Rower

Produket në Shumica.al tregtohen me shumicë, dhe çdo produkt ka një sasi minimale për porosi.

Shpërndaje:
Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on telegram
Share on pinterest
Share on email
Share on google

Description

Forma e vertete e varkes me çelik aliazh, siguron rezistencen e vertete dhe do t’ju sjelle ne menyre te persosur nje ndjenje te nje pervoje te vertete te jetes ne natyre. Perbehet nga doreza e rehatshme, pllaka te rregullueshme me rripa te rregullueshem, te gjitha keto ju bejne te ndiheni rehat gjate stervitjeve tuaja me kohe te gjate. Shfaq kohen, kalorit, distancen per te dhenat tuaja sportive. Makina e kanotazhit te brendshem eshte praktikisht pa mirembajtje. Korniza kryesore e çelikut e ben makinen e kanotazhit jashtezakonisht te forte dhe te qendrueshme, me kapacitet maksimal te peshes deri ne 150KG. Kjo makine eshte e pajisur me pedale te medha me nje sipërfaqe rezistente ndaj rreshqitjes. Rripat e kembeve te makines se kanotazhit mund te rregullohen bazuar ne madhesine e kepuceve tuaja, dhe stabilizon me tej trupin tuaj te poshtem per t’ju mundesuar qe te perqendroheni ne stervitje. Ajo permban rrota transporti per levizje te lehte dhe thjesht ngrini ate ne skajin e saj dhe ruajeni nga rruga kunder murit ose dollapit tuaj kur nuk jeni ne perdorim. Rower eshte nje paisje e palosshme. Eshte e certifikuar nga CE.

Karakteristika

Materiali: Çelik

Madhesia: 2350*630*360mm

Pesha: 29-32KG

Ngarkesa maksimale: 150KG

Certifikimi: CE, Rohs

Origjina: Kine

Logo: E Personalizuar

Ngjyra: Sipas deshires

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Rower”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Produkte të ngjashme