Zinxhire Bore

Produket në Shumica.al tregtohen me shumicë, dhe çdo produkt ka një sasi minimale për porosi.
Shpërndaje:
Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on telegram
Share on pinterest
Share on email
Share on google

Zinxhire bore per cdo lloj makine. Levizja ne debore, rreshqitjet e bezdisshme dhe zinxhirat jo funksional sjellin vetem telashe? Tani, produktet tona mund te zgjidhin lehtesisht problemet tuaja gjate ngricave apo debores! Zinxhire bore per makina i trashe dhe i zgjeruar qe sjell ferkim me te madh, keshtu efekti kunder rreshqitjes eshte me i mire. Instalim i tyre eshte i shpejte dhe mbi te gjitha pa nevoje per levizjen e automjetit ose rrezimin e gomave. I lehte per t’u transportuar dhe perdorur. Keto zinxhire bore nuk do ju marrin aspak hapesire ne bagazhin tuaj. Mund t’i mbani ne makine gjate gjithe kohes. Zinxhire bore jane te certifikuara nga TUV, GS, BSCI, ISO.

Karakteristika

Materiali: Celik

Permasa: Te ndryshme

Pesha: 0.57 – 6 Kg

Trashesia: 205 – 225mm

Certifikimi:  TUV, GS, BSCI, ISO

Origjina: Kine

Ngjyra: Sipas deshires

Produkte të ngjashme