Set Mobiljesh per Tarraca, Veranda

Produket në Shumica.al tregtohen me shumicë, dhe çdo produkt ka një sasi minimale për porosi.

Shpërndaje:
Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on telegram
Share on pinterest
Share on email
Share on google

Description

Set mobiljesh per tarraca, veranda me strukture mbajtese prej materiali bastun palme kacavjerrese, me thurje te punuar ne menyre artizanale, me permasa te ndryshme. Mobiljet jane te pajisura me shilte per ndenjesen, ne forme katrore. Materiali perberes i struktures eshte ekologjik dhe ka permbajtje te larte te bastun prej palme kacavjerrese bimore, gje qe e ben me elastik, me te lehte, me fleksibel dhe me te qendrueshem ndaj kushteve atmosferike. Ky produkt eshte i pershtatshem per dekorimin e ambienteve te jashtme ne kopshte, oborre, veranda, ballkone dhe tarraca, si edhe per ambientet e jashtme te hoteleve, bar-eve, restoranteve apo pishinave. Set mobiljesh per tarraca, veranda vijne tek ju me ngjyra sipas deshire tuaj.

 Karakteristikat

Materiali : Bastun prej palme kacavjerrese

Korniza: Çeliku

Permasat: Te ndryshme

Vendi i origjines: Kine

Ngjyre: Sipas deshires

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Set Mobiljesh per Tarraca, Veranda”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Produkte të ngjashme