Suport Ortopedik per Gjurin

Produket në Shumica.al tregtohen me shumicë, dhe çdo produkt ka një sasi minimale për porosi.

Shpërndaje:
Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on telegram
Share on pinterest
Share on email
Share on google

Description

Suport ortopedik per gjurin jane mbeshtetes per gjunje te demtuar . Jane te bere nga nje material shume i fort gjithashtu dhe rezistent ndaj ujit. Duke perdorur keto suport ortopedik per gjurin ju do sheroni demtimin tuaj pa pasur nevoj per shume kohe. Sigurimi i kushteve me te mira te mundshme per t’u ngritur ne kembe  eshte qellimi i suporte ortopedik per gjurin. Ky podukt eshte i certifikuar nga CE gjithashtu dhe nga ISO. Vjen tek ju me ngjyra te ndryshme , gjithashtu me madhesi te ndryshme.

 Karakteristikat

Materiali: Argjend Stainless Steel, Alumini Aliazh fibër karboni

Origjina: Kine

Çertifikimi: CE, ISO

Logo: Sipas Kërkesës

Ngjyra: E Zezë, Gri ose e Personalizuar

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Suport Ortopedik per Gjurin”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Produkte të ngjashme