Xiaomi TV

Produket në Shumica.al tregtohen me shumicë, dhe çdo produkt ka një sasi minimale për porosi.

Shpërndaje:
Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on telegram
Share on pinterest
Share on email
Share on google

Description

Nje pervoje degjimi  dhe shikimi e pakrahasueshme. Degjoni gjethet qe shushurijne ne ere, degjoni aeroplanet qe zmadhojne siper si kurre me pare. Altoparlantet qe leshojne lart shtojne nje dimension te ri audio, duke ju sjelle tinguj realiste dhe gjitheperfshires ne dhomen tuaj te ndenjes. Videot qe mbeshtesin ndajne koordinatat per çdo tingull, dhe Xiaomi TV i jep kto koordinata ne kohe reale, pastaj percakton se si te perfaqesoni me mire zerin qe udheton neper hapesiren e dhomes tuaj te jeteses. Qendrim transparent i televizorit, aq brilante gjithashtu dhe delicate. Xiaomi TV  vjen me nje mbajtes televiziv te padukshem, te paster kristal qe nxjerr ne pah bukurine e tij. Ekranin tuaj dhe nuk vjedh vemendjen kur keni shfaqjet tuaja te preferuara. Xiaomi TV eshte nje produkt i certifikuar nga FCC gjithashtu dhe nga CE.

 Karakteristika

Materiali: Xham, Plastike

Konsumi i energjise: 200W

Rezulucioni: 4K (3840*2160)

Formati i shfaqjes: 1080p (Full-HD)

Shkalla e rifreskimit: 60Hz

Madhesia e ekranit: Sipas deshires

Certifikimi: FCC, CE

Origjina: Kine

Logo: E Personalizuar

Ngjyra: Sipas deshires

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Xiaomi TV”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Produkte të ngjashme