Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
Click Here

Filtro Sipas Çmimit

Vaske

$499$6500

Vaske

Keto vaske vijne tek ju me stil te ri me qoshe moderne qoshe akrilike vaske vorbull vaske me masazh, vaske te nxehte eshte bere nga akrilik i paster i shkalles se larte. Fuqia e masazhit te vaskes me vaske nga sistemi i cilesise se larte me pompe LX, ju jep nje masazh terapeutik, gjallerues. Perfitimet […]

$499$6500

Smart WC

$218$1580

Smart WC

Smart WC nje bide shume funksionale dhe praktike. Karakteristikat perfshijne shpelarjen automatike pa prekje, deodorizimin e drites blu, nje vend te nxehte te rregullueshem me temperature dhe nje sistem te automatizuar te kapakut te hapur, mbyllur per perdorim pa duar. Per te siguruar rehati, tualeti i zgjuar perfshin nje sistem ngrohjeje te menjehershem qe ngroh […]

$218$1580

Sauna

$310$3800

Sauna

Sauna te ndertuara me material dru i ngurte. Nje produkt qe do ju sherbej per te ulur presionin e punes dhe jetes. Ju ndihmon ne zgjerimin e poreve te bukurise duke pastruar lekuren, duke mbajtur gjendjen e re. Forcimi i funksionit te djersitjes, largimi i trupit nga elementet e demshem. Trajtimi i artritit reumatoid, per […]

$310$3800

Pajisje Automatike per Tharjen e Duarve

Pajisje automatike per tharjen e duarve cila eshte me rezistence te larte dhe material cilesor. Eshte teper e lehte ne instalim dhe perdorim. Nje pajisje praktike dhe cilesore ne te njejten kohe. Mjafton t’a vendosni ne prize dhe ajo do te filloj funksionin e saj menjehere. Ju mund t’a instaloni fare lehte dhe pa mundime. […]

$56$150

Kabina Dushi

Kabina dushi te ndertuara me xham dhe gjithashtu me kornize alumini. Keto kabina kane nje stil te sofistikuar qe shton elegancen ne dekorin e tualetit tuaj. Perbehen nga dyer me xham te temperuar i cili eshte kater deri ne pese here me i forte se sa xhami standard. Korniza prej alumini siguron qendrueshmerine e struktures […]

$80$3000

Hidrosanitare

Meritat që do të merren nga përdorimi i pajisjeve hidrosanitare premium nuk mund të nënvlerësohet. Kjo ndodh për shkak të qëllimeve që shërbehen nga pajisjet e tyre hidrosanitare. Pajisjet hidrosanitare të shkallës së lartë karakterizohen nga një numër vetish, për shembull, atributet rezistente ndaj gërvishtjeve, kalbjes dhe ndryshkut, erozionit kimik dhe forcës mekanike, gjithashtu edhe kundra gërryerjes.

Duke mbajtur parasysh faktin që ato pastrohen lehtë, kjo i bën ato më të preferueshme dhe më të përshtatshme për t’i ruajtur për sa i përket pjesës së mirëmbajtjes. Në rast se një njollë imponohet në këto pajisje sanitare, është e thjeshtë ta lani duke e lënë të pastër pa njolla sikur është derdhur asgjë në të. Për më tepër, ato kanë një rëndësi thelbësore në ndërtimin dhe përbërjen e tyre; ato kanë një fushë të gjerë përdorimi si në zona si strehimi, arsimi dhe institucionet kërkimore, spitalet dhe industritë e hotelevem, nga restorantet deri te sallat e kinemasë dhe zonat e tjera publike.

Pajisje Dushi dhe Banje Online në Shumica.al

Kabinet prej pasqyre

E kujt nuk i pëlqen të kontrollojë veten e tyre! Shumica.al është këtu me pasqyra dhe dollapë të ndryshëm me ngjyra të larmishme që jo vetëm që do të kompresonin hapësirën e përdorur, por gjithashtu do t’i jepnin një pamje elegante banjës tuaj. Këto pasqyra vijnë në madhësi dhe dizajn të ndryshëm, kështu që ju mund të zgjidhni ato që i përshtaten më mirë banjës tuaj.

Kokë dushi me simulim shiu

E kush nuk do të dëshironte të përjetonte magjinë e shirave gjatë gjithë vitit? Në Shumica.al, ne kemi koka dushi inoxi me simulim shiu, i cili mund t’ju ofrojë mundësinë e fiksimit të tij në murin anësor. Kokat e dusheve tona me simulim shiu për banjo vijnë në shumëllojshmëri dhe patjetër do të ndryshonin pamjen e banjës suaj.

Çezmat, Rubinetat dhe të Tjera

Ju do të gjeni pajisje sanitare të ndryshme për të zgjedhur të duhurën për banjën tuaj. Dikush mund të zgjedhë një rubinet nga një gamë që përmban dizajne, stile dhe materiale të ndryshme. Një gamë mbajtëse peshqirësh dhe unazash do të kapin marka të ndryshme strukturore. Ju gjithashtu do të gjeni çezmat dhe valvulat e ndryshme sipas dizajnit strukturor dhe dobisë pozicionale kur bëhet fjalë për pajisjet. Qoftë rubinet këndor, rubinet i harkuar, apo rubinetin me vidhosje, është e garantuar të gjesh një gamë të plotë nga opsionet që kërkoni. Nëse po kërkoni të merrni një lavaman të ri, kaloni nëpër gamën e gjerë të lavamanëve në dispozicion të modeleve dhe markave të ndryshme. Do të gjeni gjithashtu një gamë të ndryshme të dollapëve të banjës, vaskave, pasqyrave të banjës dhe shumë më tepër. Jo vetëm që këto pajisje sanitare janë të stilit të lartë për tu parë por edhe janë jashtëzakonisht utilitare.