Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
Click Here

Filtro Sipas Çmimit

Rroba per Femije

Rroba per femije te ndertuara me material terper cilesor dhe i bute, per te mos irrituar lekuren e femijes. Keto rroba per femije jane unisex dhe te pershtatshme per moshen 3 deri  ne 8 vjec. Vijn tek ju me permasa te ndryshme dhe ngjyrash sipas deshires tuaj. Te gjitha keto rroba per femije jane te […]

$1$18

Pelena Rrobe Shumeperdorimshe

Pelena rrobe shumeperdorimshe eshte e ndertuar nga poliester me trashesi 2ml. Keto pelena jane shume te rehatshme dhe shume te thjeshta per larjen  dhe pastrimin e tyre. Keto pelena rrobe shumeperdorimshme vijne te ju me ngjyra te ndryshme dhe permasa sipas kerkeses tuaj. Materiali i brendshem qe permbajne keto pelena eshte perlhure qe e bene […]

$1$35

Pelena Bamboje

Pelena bamboje nga vete emri i ketij produkti nenkuptohet qe materiali qe eshte perdorur eshte bambu . Jane pelena shume te thjeshta ne perdorim ,bejne te mundur thithjen maksimale  dhe gjithashtu kujdesemi qe keto pelena bamboje te jene sa me te rehatshme per foshnjen tuaj . Vijne me permasa te ndryshme dhe me ngjyra te […]

$1$35

Karroce Femijesh

Karroca femijesh shume te lehta dhe paktike. Ne nje game te ngjyrave bashkekohore qe do te pelqeni, per te permbushur me mire kerkesat e nenave te sotme. Version i ri i karroces vjen me kater rrota, eshte me e shpejte, me e lehte per tu kontrolluar dhe me e manovrueshme. Karroce femijesh e pershtatshme per […]

$5$235

Veshje Për Bebe

Veshje Për Fëmijë Për Të Sapolindurit

A ka ndonjë gjë më të bukur se blerja e rrobave të vogla? Nënat aktuale dhe nënat e ardhshme, ne po ju dhurojmë momente të mëdha ‘aww’ me veshjet tona më të fundit për fëmijë, me disa nga modelet tona më të adhurueshme deri më tani. Plus, gjithçka është e butë, e kujdesshme dhe super e qëndrueshme, kështu që pakoja juaj e gëzimit do të jetë edhe më e lumtur!

Ju Ndihmojmë Kudo Që Mundemi

Çdo prind do t’ju thotë se foshnjat janë të shtrenjta dhe ne mund të lidhemi plotësisht. Kjo është arsyeja pse ne kemi shkuar në qytet me veshjet tona të bebeve me shumë paketime. Veshjet tona trupore, kostumet e pambukta dhe tutat tona sportive i ndihmojnë djemtë dhe vajzat tuaja të rrinë rehat, pa I dëmtuar fare.

Ndizni Imagjinatën e Tyre

Nga fëmijëria juaj deri tek e tyre, asnjë edukim nuk është i plotë pa praninë e markës Disney. Ne e duam veçanërisht koleksionin tonë ekskluziv të veshjeve për fëmijë, ku në qendër të vëmendjes janë grupet e dhuratave “Minnie Mouse”, me ngushëlluesit “Disney Dumbo”, kostumet e trupit Winnie the Pooh dhe “Gess How Much I Love You”.

Natë Më Natë

T’i heqësh për të fjetur nuk është diçka e keqe, por t’i nxjerrim ato me veshjet e natës së foshnjës në fillim nuk mund të dëmtojë! Nga veshjet e bukura deri te bluzat dhe streçet e kombinuara, këto opsione super komode do t’i kenë ato në vendin e kokës përpara se ta kuptoni. Tani, ju vetëm duhet t’i mbani ato atje!

Të Gjithë Aksesorët

Mirë, ju keni bërë dyqanin argëtues. Tani është koha për gjërat thelbësore që nuk e dinit se ju nevojiteshin. Çarçafët e shtratit të krevatit, dyshekët e ndërrimit, jastëkët e gjirit, jo më emocionuesit e dhënë, por padyshim shpëtimtarët kur bëhet fjalë për aksesorët e bebeve. Nuk është e gjitha e barabartë për kursin e kaluar, shportat dhe batanijet tona në Shumica.al janë gëzime të vërteta.

Këpucë Mini

Pa dyshim, një nga gjërat më të mira në lidhje me blerjen e rrobave për foshnjat tuaja është sa mire janë veshur këmbët e tyre. Koleksioni ynë i këpucëve për fëmijë e zotëron atë plotësisht, me dizajne të dashura për të gjitha stinët. Ne kemi krijuar me kujdes gjithçka, nga sandalet me thembra të buta dhe tutat për foshnja deri te bluzat e larta dhe madje edhe këpucët e rastësishme të karrocave.

Shfletoni Përmes Një Game Të Përpunuar Të Produkteve Dhe Gjërave Thelbësore Për Fëmijë

Blini lloje të ndryshme pelenash dhe pecetash me shumicë në Shumica.al që ne disponojme në madhësi të ndryshme për bebe të moshave të ndryshme. Siguroni higjienën e foshnjës tuaj të porsalindur dhe të vogëlushit me produkte cilësore, duke i bërë të sigurta për përdorim të përditshëm.

Ju gjithashtu mund të shfletoni produkte të tjera për fëmijë dhe gjëra thelbësore, si kremra për fëmijë, shampo për fëmijë, vajra masazhi për fëmijë, pluhura për fëmijë, sapunë dhe larje trupi, shishe ushqimi, batanije për fëmijë, shtroje dhe shumë më tepër, me çmime të shkëlqyera vetëm në Shumica.al.

Blini Produkte Për Fëmijë Nga Markat e Njohura

Blini produkte për fëmijë në kategori të ndryshme nga markat më të mira të disponueshme këtu në Shumica.al. Disa nga markat e njohura përfshijnë Huggies, Pampers, MamyPoko, MamaEarth, Himalaya, LuvLap, Supples, Sebamed, dhe më shumë.

Mund të përfitoni nga ofertat emocionuese të kombinuara nga marka të ndryshme dhe të blini pelena dhe peceta, kremra për fëmijë, vajra, shampo dhe larje, apo edhe të përfitoni ulje të mëdha dhe oferta në mobilje, sedilje makine, karroca, karroca, dekor për çerdhe dhe shumë më tepër. . Shumica.al ju ofron një gamë të përpunuar produktesh për bebe.