Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
Click Here

Ekran LED P2.5

Produket në Shumica.al tregtohen me shumicë, dhe çdo produkt ka një sasi minimale për porosi.
Shpërndaje:

Ekran LED P2.5 i quajtur ndryshe perde me shirit LED dhe ekran transparent LED. Eshte ndertuar me nje dizajn kreativ dhe version i permiresuar i ekraneve të brendeshme LED. Kjo seri e produkteve me perde me shirit Led ka veçori te peshes se lehte, kursimit te energjise, transparences se larte, instalimit te shpejte dhe mirembajtjes se lehte. Me nivel te avancuar dhe te larte te diodes led. Ekran LED P2.5 jane te certifikuara nga CCC, ROHS, FCC, CE , ISO.

Karakteristika.

Materiali: Alumin, Xham

Permasa: Te ndryshme

Pixel: 2.5mm

Shkelqimi: 5000 cd

Pesha: 7Kg

Certifikimi: CCC,ROHS,FCC,CE ,ISO

Origjina: Kine

Ngjyra: Sipas deshires

Produkte të ngjashme