Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
Click Here

Filtro Sipas Çmimit

Video Projektor

Video projektor aprovon kombinimin e teknologjise se rafinuar, integrimin shumefunksional, pershtatshmerine dhe prakticitetin. Video projektor eshte i pajtueshme me shume pajisje te tilla si PSP, Xbox One me te cilat mund te lidheni me USB 2.0 Flash Drive / Hard Disk Portable, per te shfaqur pastaj ate qe permban dokumenti i videos, filmit, imazhit. Jane […]

$22$131

Modele te Ndryshme Orash

Modele te ndryshme orash inteligjente. Peshojne vetem sa nje pupel dhe ka jetgjatesi baterie mbreslenese. Bateria e ketyre orave zgjat plot 7 dite, keshtu qe nuk do ju duhet te shqetesoheni per pajisjen e karikuesit, dhe nuk keni nevoje qe ta mbani gjithmone me vete. Ka dizajn perfekt dhe ju ofron shumellojshmeri modele ekranesh te […]

$13$30

Kufje Bluetooth

Kufje bluetooth pa fisha mundeson anulimin e zhurmes ne mjedis gjate thirjeve telefonike. Jo vetem kaq por kufjet jane te pajisura me nje modalitet vecanerisht per lojera per audio pa vonese gjate luajtjes. Kufjet bluetooth mundesojne 17 ore perdorim te vazhdueshem. Te pajisura me sensor optik i cili automatikisht do te ndaloje muziken tuaj kur […]

$1$39

Kufje

$3$32

Kufje

Kufje me dizajn jo vetem elegant por gjithashtu edhe ergonomik, i pershtatshem per perdorim  per nje kohe te gjate. Veshja e kufjeve me material per thithjen e djerses dhe ajrosjen e tyre qe ekuilibrojne presionin, izolojne ne menyre efektive zhurmen e jashtme. Te pershtatshme per shumicen e kompjutereve dhe notebook. Te pajisura me mikrofon i […]

$3$32

Kamera Regjistrimi

Kamera regjistrimi nje nga produktet me te nevojshme per sportet. Nje nga gjerat qe njeriu provon shume pak ne jete ose aspak jane sportet ekstreme qe vendosin jete ne rrezik. Edhe kur guximi merret per te bere dicka te tille sigurisht qe duhet te fiksohet patjeter per mos tu harruar me kurre. Kjo eshte pikerisht […]

$7$64

Kabell Interneti Ethernet

Edhe pse kohet e fundit transferimi i te dhenave po behet permes wireless-it, per disa rrjete prapeseprape eshte me e mire metoda e kabllove tradicionale, analoge. Qe eshte ne tregun e pajisjeve elektronike per me shume se 20 vjet, dhe tani ju sjell kabllon UTP per internet. Kablloja CAT 5 eshte e dizajnar per rrjetet […]

$1$100

Kabell Elektrik

Kabell elektrik me gjatesi dhe trashesi sipas deshires. Si cdo product tjeter tek shumica.al edhe ky product tregtohet me shumice dhe ka nje sasi minimale per porosi. Keta kabuj elektrik jan per perdorime te ndryshme qe nga perdorimi per banese dhe sisteme te energjise elektrike ne perdorimin industrial. Ngjyra dhe gjatesia e kabullit eshte opsionale […]

$1$4

Drita LED per Sera

Drita LED per sera jane te ndertuara me material alumini. Dizajn i palosshem dhe konsum me i ulet i energjise. Ky produktet eshte i certifikuara nga CE, ETL, RoHS. Ka dizajn te integruar, dalje me e mire  dhe shperndarje e barabarte e drites. Kjo eshte nje zgjidhje e ndriçimit te larte, te ciklit te plote […]

$36$649

Android TV Box

Android tv box e kthen televizorin tuaj ne vendin me te bukur qe ju do te pushoni pas nje dite te gjate edhe te lodhshme. Ato ofrojn nje cilesi maksimale dhe shpejtesi te larte, qe televizori juaj ne gjendje normale nuk ua ofron. Android tv box bazohet ne sistemin e fundit te Android 9.0. Televizori […]

$2$37

Altoparlant Muzike me Bluetooth

Altoparlant muzike me bluetooth dhe me bateri te rikarikueshme. I pershtatshem me laptope, pajisje MP3 ose mp4, TF , USB flash drive dhe cdo pajisje audio qe eshte e pajtueshme me bluetooth. Keto altoparlant ofrojn performance te mire pa nderhyrje, cilesi te larte dhe efikasitet. Gjithashtu mikrofoni do t’ju lejoje te beni telefonata pa duar […]

$2$88

Aksesorë Elektronikë

Në Shumica. al, ne kemi një gamë të madhe të pajisjeve elektronike në internet: pajisje automobilistike, ndriçim energjie, kabllo për shtëpinë dhe zyrën tuaj, ruajtje të të dhënave dhe kompjuterë, dhe më shumë. Po kërkoni aksesorët më të fundit në lidhje me sigurinë e shtëpisë dhe biznesit?

Nga pajisjet e interkomunikacionit, kamerat e derës, monitorët,etj. këtu do të gjeni të gjitha pajisjet më të fundit të sigurisë vetëm në dyqanin tonë elektronik në internet.

Llojet e Aksesorëve të Celularëve

Ne gjithashtu kemi të gjitha pajisjet që ju nevojiten për pajisjen tuaj celular. Shfletoni karikuesit dhe adaptorët tanë me wireless, si dhe aksesorët celularë, antenat dhe pajisjet e tjera të vështira për t’u gjetur për të gjitha nevojat tuaja të komunikimit.

Shumica.al është gjithashtu i preferuari i pronarëve dhe kontraktorëve të bizneseve Shqipëtare dhe jo vetëm. Eksploroni gamën tonë të zgjidhjeve të ruajtjes, pajisjeve mbrojtëse personale, pjesëve të riparimit dhe artikujve të tjerë. Ju gjithashtu do të gjeni gamën më të gjerë të përbërësve elektronikë në internet këtu në Shumica.al.

Shërbime & Oferta për Aksesorët Elektronikë

Zbuloni oferta të shkëlqyera dhe shërbim të pakrahasueshëm ndaj klientit në dyqanin tonë të pavarur elektronik. Me disa nga çmimet më të mira në Shqipëri, mund të ndiheni të sigurt se gjithmonë po merrni ofertën më të mirë kur blini me ne. Mos harroni të regjistroheni në portalin tonë për të mësuar në lidhje me përditësimet dhe anonçimet më të fundit të produktit!

Teknologjia është një pjesë e rëndësishme e jetës sonë. Ka shumë gjëra që mund të bëhen vetëm me qasjen në pajisjet elektronike. Ne nuk mund të anashkalojmë faktin se përdorimi i elektronikës është një pjesë thelbësore e aktiviteteve tona të përditshme. Në një moment në kohë, do të kishte nevojë për të blerë pajisje të reja elektronike ose ndoshta për të zëvendësuar një të vjetër ose të dëmtuar.

Aksesorë Origjinalë

Kur blini pajisje elektronike, ka disa faktorë që duhen marrë parasysh si cilësia e produktit, çmimi dhe për disa njerëz, marka. Në Shumica. al ne kemi një gamë të gjerë të pajisjeve elektronike origjinale për shitje të tilla si televizorë dhe DVD player, pajisje audio dhe muzikë, kamera fotografish dhe video, lojëra video dhe më shumë.

Gjeni gjithashtu kompjuterë dhe laptopë, pajisje kompjuterike, programe kompjuterike, monitorë kompjuteri dhe pajisje kompjuterike. Blini pajisje elektronike të reja dhe të përdorura me çmime të përballueshme në internet në OList nga markat e njohura si Panasonic, Hisense, Samsung, Canon, Sony, Polystar, Philips, Kodak, Sharp, Universal, Yamaha, Nikon, TCL, Toshiba, LG, JVC, dhe shumë më tepër.