Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
Click Here

Filtro Sipas Çmimit

Pajisje Guzhine Profesionale per Hotele dhe Restorante

Pajisje guzhine profesionale per hotele dhe restorante jane me te mirat ne treg, jane te ndertuara me material prej celik gjithashtu dhe inox ne pjeset e jashtme. Te gjitha keto pajisje guzhine profesionale per hotele dhe restorante jane te certifikuara nga CE , ROH. Karakteristikat Materiali: Celik, Inox Permasa: Te ndryshme Burimi i energjise: Elektrike […]

$999$3100

Paisje Kuzhine
Përparimi i teknologjisë e ka bërë jetën tonë të lehtë dhe më të thjeshtë për shumë gjëra. Sot, një popullsi e madhe varet nga pajisjet e ndryshme shtëpiake dhe enët e kuzhinës në mënyrë që të kujdesen për sistemin e punëve shtëpiake. Jo vetëm që këto pajisje shtëpiake elektrike dhe elektronike ndihmojnë në kursimin e kohës dhe energjisë tuaj por gjithashtu ato ndihmojnë në kursimin e energjisë elektrike. Vështirë se dikush mund të imagjinojë të bëjë një jetë pa këto pajisje elektrike që janë mëse të domosdoshme. Nëse jeni duke u sorollatur sa andej – këndej për pajisje shtëpiake me efikasitet në internet, atëherë Shumica.al është destinacioni i fundit për ju. Eksploroni gamën e gjerë të pajisjeve më të mira për shtëpinë dhe kuzhinën në internet në portalin tonë dhe kënaquni me një përvojë të pabesueshme blerjeje.

Është një fakt i padiskutueshëm që pajisjet shtëpiake e bëjnë jetën të rehatshme. Përfundoni kryerejen e detyrave të shtëpisë tuaj në një mënyrë të zgjuar dhe të përshtatshme duke zgjatur vetëm disa minuta. Bëjini gjërat më të lehta dhe zgjedhjet për veten tuaj  nga diapazoni ynë mbresëlënës i pajisjeve më të mira për shtëpinë dhe veçanërisht kuzhinën tuaj, dhe sillini në shtëpi me ulje interesante. Ekzistojnë një mori pajisjesh nga markat kryesore të zgjedhura, ju do të gjeni gjithçka këtu.
Pajisje Shtëpiake dhe Kuzhine të Pajisura me Veçori të Përparuara
Lavatriçe: Harrojini përpjekjet shtesë të pastrimit dhe shtrëngimit të rrobave për t’u tharë. Shumica.al paraqet një grup të gjithanshëm lavatriçesh që janë efikase në larjen dhe tharjen e tyre. Ato konsumojnë shumë pak kohë dhe gjithashtu thajnë rrobat tuaja të lara në mënyrë efikase. Nga ato me ngarkesë të lartë dhe me ngarkesë të përparme deri te modelet automatike dhe gjysmë automatike, këtu do të hasni një gamë të larmishme lavatriçesh me karakteristika të shkëlqyera si kontrollet elektronikë, parandalimin e incidenteve nga fëmijët, një numër ciklesh larjeje, opsionet e shpejtësisë, kontrollin e shkumës, anti-rrudhë, mbajtje shpëlarjeje, dhe shumë më tepër.

Furrat me mikrovalë: Përgatitja e vakteve nuk ka qënë kurrë kaq e lehtë sepse përdorimi i pajisjes së duhur për gatim në kuzhinën tuaj është një mundësi fantastike. Furrat me mikrovalë ndihmojnë në gatim, skuqje, pjekje dhe tiganisje të ushqimit me hapa të thjeshtë. Eksploroni Shumica.al dhe zgjidhni nga grupi ynë OTG dhe shpejtësi të furrave me mikrovalë për përgatitjen e menjëhershme të ushqimit. Gatuajini pjatat tuaja të preferuara në mikrovalë ose përdorni vetëm për të ngrohur ushqimin, sigurisht që është një pajisje kuzhine pa të cilën nuk mund të bëni disa nga gjërat më esenciale.

Friteza me skuqje të zakonshme dhe të thellë: Këto pajisje elektrike jo vetëm që kursejnë kohë por edhe energji dhe para në planin afatgjatë. Me këto friteza, mund të përgatisni ushqime të shijshme dhe snack-sa të lehtë dhe jo vetëm. Snack-sat e skuqur në një fritezë relativisht të thellë në shtëpi dhe mbetet e shëndetshme dhe sigurisht tepër e shijshme mbi të gjitha. Ata që përdorin teknologjinë e skuqjes së shpejtë ushqimi ka 80% më pak vaj dhe skuqen në mënyrë të përsosur të gjitha anët. Fritezat me ajër ju mbajnë të shëndetshëm pasi ato vështirë se përdorin vaj gjatë gatimit. Duke qenë të ndërgjegjshëm për shëndetin, këto janë një pajisje e domosdoshme për kuzhinën tuaj.

Blenderat: ju lejojnë të bëni një shumëllojshmëri të vakteve pa pasur nevojë të copëtoni, të prisni apo të bluani perimet me duar. Blini blendera në internet nga Shumica.al dhe përziejini dhe bluani përbërësit dhe bëni pasta ose salca të lehta. Me blenderat mund të bëni masala, të bluani mish, të prisni perime, etj. Këto pajisje kuzhine janë të dizajnuara ergonomikisht për të përmbushur kërkesat tuaja të gatimit brenda një harku kohor të shkurtër.