Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
Click Here

Filtro Sipas Çmimit

Raft me Ekran

Raft me ekran te ndertuara me material alumini dhe pjesa e ekranit eshte xham. Keto lloje raftesh jane kunder lageshtis dhe preferohen te qendrojne ne ambiente te brendeshme. Kjo e ben ekranin tone LED me raft te lehte per t’u pastruar, gje qe eshte gjithmone e rendesishme ne zonat e dyqaneve. Me nje hapje pikselesh […]

$119$310

Ambazhur

Ambazhur i varur me forma te ndryshme i perbere nga xhami i lakuar me dizenjo sipas deshires tuaj, sjell elegance dhe stil ne hapesirat tuaja klasike apo bashkekohore. Realizuar nga struktura e perbere prej alumini, ky produkt do te ishte zgjedhja perfekte per te ndriçuar hapesirat tuaja te brendshme duke sjell elegance, stil bashkekohor dhe […]

$16$350

Mobilje

Mobiljet janë ndër elementët më të rëndësishëm të një shtëpie dhe më shpesh sesa një pasqyrim i vërtetë i njerëzve që jetojnë në të. Nga stili i shtratit tek ngjyra e karrigeve, çdo detaj i vogël bën një ndikim masiv, prandaj zgjedhja e mobiljeve të duhura për shtëpinë tuaj është thelbësore.

Jeni të lodhur nga kërkimi nga dyqani në dyqan dhe nuk keni gjetur atë çka ju përshtatet? Ne kemi zgjidhjen për ju. Shumica.al, është një dyqan mobiljesh në internet, është shtëpia e opsioneve të jashtëzakonshme të mobiljeve për çdo pjesë të shtëpisë tuaj, përfshirë dhomën e gjumit, dhomën e ndenjes, dhomën e ngrënies dhe më shumë.

Besojini Shumica.al me nevojat e mobiljeve të shtëpisë tuaj dhe gëzoni mobiljet premium të bëra nga materiale të cilësisë më të lartë. Kur blini mobilje në internet nga ne, jeni të sigurt për një produkt të qëndrueshëm që do t’i japë vlerë të madhe dekorit tuaj të brendshëm.

Ajo Që Na Përfaqëson

Ne i marrim shumë seriozisht nevojat e klientëve tanë. Një ekip i dizejnuesve të mobiljeve punon pa u lodhur për të krijuar modele të reja mobiljesh të reja që plotësojnë kërkesat e pronarit të shtëpisë së sotme në mënyrë të përsosur.

Ne e marrim estetikën e dizajnit në mënyrë të barabartë serioze, kjo është arsyeja pse ne kemi opsione mobiljesh në estetikë të ndryshme duke përfshirë klasike, moderne, të mesit të shekullit, boho elegant, skandinave, industriale dhe shumë të tjera.

Blini mobilje me cilësi të lartë për shtëpinë tuaj pa u shqetësuar për shpenzimet e tepërta pasi çmimet tona mund të përshkruhen më së miri si të arsyeshme. Nëse po krijoni një zyrë në shtëpi, mund të gjeni opsionin e përsosur në gamën tonë të tryezave të studimit. Keni nevojë për një tavolinë kafeje për dhomën tuaj të ndenjes? Shumica.al I ka të gjitha.

Llojet Kryesore Të Mobiljeve

Mobilje për dhomën e ndenjes

Është pika qendrore e shtëpisë tuaj. Vendi përfundimtar i grumbullimit. Sigurohuni që të mbani mend jo vetëm për të mbushur hapësirën me mobilje të mjaftueshme për të pritur shumë miq tuaj, por për të lënë hapësirë ​​të mjaftueshme për të lejuar mysafirët të manovrojnë nëpër hapësirë ​​të qetë.

Divane: Pëlhurë dhe lëkurë

Seksionale: Pëlhurë dhe lëkurë

Divane për të fjetur: Pëlhurë dhe lëkurë

Karrige me theks: Pëlhurë dhe lëkurë

Këndi i Dashurisë: Pëlhurë dhe Lëkurë

Karrige standarte

Karrige: gjysmë e

Shtroje: Pëlhurë dhe lëkurë

Rrotullues dhe rrëshqitës: Pëlhurë dhe lëkurë

Kryetarët Osmanët: Pëlhurë dhe lëkurë

Mobilje Për Dhomën e Ngrënies

Sigurisht, kjo është dhoma që do të presë festimet tuaja të mëdha: Darkat e Falenderimeve, fryrjet e qirinjve të ditëlindjes, festat e ndryshme. Por dhoma e ngrënies gjithashtu krijon skenën për disa nga momentet tuaja të qeta: një darkë gjatë javës për dy, natën e lojës me fëmijët, kafen e mëngjesit vetëm. Zgjidhni pjesët për të gjitha këto momente, të mëdha dhe të vogla, me mobiljet e duhura të dhomës së ngrënies:

– Tavolina ngrënieje: Të rrumbullakëta, drejtkëndëshe dhe katrore

– Kolltuqe krahu: Druri dhe i pajisur me susta

– Karrige anësore: Druri dhe i pajisur me susta

– Kolltuk me gjysëm prerje

– Tavolina konsol (në formë rafti)

Mobilje Për Dhomën e Gjumit

Dhoma e gjumit lejon më shumë kreativitet të dizajnit se çdo dhomë tjetër. Në fund të fundit, kjo mund të pajiset vetëm me shijet tuaja dhe të partnerit tuaj në mendje. Për të filluar, filloni me pjesët kryesore:

– Shtretër: Dru dhe të pajisur me susta

– Koka ballore e krevatit

– Komodina nate

– komodina

– Syndyk

– Pasqyra

– Dyshekët

– Stola

Mobilje Zyre

Pavarësisht nëse punoni në zyrë me orar të plotë ose nëse e përdorni për të filluar biznesin pas orarit, është e rëndësishme të keni një hapësirë ​​që ju lejon të ndiheni të organizuar, produktiv dhe të rehatshëm. Blini mobiljet e nevojshme për zyrën tuaj:

– Tavolina

– Kabinete magazinimi

– Raftet e librave

Eksplorimi i Modeleve Të Mobiljeve

Eksplorimi i opsioneve të dizajnit të mobiljeve është mjaft i thjeshtë. Ju mund të regjistroheni në një faqe interneti të blerjeve sipas dëshirës tuaj dhe të kërkoni mobiljet tuaja në vetëm pak minuta. Kjo është një metodë e blerjes që mund të përdorni për të kursyer kohë.

Ju mund të përdorni opsione kërkimi të paditura zakonisht të tilla si mobilje për dhomën e ndenjes, mobilje për dhomë gjumi, mobilje në natyrë, shtretër, dyshek, divanë, tavolinë ngrënieje, dollapë, njësi televizive për të filluar kërkimin tuaj.