Rroba per Femije

Produket në Shumica.al tregtohen me shumicë, dhe çdo produkt ka një sasi minimale për porosi.
Shpërndaje:
Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on telegram
Share on pinterest
Share on email
Share on google

Rroba per femije te ndertuara me material terper cilesor dhe i bute, per te mos irrituar lekuren e femijes. Keto rroba per femije jane unisex dhe te pershtatshme per moshen 3 deri  ne 8 vjec. Vijn tek ju me permasa te ndryshme dhe ngjyrash sipas deshires tuaj. Te gjitha keto rroba per femije jane te certifikuar nga GOTS ,OCS, ISO 9001 .

Karakteristikat

Materiali: Pambuk

Permasat: Te ndryshme

Gjinia: Unisex

Origjina: Kine

Çertifikimi:  GOTS ,OCS, ISO 9001

Ngjyra: Sipas deshires

Produkte të ngjashme