Tavolina

Produket në Shumica.al tregtohen me shumicë, dhe çdo produkt ka një sasi minimale për porosi.
Shpërndaje:
Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on telegram
Share on pinterest
Share on email
Share on google

Tavolina eshte nje menyre elegante per te rinovuar ambientin tuaj me nje veshtrim te perjetshem dhe bashkekohor. Nje tavoline e thjeshte me nje model mahnites i pa krahasueshem. Beni ambjentin e bukur dhe te persosur me koleksionin e tavolinave dhe çdo gje tjeter per ambjentet tuaja vetem duke porositur nga Shumica.al. Keto tavolina jane te certifikuara nga SGS.

Karakteristika

Materiali: Guri, Mermer, Çelik inox, Xham ,Dru

Permasa: Te ndryshme

Pesha: 46 – 88Kg

Certifikimi: SGS

Origjina: Kine

Ngjyra: Sipas deshires

Produkte të ngjashme