Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
Click Here

Filtro Sipas Çmimit

Krevat Femijesh

Krevat femijesh te ndertuara me material druri. Pjesa mbrojtese e krevatit e cila eshte e ndertuar me shirita druri dhe bazamenti ku vendoset dysheku jane te levizshem. Kjo ju ndihmon qe ta vendosni lehtesisht femijen ne krevat. Krevati ka permasa te ndryshme sipas deshires tuaj. Eshte i pershtatshem per dysheke te ndryshem . Me kater […]

$7$600

Karroce Femijesh

Karroca femijesh shume te lehta dhe paktike. Ne nje game te ngjyrave bashkekohore qe do te pelqeni, per te permbushur me mire kerkesat e nenave te sotme. Version i ri i karroces vjen me kater rrota, eshte me e shpejte, me e lehte per tu kontrolluar dhe me e manovrueshme. Karroce femijesh e pershtatshme per […]

$5$235

Mobilje Për Fëmijë

Shumica.al është një dyqan shumice i pavarur i stilit të jetesës për fëmijë, i mbushur me dizajne të bukura nga markat kryesore si Oliver, CamCam, Lifetime, Sebra, Oeuf dhe Liewood.

Nga çerdhet komode te dhomat e mëdha të fëmijëve, ne kemi mobiljet e fëmijëve për t’u përshtatur në hapësirën tuaj. Eksploroni gamën tonë të tavolinave dhe karrigeve për fëmijë me një larmi materialesh, madhësish dhe ngjyrash. Pjesët janë të lehta dhe të lehta për t’u mbajtur, por të qëndrueshme për të përballuar ashpërsinë dhe rrëshqitjen e lojës së përditshme.

Ne besojmë se foshnjat dhe fëmijët meritojnë mobilje funksionale dhe përrallore po aq sa të rriturit. Kjo është arsyeja pse çdo pjesë e zgjedhur me dorë e disponueshme në faqen tonë të internetit është bërë me kujdes dhe dashuri nga stilistë që theksojnë cilësinë dhe jetëgjatësinë.

Trajtojeni të voglin tuaj me mobilje luksoze të punuara me dorë që do të zgjasin një jetë. Ose ndriçoni botën e tyre me dekorin e fëmijëve tanë plot gjallëri dhe me gëzim. Ju gjithashtu mund të krijoni pjesët tuaja dhe t’i jepni vërtet çerdhe fëmijës tuaj ose dhomës së lojërave të fëmijës një prekje personale, falë shërbimit të porositur nga Shumica.al.

Opsionet Për Mobilimin e Fëmijëve

Ka shumë zgjedhje të disponueshme kur bëhet fjalë për mobiljet e dhomës së gjumit për fëmijë, kështu që është e lehtë të gjesh orendi që i përshtaten nevojave dhe preferencave të stilit te preferuar te tyre. Shumë nga këto pjesë janë të certifikuara, që do të thotë se nuk përmbajnë kimikate të dëmshme dhe nuk do të ndotin ajrin tuaj të brendshëm. Disa nga pjesët që mund të gjeni në dispozicion përfshijnë:

Shtretërit:

Zgjidhni nga një sërë shtretërish të fortë për fëmijë në stile që variojnë nga krevati elegant me tufa Blythe deri te shtrati i thjeshtë me platformë Charlie. Ka shtretër me tendë në përzgjedhje, së bashku me disa shtretër dite që kursejnë hapësirë. Shumica.al gjithashtu ka dyshekë për fëmijë në disa stile.

Komodina:

Ka një komodinë në Shumica.al që i përshtatet çdo madhësie dhome. Bukuroshet me madhësi standarde janë një zgjedhje e shkëlqyer për dhoma të të gjitha madhësive, ndërsa dollapët ekstra të gjerë punojnë mirë në dhoma te bollshme. Për dhoma të vogla, ka komforta sirtarë të gjatë dhe të ngushtë për të shfrytëzuar hapësirën vertikale.

Tavolina:

Jepini fëmijës tuaj një hapësirë ​​pune të rehatshme, të organizuar me një tavolinë dhe karrige tavoline nga Shumica.al. Ka tavolina të thjeshta shkrimi nga të cilat mund të zgjidhni, si dhe tavolina me kasolle dhe sirtarë. Stilet variojnë nga pjesët tradicionale si tavolina e drurit dhe kasolle e Kendall deri te pjesët moderne si tavolina e dollapit Emily dhe Meritt.

Karriget:

Këto karrige komode janë të dizajnuara vetëm për fëmijët; ato kanë mbulesa që mund të lahen dhe hiqen dhe janë mjaft të lehta për t’u mbajtur me fëmijët. Ju madje mund t’i vendosni ato të qëndisura me emrin e fëmijës suaj.

Mobiljet e dhomës së lojërave:

Inkurajoni kreativitetin e fëmijës suaj me mobiljet e dhomës së lojërave, të tilla si një grup kuzhine për lojëra. Opsione të tjera përfshijnë tavolina lojërash, të cilat ofrojnë një hapësirë ​​për fëmijët për të bërë projekte artistike dhe aktivitete të tjera. Disa nga këto tavolina kanë sirtarë për mbajtjen e sendeve si shkumësa me ngjyra dhe argjilë për modelim.

Përveç mobiljeve për fëmijë, Shumica.al ka gjithashtu një gamë të gjerë të artikujve të tjerë për dhomën e fëmijës suaj. Ka ndarje dhe komplete të shtratit në një larmi ngjyrash dhe printimesh, si dhe koordinimin e trajtimeve të dritareve dhe qilimave të theksuar. Do të gjeni gjithashtu arte muri dhe objekte dekorative për një dekorim elegant.