Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
Click Here

Varka

$330$8950

Produket në Shumica.al tregtohen me shumicë, dhe çdo produkt ka një sasi minimale për porosi.
Shpërndaje:

Varka me brinje eshte nje nga anijet me te njohura te ngurta te fryre, eshte e pershtatshme per familjen per argetim me shtrat te rehatshem te levizshem, tavoline te levizshme, kuti magazinimi para dhe mbrapa, etj. Qendrueshmeria e anijes se tekstil me fije qelqi ne qetesi, kabina e saj e gjere dhe dorezat e saj te renda te kapjes, e bejne platformen ideale si nje varke me brinje zhytjeje, varke brinje shpetimi. Projektuar per te ofruar ekuilibrin e persosur te funksionalitetit dhe performances, si nje anije me tekstil me fije qelqi eshte mbreselenese si ne pushim ashtu edhe ne levizje. E theksuar me hark, e thelle V, diameter i madh tubi dhe shirita ngrites me gjatesi te plote te kesaj serie garanton nje anije te mrekullueshme te brinjeve dhe nje udhetim te qete te thate. Trupi i varkes ka dizajn luksoz me sediljet e pasme. Me cilesite e papershkueshme te trupit tone te aluminit, nuk ka nevoje te shqetesoheni per patate te skuqura xhel, ose vendosjen e varkes ne nje plazh ose nje rimorkio. Varka eshte e lehte per tu gjurmuar, e lehte per tu nisur dhe rimarre per shkak te peshes se tyre te lehte. Te gjithe ata mund te terhiqen ne nje rimorkio te patrazuar. Eshte e perbere nga mbulese EVA kunder rreshqitjes, gjithashtu me valvular vete kulluese.

Karakteristikat:

Materiali: Pvc,Hypalon

Madhesia (gjatesia*gjeresia): 4.8m* 1.5m*

Fuqia maksimale e motorit: 30HP – 60HP

Diametri i tubit: 48cm

Origjina: Kine

Certifikimi: CE

Logo: E Personalizuar

Ngjyra: Sipas deshires

Produkte të ngjashme