Vathe

Produket në Shumica.al tregtohen me shumicë, dhe çdo produkt ka një sasi minimale për porosi.
Shpërndaje:
Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on telegram
Share on pinterest
Share on email
Share on google

Vathe te ndertuara me shume stil dhe te kendshem per cdo rast. Kombinohen lehte dhe jane mjaft praktike. Ngjyra e ketyre vatheve eshte e perhershme. Keshillohet t’i pastroni rregullisht, me nje lecke te bute. Keto vathe jane te certifikuar nga CE.

Karakteristika

Madhesia: Sipas deshires

Certifikimi: CE

Pesha: 1.20g

Trashesia: 10mm – 12mm

Origjina: Kine

Logo: E Personalizuar

Ngjyra: Te ndryshme

Produkte të ngjashme