Suport Brryli

Produket në Shumica.al tregtohen me shumicë, dhe çdo produkt ka një sasi minimale për porosi.

Shpërndaje:
Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on telegram
Share on pinterest
Share on email
Share on google

Description

Suport brryli mbeshtet dhe pengon levizjet e krahut pas traumave te vogla. Ne te gjitha rastet kur eshte e nevojshme suportimi dhe minimizimi i levizjes se krahut. Eshte e perbere nga pambuku, gjithashtu  ne brendesi te saj ka sfungjer per te garantuar komoditet ne mbajtjen e krahut tuaj. Ky lloj materiali nuk pengon ne ajrosjen e krahut tuaj . Ka rrip stabilizues special per shpatullen  tuaj qe bene te mundur mbajtjen e rehatshme te saj. I pershtatshem per te gjithe personat fale rripit te levizshem. Ky produkt vjen ne tre masa te ndryshme. Suport brryli eshte i certifikuar nga CE dhe ISO.

Karakteristikat

Materiali: Pambuk

Madhësia: S/M/L

Origjina: Kine

Çertifikimi: CE, ISO

Logo: Sipas Kerkeses

Ngjyra: E Zeze, Gri ose e Personalizuar

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Suport Brryli”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Produkte të ngjashme