Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
Click Here

Filtro Sipas Çmimit

Printer A4

$54$420

Printer A4

Printer A4 ose ndryshe printer multifunksional. Ky lloj printer kryen funksionin e printimit, fotokopjes dhe skanerit. Mund te lidhet me kabell ose me wireles. Nje printer mjaft i duhur per zyren tuaj apo shtepine tuaj. Shpjetsia e printimit bardhe e zi deri ne 10 printime per minute, ndersa per printim me ngjyra ne 8 printime […]

$54$420

Printera Letre

Printerat e letrave janë mëse të domosdoshëm për shtëpi dhe zyra.

Ka shumë lloje të ndryshme të printerave të letrave. Mënyra më e mirë për të zgjedhur atë që ju nevojitet është të zgjidhni se çfarë cilësie keni nevojë për shtypjen tuaj. Letra e rëndë mund të ndihmojë për të bërë një përshtypje të mirë me printimet tuaja.

Ndërsa kopjet reams dhe draft sheets cilësisë janë të përsosur për printim masiv ose për të dalë nga situata. Letra e printimit mund të vijë gjithashtu në një sërë ngjyrash.

Nëse keni nevojë për një paketë të vetme të letrës së kopjimit A4 ose një pako prej 5 letre shtypëse për aksione, mund të mbështeteni në Shumica.al. Gama jonë përfshin letrën e printerit, letrën e kopjimit, kartat e printimit, deri në rrotullon, dhe më shumë nga markat më të mira si Xerox dhe HP.

Blini Printera Letre Online në Shumica.al

Printerët e letrës janë një komponent kompjuterik jashtëzakonisht i dobishëm për printimin e dokumenteve, fotografive, posterave dhe më shumë. Pavarësisht nëse është i destinuar për qëllime shtëpie, zyre ose edukative, investimi në një printer me cilësi të mirë është i rëndësishëm pasi ato prodhojnë printime më të mira, zgjasin më shumë dhe janë më efikas në terma afatgjatë. Blini nga një gamë e gjerë printerësh letre me shumicë me çmimet më të mira online vetëm në Shumica.al.

Blini Printera Letre Cilësorë Dhe Më Të Shitur Në Shumica.al

Kur bëhet fjalë për printerët kompjuterikë, printerët me bojë janë lloji më i popullarizuar atje. Duke krijuar imazhe duke përdorur pika boje në letër, këto makina janë efikase dhe ideale për përdorim në shtëpi ose zyra të vogla. Blini nga një gamë e madhe printerësh me bojë letre nga markat më të mira në Shumica.al si HP, Canon, Epson, Brother dhe të tjera dhe shijoni printime me ngjyra me cilësi të lartë sipas lehtësisë suaj.

Shijoni Printime Të Qarta Dhe Realiste Me Printera Letre Nga Markat Kryesore

Nëse nuk dëshironi të bëni kompromis me cilësinë e printimit ose keni nevojë të printoni një numër të madh dokumentesh në baza ditore, printerët lazer janë të përsosur për përdorimin tuaj. Bazuar në teknologjinë e printimit elektrostatik, këta printera prodhojnë tekst, grafikë dhe imazhe me cilësi të lartë dhe janë shumë më të shpejtë se llojet e tjera të printerëve.

Meqenëse janë më efikasë në përdorimin e fishekëve, printerët lazer janë më ekonomikë në planin afatgjatë. Zgjidhni printera lazer monokrom ose me ngjyra nga markat kryesore si Ricoh, Samsung, Canon, HP, Epson, Brother dhe më shumë në varësi të kërkesave tuaja.

Përzgjedhja e Hollësishme e Aksesorëve Të Printerit të Letrës me Shumicë Për Blerje në Internet

Për printerët kompjuterikë me bojë dhe lazer, ju duhet të ndryshoni fishekët pasi toneri ose nivelet e bojës të jenë varfëruar. Shumica.al ka një gamë të gjerë të këtyre fishekëve të tonerit dhe bojës në të gjitha ngjyrat, të disponueshme për një gamë të gjerë printerësh me çmime të zbritura.