Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
Click Here

Filtro Sipas Çmimit

Tavolina Mesi

Tavolina mesi sjellin nje pasqyrim te nje stili jetese te vecante dhe te guximshem ne shtepine tuaj. Me pamjen e tyre, ato do te kontribuojne qe shtepia juaj te pajiset sipas standardeve me te fundit te brendshme. Jane te ndertuara me materiale shume cilesore. Perdoren si nje objekt funksional, per te sherbyer kafe apo pije […]

$10$220

Tavolina

Tavolina eshte nje menyre elegante per te rinovuar ambientin tuaj me nje veshtrim te perjetshem dhe bashkekohor. Nje tavoline e thjeshte me nje model mahnites i pa krahasueshem. Beni ambjentin e bukur dhe te persosur me koleksionin e tavolinave dhe çdo gje tjeter per ambjentet tuaja vetem duke porositur nga Shumica.al. Keto tavolina jane te […]

$100$700

Set Mobiljesh per Tarraca, Veranda

Set mobiljesh per tarraca, veranda me strukture mbajtese prej materiali bastun palme kacavjerrese, me thurje te punuar ne menyre artizanale, me permasa te ndryshme. Mobiljet jane te pajisura me shilte per ndenjesen, ne forme katrore. Materiali perberes i struktures eshte ekologjik dhe ka permbajtje te larte te bastun prej palme kacavjerrese bimore, gje qe e […]

$200$3500

Raft me Ekran

Raft me ekran te ndertuara me material alumini dhe pjesa e ekranit eshte xham. Keto lloje raftesh jane kunder lageshtis dhe preferohen te qendrojne ne ambiente te brendeshme. Kjo e ben ekranin tone LED me raft te lehte per t’u pastruar, gje qe eshte gjithmone e rendesishme ne zonat e dyqaneve. Me nje hapje pikselesh […]

$119$310

Perde Spitali

Perde spitali te ndertuara me standartet me te larta. Departamenti i kujdesit mjekesor ngacmon aditivet antimikrobike ne pelhuren jo te endura kur prodhohet dhe shperndahet ne menyre te barabarte ne te gjithe perden. Efektiviteti i tij do te zgjase gjithe jeten e perdeve. Keto perde spitali jane shume te thjeshta per tu lare dhe njekohesisht […]

$3$11

Perde

Kto perde jo vetem qe bllokon plotesisht driten e diellit nga hyrja ne dhome, por gjithashtu kontrollon hyrjen e zhurmave te padeshiruara dhe te largeta te cilat ndonjehere mund te jene shume shqetesuese. Keto perde jane perfekte per te krijuar nje nate si ambient gjate dites e cila ju ndihmon te beni ate ore shtese […]

$5$49

Pasqyra Dekorative

Pasqyra dekorative jane bere teresisht nga bastun prej palme kacavjerrese te vertete. Bastun prej palme kacavjerrese eshte nje material natyral, i rinovueshem qendihmon ne parandalimin e pyllezimit dhe degradimit te pyjeve. Kjo jane pasqyra miqesore me mjedisin, bien ne sy leht, me cilesi te larte dhe me stil per hapesiren e shtepise tuaj. Jane ne […]

$9$538

Karrige

Karrige te ndryshme qe do mahniteni. Me stil te zhdervjellet, e forte me nje mbeshtetese te lakuar per nje rehati te shkelqyer, keto karrige shume te forta kombinon thjeshtesine dhe rehatine maksimale. Keto modele vijne ne nje koleksion te gjere materialesh, ngjyrash dhe stilesh. Keto karrige jane te certifikuara nga BSCI. Karakteristika Materiali: Pelhure, Metal, […]

$19$165

Dyer

$20$458

Dyer

Kto dyer gezojn stil te rafinuar dhe elegance. Jane te stolisur me cilesi te larte, dhe plot detaje te pasura. Standarti me i mire dhe risite e inovacionit jane pasqyruar tek trashesine e MDF dhe PVC qe i ben keto dyer te perkryera dhe te pershtatshme per arkitekture klasike, tradicionale dhe moderne. Dyer dhe korniza […]

$20$458

Ambazhur

Ambazhur i varur me forma te ndryshme i perbere nga xhami i lakuar me dizenjo sipas deshires tuaj, sjell elegance dhe stil ne hapesirat tuaja klasike apo bashkekohore. Realizuar nga struktura e perbere prej alumini, ky produkt do te ishte zgjedhja perfekte per te ndriçuar hapesirat tuaja te brendshme duke sjell elegance, stil bashkekohor dhe […]

$16$350

Mobilje

Mobiljet janë ndër elementët më të rëndësishëm të një shtëpie dhe më shpesh sesa një pasqyrim i vërtetë i njerëzve që jetojnë në të. Nga stili i shtratit tek ngjyra e karrigeve, çdo detaj i vogël bën një ndikim masiv, prandaj zgjedhja e mobiljeve të duhura për shtëpinë tuaj është thelbësore.

Jeni të lodhur nga kërkimi nga dyqani në dyqan dhe nuk keni gjetur atë çka ju përshtatet? Ne kemi zgjidhjen për ju. Shumica.al, është një dyqan mobiljesh në internet, është shtëpia e opsioneve të jashtëzakonshme të mobiljeve për çdo pjesë të shtëpisë tuaj, përfshirë dhomën e gjumit, dhomën e ndenjes, dhomën e ngrënies dhe më shumë.

Besojini Shumica.al me nevojat e mobiljeve të shtëpisë tuaj dhe gëzoni mobiljet premium të bëra nga materiale të cilësisë më të lartë. Kur blini mobilje në internet nga ne, jeni të sigurt për një produkt të qëndrueshëm që do t’i japë vlerë të madhe dekorit tuaj të brendshëm.

Ajo Që Na Përfaqëson

Ne i marrim shumë seriozisht nevojat e klientëve tanë. Një ekip i dizejnuesve të mobiljeve punon pa u lodhur për të krijuar modele të reja mobiljesh të reja që plotësojnë kërkesat e pronarit të shtëpisë së sotme në mënyrë të përsosur.

Ne e marrim estetikën e dizajnit në mënyrë të barabartë serioze, kjo është arsyeja pse ne kemi opsione mobiljesh në estetikë të ndryshme duke përfshirë klasike, moderne, të mesit të shekullit, boho elegant, skandinave, industriale dhe shumë të tjera.

Blini mobilje me cilësi të lartë për shtëpinë tuaj pa u shqetësuar për shpenzimet e tepërta pasi çmimet tona mund të përshkruhen më së miri si të arsyeshme. Nëse po krijoni një zyrë në shtëpi, mund të gjeni opsionin e përsosur në gamën tonë të tryezave të studimit. Keni nevojë për një tavolinë kafeje për dhomën tuaj të ndenjes? Shumica.al I ka të gjitha.

Llojet Kryesore Të Mobiljeve

Mobilje për dhomën e ndenjes

Është pika qendrore e shtëpisë tuaj. Vendi përfundimtar i grumbullimit. Sigurohuni që të mbani mend jo vetëm për të mbushur hapësirën me mobilje të mjaftueshme për të pritur shumë miq tuaj, por për të lënë hapësirë ​​të mjaftueshme për të lejuar mysafirët të manovrojnë nëpër hapësirë ​​të qetë.

Divane: Pëlhurë dhe lëkurë

Seksionale: Pëlhurë dhe lëkurë

Divane për të fjetur: Pëlhurë dhe lëkurë

Karrige me theks: Pëlhurë dhe lëkurë

Këndi i Dashurisë: Pëlhurë dhe Lëkurë

Karrige standarte

Karrige: gjysmë e

Shtroje: Pëlhurë dhe lëkurë

Rrotullues dhe rrëshqitës: Pëlhurë dhe lëkurë

Kryetarët Osmanët: Pëlhurë dhe lëkurë

Mobilje Për Dhomën e Ngrënies

Sigurisht, kjo është dhoma që do të presë festimet tuaja të mëdha: Darkat e Falenderimeve, fryrjet e qirinjve të ditëlindjes, festat e ndryshme. Por dhoma e ngrënies gjithashtu krijon skenën për disa nga momentet tuaja të qeta: një darkë gjatë javës për dy, natën e lojës me fëmijët, kafen e mëngjesit vetëm. Zgjidhni pjesët për të gjitha këto momente, të mëdha dhe të vogla, me mobiljet e duhura të dhomës së ngrënies:

– Tavolina ngrënieje: Të rrumbullakëta, drejtkëndëshe dhe katrore

– Kolltuqe krahu: Druri dhe i pajisur me susta

– Karrige anësore: Druri dhe i pajisur me susta

– Kolltuk me gjysëm prerje

– Tavolina konsol (në formë rafti)

Mobilje Për Dhomën e Gjumit

Dhoma e gjumit lejon më shumë kreativitet të dizajnit se çdo dhomë tjetër. Në fund të fundit, kjo mund të pajiset vetëm me shijet tuaja dhe të partnerit tuaj në mendje. Për të filluar, filloni me pjesët kryesore:

– Shtretër: Dru dhe të pajisur me susta

– Koka ballore e krevatit

– Komodina nate

– komodina

– Syndyk

– Pasqyra

– Dyshekët

– Stola

Mobilje Zyre

Pavarësisht nëse punoni në zyrë me orar të plotë ose nëse e përdorni për të filluar biznesin pas orarit, është e rëndësishme të keni një hapësirë ​​që ju lejon të ndiheni të organizuar, produktiv dhe të rehatshëm. Blini mobiljet e nevojshme për zyrën tuaj:

– Tavolina

– Kabinete magazinimi

– Raftet e librave

Eksplorimi i Modeleve Të Mobiljeve

Eksplorimi i opsioneve të dizajnit të mobiljeve është mjaft i thjeshtë. Ju mund të regjistroheni në një faqe interneti të blerjeve sipas dëshirës tuaj dhe të kërkoni mobiljet tuaja në vetëm pak minuta. Kjo është një metodë e blerjes që mund të përdorni për të kursyer kohë.

Ju mund të përdorni opsione kërkimi të paditura zakonisht të tilla si mobilje për dhomën e ndenjes, mobilje për dhomë gjumi, mobilje në natyrë, shtretër, dyshek, divanë, tavolinë ngrënieje, dollapë, njësi televizive për të filluar kërkimin tuaj.