here jane kalimtare, e ne raste te tjera kerkojne trajtime . Kjo qafore eshte e rekomanduar nga mjeket e vertete. Duke perdorur teknologjine e magnetit per rreth 30 min ne dite, nxehtesia natyrore permireson qarkullimin e gjakut ne qetesimin e muskujve. Rekomanduar per te relaksuar muskujt pas stervitjes, ose problemet te lidhura me moshen, tensionin dhe dhimbjen e kokes etj. Ofron mbeshtetje te qendrueshme per qafen dhe pershtatet per cdo njeri. Nje madhesi i pershtatet te gjitha; afersisht 50cm ne gjatesi. Kto qafore vijn te ju te certifikuar nga CE gjithashtu dhe nga ISO.

Karakteristikat

Materiali: Shkume polimer, Plastik , Magnet

Madhësia: S/M/L

Origjina: Kine

Çertifikimi: CE, ISO

Logo: Sipas Kerkeses

Ngjyra: E Zeze, Gri ose e Personalizuar

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Qafore”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Produkte të ngjashme