Vaske

Produket në Shumica.al tregtohen me shumicë, dhe çdo produkt ka një sasi minimale për porosi.

Shpërndaje:
Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on telegram
Share on pinterest
Share on email
Share on google

Description

Keto vaske vijne tek ju me stil te ri me qoshe moderne qoshe akrilike vaske vorbull vaske me masazh, vaske te nxehte eshte bere nga akrilik i paster i shkalles se larte. Fuqia e masazhit te vaskes me vaske nga sistemi i cilesise se larte me pompe LX, ju jep nje masazh terapeutik, gjallerues. Perfitimet e hidroterapise jane te provuara. Nese punoni shume dhe luani shume, nje dush me vorbull eshte nje nga gjerat me te mira qe mund te beni per trupin tuaj. Mund t’ju beje te relaksoheni dhe te flini mire pas banjes. Vijne me modele te ndryshme dhe permasa te ndryshme. Kane nje konsum te paket te energjis elektrike. Keto produkte Vaske jane te certifikuar nga CE, CB ,SAA ,KC , Gost-R , ISO .

Karakteristikat

Materili: Akrilik

Modele: Te ndryshme

Burimi i energjise: Elektrike

Pesha: Te ndryshme

Tensioni: 12V – 20V

Certifikimi: CE, CB ,SAA ,KC , Gost-R , ISO

Logo: E personalizuar

Ngjyre: Sipas deshires

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Vaske”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Produkte të ngjashme