Thase Boksi

Produket në Shumica.al tregtohen me shumicë, dhe çdo produkt ka një sasi minimale për porosi.
Shpërndaje:
Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on telegram
Share on pinterest
Share on email
Share on google

Nje pajisje perfekte per stervitjen, efikas dhe optimal, e cila do ju ofroje te gjithe sportisteve amatore apo profesioniste nje kthim shtese edhe me te larte energjie, gjate ushtrimit tuaj ne sportin e boksit apo edhe arteve marciale. I ndertuar prej materialit te lekures, e cila eshte shume rezistente ndaj cdo goditje prej jush. Thase boksi ka nje kapje te fuqishme fale kapeses metalike. Mund ta lidhni lehtesisht ne bodrum, papafingo ose dhome gjumi. Keto thase boksi mund ti personalizoni duke i vendosur logon e biznesit tuaj.

Karakteristikat

Materiali : Lekure

Permasat: Te ndryshme

Vendi i origjines: Kine

Ngjyra: Sipas deshires

Logo: E personalizuar

Produkte të ngjashme