Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
Click Here

Filtro Sipas Çmimit

Varka

$330$8950

Varka

Varka me brinje eshte nje nga anijet me te njohura te ngurta te fryre, eshte e pershtatshme per familjen per argetim me shtrat te rehatshem te levizshem, tavoline te levizshme, kuti magazinimi para dhe mbrapa, etj. Qendrueshmeria e anijes se tekstil me fije qelqi ne qetesi, kabina e saj e gjere dhe dorezat e saj […]

$330$8950

Top Palestre

Top palestre, eshte mjet i persosur per ushtrimet tuaja ne palester, si dhe stervitje ne shtepi. Siperfaqja e veçante jo-ngjitese e papershkueshme eshte e rehatshme per t’u prekur. Dhe struktura e saj i ngjan lekures. Trashesia e shtresave siguron qendrueshmeri te formes, sherbim dhe siguri. Nese kjo eshte hera juaj e pare qe perdorni nje […]

Thase Boksi

Nje pajisje perfekte per stervitjen, efikas dhe optimal, e cila do ju ofroje te gjithe sportisteve amatore apo profesioniste nje kthim shtese edhe me te larte energjie, gjate ushtrimit tuaj ne sportin e boksit apo edhe arteve marciale. I ndertuar prej materialit te lekures, e cila eshte shume rezistente ndaj cdo goditje prej jush. Thase […]

Stol me Kend per Stervitje

Stol me kend per stervitje i veshur me nje lekure teper komode per t’u ushtruar mbi te dhe i ndertuar me çelik i trashe 2mm, me kapacitet maksimal 400 kg. Pershtatet te perdoruesi pa marre parasysh madhesine tuaj, preferencat e stervitjes ose hapesiren ne dispozicion te trajnimit. Perfshin 7 kende te mbeshteteses dhe 3 cilesime […]

Skuter Elektrik

Skuter elektrik i shpejt, i besueshem, i qete. Skuteri yne elektrik me motor te dyfishte  ofron menyren me te shpejte per t’u marre me transportin e kilometrit te pare dhe te fundit . Kaloni trafikun, kurseni para dhe shkoni atje ku jeni te destinuar te jeni. Se bashku, ne mund te ripercaktojme te ardhmen e […]

$125$280

Shtrese Gome

Shtrese gome per palestra dhe per ambiente te ndryshme. Mund te perdoret per ambiente te brendshme e te jashtme. Shumellojshmeri modelesh dhe ngjyrash. Material gomine qe garanton jetegjatesi te larte. Trashesia e kesaj shtrese gome varion ne 3 deri ne 12mm. Karakteristikat Materiali: Gomine Permasat: 5m-50m (sipas nevojes) Modeli: Opsional Trashesia: 3-12mm Ngjyra: Opsional Garanci […]

$3$12

Rower

Forma e vertete e varkes me çelik aliazh, siguron rezistencen e vertete dhe do t’ju sjelle ne menyre te persosur nje ndjenje te nje pervoje te vertete te jetes ne natyre. Perbehet nga doreza e rehatshme, pllaka te rregullueshme me rripa te rregullueshem, te gjitha keto ju bejne te ndiheni rehat gjate stervitjeve tuaja me […]

Ring

Ring te ndertuara me material celiku dhe mbulese plastike. Siperfaqja eshte bere nga shtresa sfungjeri, e plote ne forme dhe e rehatshme per t’u perdorur. Litar plastik dhe gome me densitet te larte, te qepura me dore. I qendrueshem dhe kunder deformimit ne perdorim te gjate. Ky ring vjen tek ju me permasa te ndryshme […]

Restorant Lundrues

Restorant lundrues eshte nje varke me nje skare te integruar, cader dhe motor troling . Pjesa e poshtme e varkes eshte projektuar me bova te dyfishta dhe ka rezistence te shkelqyer ndaj eres dhe valeve. Mund te ece ne menyre te qendrueshme ne det, ne lumenj dhe liqene. Perveç kesaj, avantazhi me i madh i […]

$1800$5530

Pllaka Peshash

Pllaka peshash per palester. Te ndertuara me nje material shume rezistent ndaj goditjeve ne toke. Pllaka peshash vjen tek ju me permasa te ndryshe dhe me pesha te ndryshme . Karakteristikat Materiali: Gome Pesha: Te Ndryshme Aplikimi: Salla Force, Palestra, Peshngritje Ngjyra: E Zeze, te Ndryshme Logo: Personalizohet

Piste Vrapimi

Piste vrapimi eshte zgjidhja me e mire per stervitje me shpejtesi te larte, keto pista ju mundesojne dhe trajnime ne grup. Intervale me intensitet te larte behen te lehta kur nuk ka butona per te arritur  ose ulur shpejtesine. Pista e vrapimit jo e motorizuar eshte bere e mundur nga siperfaqja e re e patentuar. […]

Pishina

$30$1373

Pishina

Sezoni i plazhit eshte me i bukuri per te gjithe, po ashtu edhe per femijet te cilet gezojne çdo moment te tij. Per t’i dhene me shume kenaqesi dhe siguri, kto pishina plot ngjyra dhe me forma te ndryshme, dhe me nje material te bute plastik, do t’ju ndihmoje ju dhe femijen tuaj te zbaviteni […]

$30$1373

Pedane Peshngritje

Pedane pershngritje vijne tek ju te ndertuara me nje material shume afatgjate, qe eshte metali i nderthurur me gome qe e bene kete produkt shume te forte ndaj goditjeve qe munde te persoje gjate perdorimit te tije.  Gjatesia e ketyre pedane peshngritje eshte sipas deshires tuaj . Ky produkt vjen tek ju me ngjyra te […]

Paralele Multifunksionale

Paralele multifunksionale per perdorim ne palestra dhe ambjente te tjera sportive. Paralelet jan te perbera nga celiku dhe shume rezistente ndaj amortizimit. Shumica.al vjen pran jush me produktet me cilesore ne treg dhe me cmime te arsyesheme. Gjithashtu ne ju ndihmojme edhe ne brandimin e produktit. Karakteristikat: Materiali: Celik, metal Aplikimi: Profesional Stili: USA, Europian […]

Panele Composite per Veshje Ndertesash

Panele Composite per veshje ndertesash i perbere prej alumini . Cilesia e ketij produkti eshte ne nje nivel me te larte. Meqenese paneli i perbere prej alumini eshte i perbere nga dy materiale te ndryshme (metal dhe jometal), ai mban karakteristikat kryesore te materialeve origjinale (alumini metalik, plastika polietileni jometale). Nga ana tjeter, mund te […]

$2$45

Paddle

$80$330

Paddle

Paddle eshte tabela perfekte nese jeni duke kerkuar ekuilibrin mes çmimit dhe cilesise per te filluar te praktikoni nje sport . Dizajni dhe karakteristikat e tij e bejne ate tabelen perfekte,per njerezit qe duan nje tabele cilesore, dhe kerkojne te mos shpenzojne shume para per kontaktin e tyre te pare me serf. Ky model ka […]

$80$330

Motorra Elektrike

Motorra elektrike jane te ndertuar me nje material shume te forte prej hekuri . Shpejtesia maksimale qe mund te arrije keto motorra elektrike eshte  45 km ne ore .Me nje karikim baterie mund te udhetoni nga 45 km deri 65 km brenda dites. Baterine e ka te integruar posht sediljes dhe e çmontueshme. Trupi eshte […]

$399$750

Motorr Uji

$2400$13000

Motorr Uji

Motorr uji me sediljen e tij shume te rehatshme, hapesire per shume se 1 person, grupin premium te funksioneve dhe motorit eshte ndertuar per te eksploruar ujin. Ky lloj  motorri uji ka nje ekran me prekje 4.3 ‘. Eshte i perbere nga nje motorr 4 cilindrik, dhe shpejtesia qe mund te arrijne keto motorra eshte […]

$2400$13000

Manekin Sportiv

Manekin sportiv  jane te ndertuara me material fiber xhami . Keto manekin vijne  me stil europian dhe ngjyra sipas deshires tuaj. Qendrimi qe mund te zgjidhni per keto manekin sportiv jane: ulur , te shtrire dhe ne kembe. Baza per vendosjen e ketyre manekin sportiv eshte celik ose xham sipas deshires tuaj. I pershtatshem per […]

Makineri Ski per Palester

Makineri ski per palester e ben sportin ne dispozicion per te gjithe. I njohur prej kohesh si nje nga stervitjet me te veshtira perreth, zhvillon force dhe qendrueshmeri dhe ushtron kembet, si dhe krahet dhe berthamen. Mund te perdoret si per tekniken e krahut te dyfishte ashtu edhe per ate klasik. Perdor te njejten sistem […]

Lojra Uji

$550$80000

Lojra Uji

Lojra uji jane te ndertuara me materiale me cilesi te larte qe rezistojne ndaj goditjeve. Eshte perdorur teknologji te perparuar te perpunimit, te gjitha skajet dhe qoshet perpunohen me kujdes, keshtu qe nuk do te kete demtime, dhe eshte gjithashtu miqesore per njerzit . Struktura e ketyre lojra uji eshte perdorur plastike te cilesi te […]

$550$80000

Llastik

Llastik i ndertuar 100% prej gomine ekologjike, shton variatetin e ushtrimeve fizike. Lejon te ndryshohet pozicioni trupor ne menyra te ndryshme per te krijuar rezistence dhe zhvilluar muskuj te cilet veshtiresisht vihen ne pune. Gjen perdorim te gjere ne terapite muskulore per te cilat eshte e nevojshme krijimi i rezistences muskulore. Forma ergonomike ben te […]

Litar Palestre

Litar palestre  te ndertuara me nje material shume te forte sic eshte fiber jute. Me kete litar ju mund te ushtroheni kudo , dhe eshte shume efektiv per renien e peshes tua trupore. Litar palestre vjen tek ju me permasa te ndryshe dhe me ngjyra sipas deshires tuaj  . Karakteristikat Materiali: Fiber Jute Permasat: 45mm*9m […]

Kokore per Bicikleta

Kokore per bicikleta kane nje dizajn sportiv modern te forte per mbrojtjen optimale te kokes. Hapesirat ne kokore sigurojne nje ventilim dhe ftohje te mire te kokes. Veshet nuk mbulohen nga sistemi i rripit te rregullueshem. Forma e brendshme e kokores eshte e rregullueshme per madhesine e duhur te kokes dhe me nje rrotullues ne […]

$4$60

Kettlebell

Kettlebell eshte e ndertuar me material prej celiku . Eshte nje paisje mjafte e pershtatshme per ushtrime te ndryshme . Mund te perdoret si jashte gjithashtu dhe brenda . Pesha e kesaj kettlebell eshte e ndryshme . Kjo kettlebell vjen tek ju me ngjyra sipas deshires tuaj. Ju mundesojme personalizimin e ketij produkti me logon […]

Kajak Transparent

Kajak transparent per 2 persona eshte nje kajak turne me fryrje qe ben te mundur lundrim te qete dhe  gjithashtu komod. Fale formes se tij te ngushte dhe te gjate, eshte e lehte, e shpejte dhe e shkathet. Trupi i sapo ndertuar eshte nje hapesire ​​e rrumbullaket e rrafshuar ne mes me nje vije te […]

$250$500

Kajak Peshkimi

$125$850

Kajak Peshkimi

Kajak peshkimi me hapsiren e tij ekstra te gjere ofron qendrueshmeri te pakrahasueshme per peshkataret. Ajo ka te gjitha tiparet qe kerkojne peshkataret, si mbajtes shtese te shufrave, hapesire ​​te madhe, kapese te lehta per t’u arritur perpara dhe mbrapa dhe shume me teper. Ai gjurmon shume mire, siguron stabilitet dhe e ben pothuajse te […]

$125$850

Kajak per 3 Persona

Kajak  per 3 Persona eshte nje kajak turne me fryrje qe ben te mundur lundrim te qete dhe  gjithashtu komod. Fale formes se tij te ngushte dhe te gjate, eshte e lehte, e shpejte dhe e shkathet. Trupi i sapo ndertuar eshte nje hapesire ​​e rrumbullaket e rrafshuar ne mes me nje vije te gjate […]

$155$465

Jelek crossfiti

Jelek crossfiti i perpunuar me cilesi te larte. Peshat e hequra te plota te hedhura ju lejojne te dozoni ngarkesen e trajnimit. Pesha maksimale eshte 30 kg. Materiali i perdorur dhe mbyllja e rehatshme do te thote qe jeleku te qendroje afer trupit ne menyre qe ushtrimet me nje shkalle te larte te levizjes te […]

Hoverboard

Hoverboard me dizajn jo vetem terheqes por edhe praktik. Me vete balancim fale ndertimit te tij do te jete akoma me i sigurt per tu perdorur. Te ndertuara nga materiali plastik + alumin me force te larte. Rezistent ndaj perdorimit afatgjate, gervishtjeve, renieve dhe kundra tronditjeve te rruges fale gomave te trasha. Ky hoverboard eshte […]

$89$195

Gomone

$126$6805

Gomone

Gomone nuk eshte vetem nje menyre perrallore per te zbuluar me shume, por eshte nje aktivitet i shendetshem per te gjitha moshat, nga femijet deri tek mosha e rritur. Ka perfitime te panumerta shendetesore, te cilat perfshijne permiresimin e shendetit tuaj mendor dhe zvogelimin e stresit, si dhe ndertimin e forces dhe stabilitetit tuaj kryesor. […]

$126$6805

Gira Gjashkendeshe

Gira gjashkendeshe te perbera me material hekur dhe te mbuluara me veshje gome. Permasat e ketyre girave jane sipas deshires , ndersa pesha varjon nga 1 deri ne 50kg. Keto gira vijne me ngjyra sipas deshires tuaj. Duke mos harruar qe mund ta personalizoni duke vendosur logon tuaj. Karakteristikat Materiali: Hekur + Veshje Gome Veçori: […]

Doreza Boksi

Doreza boksi per te mbrojtur duart tuaja gjate stervitjes. Te ideuara per tu ushtruar me ore te tera ne stervitjen tuaj te boksit, reduktojne ne menyre te ndjeshme demtimet dhe tronditjet qe vijne nga goditjet. Nuk rrisin temperaturen dhe nuk djersisin duart gjate perdorimit. Doreza boksi jane te pershtatshme per kedo, fillestare apo profesioniste ne […]

Cadra kampingu

Cadra kampingu e  pershtatshme per te gjithe aventurieret dhe te apasionuarit pas natyres. Tenda jone instalohet lehtesisht ne pothuajse çdo automjet me raft çati. Instalimi eshte i thjeshte edhe per individet me pak te prirur mekanikisht! Perfshin te gjithe pajisjet dhe aksesoret e nevojshem. Pjesa ne te cilin futesh na cader hapet dhe mbyllet me […]

$340$1250

Cader Kampingu

Cader kampingu qe mund ta perdorni per nje aventur te paharrueshme. E pershtatshme per te gjithe aventurieret dhe te apasionuarit pas natyres . Montohet dhe cmontohet lehteisht. Materiali eshte poliester e cila e bene kete cader kampingu shume elastike. Pjesa ne te cilin futesh na cader hapet dhe mbyllet me zinxhir dhe mbrohet nga nje […]

$17$41

Bosht Olimpik

Bosht olimpik eshte i ndertuar me material prej hekuri. Eshte shume praktik per tu ushtruar si ne palester gjithashtu dhe ne shtepin tuaj. Gjatesia e ketij bosht olimpik eshte e ndryshme ,sipas deshires tuaj. Ky produkte eshte i certifikuar nga CE dhe gjithashtu nga ISO . Duke mos harruar qe mund ta personalizoni duke vendosur […]

Biciklete Elektrike

Bicikleta elektrike eshte e ndertuar me material alumin te nje cilesie shume te larte. Timoni eshte i ndertuar me material alumin ,gjithashtu dhe disku eshte alumin. Bicikleta elektrike eshte 26′. Ka nje sistem frenimi te teknollogjis se fundit me alkol. Shpejtesia qe mund te arrije eshte 41-60km/h , ne mbarim te bateris mund te perdoresh […]

$30$1167

Bicikleta me 3 Rrota

Bicikleta me 3 rrota jane te ndertuara me material alumin te nje cilesie shume te larte. Timoni eshte i ndertuar me material alumin ,gjithashtu dhe disku eshte alumin. Ka nje sistem frenimi te teknollogjis se fundit me alkol. Shpejtesia qe mund te arrije eshte 25-30km/h. Dizajnimi i kesaj biciklete eshte sipas deshires . Ka sedilje […]

$80$300

Bicikleta

Bicikleta e kampioneve te crossfit vjen tek ne, per trajnim maksimal dhe efikas. Njezete kushineta topash te fiksuar ne pikat e boshtit qendror, ofrojne qendrueshmeri, rezistence ne te gjithe trupin. Targeton pjesen e siperme dhe te poshtme te trupit. Teknologji e bazuar ne rezistencen e Ajrit. Strukture ndertimi çeliku, me diametër 25”. Ulese e rregullueshme […]

Biciklet Uji

Biciklet uji e perbere nga celik inox premium dhe perberes te anodizuar. Te ndertuara me nje dizajn helike te optimizuar posaçerisht. Shale e performances, doreza, fiksime dhe pedale. Biciklet uji rezistence e shkelqyer e eres, rezistence ndaj goditjes dhe stabilitet super anesor. Miqesore me mjedisin dhe pa ndotje. Deshmi korrozioni, rezistence e shkelqyer ndaj ndryshkut […]

$399$1300

Sport & Outdoor

Po kërkoni pajisje perfekte për sportin tuaj të preferuar? Atëherë Shumica.al është vendi i duhur për ju. Ne ofrojmë këpucë sportive, veshje dhe pajisje për vrapimin tuaj, sporte në natyrë, çiklizëm, fushë tenisi, palestër dhe jetën e përditshme aktive. Gama jonë e artikujve sportivë është zgjedhur me kujdes në mënyrë që të gjithë, nga fillestarët te atletët që e bëjnë për hobi e deri tek atletët profesionistë, të mund të gjejnë produktet e duhura për shfaqjet e trendit të ri në trajnime dhe konkurrencë në dyqanin tonë.

Ne vlerësojmë materialet me cilësi të lartë, me funksionalitet bindës dhe dizajnet sportive. Kjo është arsyeja pse ne punojmë ngushtë me markat e njohura dhe të sapoardhurit në industrinë e veshjeve dhe aksesorëve të sporteve. Së bashku me ta, ne zgjedhim produkte të veçanta për shëtitje, ski, vrapim dhe shumë më tepër. Ju mund të porosisni me lehtësi preferimet tuaja në internet në Dyqanin Shumica.al.

Shikoni gamën e larmishme të pajisjeve sportive dhe aksesorëve në natyrë të disponueshme në Shumica.al sot. Ne ofrojmë një gamë të madhe të pajisjeve sportive cilësore dhe pajisjeve në natyrë, duke përfshirë pajisjet e kampingut, biçikletave e pishinave dhe shumë më tepër. Shfletoni gamën tonë të plotë të pajisjeve sportive dhe zgjidhni të preferuarat tuaja. Me ardhjen e stinës së verës, ne jemi të sigurt që do të kemi pajisje të reja dhe speciale të reja në dyqane dhe në internet, kështu që sigurohuni që të kontrolloni rregullisht për të parë se çfarë pajisje sportive mund të merrni me çmime të shkëlqyera. Bleni në Shumica.al, ku të gjithë bëjnë blerje.

Ne kemi një përzgjedhje të madhe të pajisjeve sportive dhe pajisjeve në natyrë, duke përfshirë pajisje kampe, biçikleta, pishina portative, dhe shumë, shumë më tepër. Ne jemi gjithmonë duke marrë veshje dhe aksesorë të rinj dhe gjithmonë duke i ofruar ato me një çmim të shkëlqyer të përditshëm – kështu që sigurohuni që të kontrolloni përsëri në dyqanin tonë në internet për të parë se çfarë ofrohet.

Këpucë Sportive me Ulje, Veshje Aktive dhe Veshje Për Ambjente të Jashtme

Këtu në Shumica.al, ne kemi një gamë të madhe të këpucëve sportive me ulje në internet. Blini të gjitha markat më të njohura duke përfshirë Nike, Asics, Saucony, New Balance, Puma, etj. Ne kemi gamën më të mirë të këpucëve për vrapim në internet, si dhe këpucët më në trend për palestër, netball, atletika dhe më akoma më tepër. Keni nevojë për veshje të reja aktive ose rroba stërvitjeje? Përzgjidhni midis veshjeve sportive me ulje në internet tani, dhe grumbulloni gjithçka, nga kapuçet, te çantat e palestrës, getat termike për femra dhe meshkuj dhe shumë më tepër.

Pajisjet më të Mira për Palestër në Shitje

Nëse jeni duke kërkuar pajisje palestre me ulje në shitje, jeni me fat: ne kemi gati gjithçka që mund të ju nevojitet për të lëvizur, pavarësisht nëse po kërkoni të pajisni palestrën tuaj në shtëpi, ose të merrni disa pajisje palestre për në lëvizje. Blini gjithçka, nga rutinat, deri te trajnerët, litarët e kërcimit dhe topat e ushtrimeve me çmime miqësore për buxhetin tuaj! Për të gjitha aventurat tuaja të ardhshme në natyrë, shikoni gamën e mallrave dhe pajisjeve sportive në natyrë të Shucmica.al. Kemi çadra gjumi kampingu, çadra të thjeshta, pishtarë, xhaketa North Face që nuk lejojnë depërtimin e erës dhe gjithçka në mes.