Rroba Banjo

Produket në Shumica.al tregtohen me shumicë, dhe çdo produkt ka një sasi minimale për porosi.
Shpërndaje:
Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on telegram
Share on pinterest
Share on email
Share on google

Rroba banjo te ndertuara me material poliester. Modele te cilat jane trend i koheve te fundit. Jane te ndertuara me shume elegance dhe me nje stil te vecante. Keto rroba banjo vijne ne masa te ndryshme sipas deshires tuaj. Jane shume te rehatshme dhe te lehta. Materiali qe eshte perdorur ju lejon lirine e plote te levizjes dhe ndjenjen e butesise dhe rehatise.

Karakteristika

Materiali: Poliester   

Permasa: Te ndryshme

Origjina: Kine

Ngjyra: Sipas deshires

 

Produkte të ngjashme