Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
Click Here

Filtro Sipas Çmimit

Suporte ortopedike

Suporte ortopedike jane mbeshtetes per gjunje te varur. Pranga me shkume te bute qe marrin fryme. Varet e qendrueshme e aluminit me perkulje ROM dhe vendosje te ndalimit te shtrirjes. Gjatesia e rregullueshme e shufrave anesore bilaterale per perafrimin e nyjes se gjurit. Mundesia per te shkurtuar shiritin anesor te pare duke e ndare brazden. […]

$110$925

Suport Ortopedik per Gjurin

Suport ortopedik per gjurin jane mbeshtetes per gjunje te demtuar . Jane te bere nga nje material shume i fort gjithashtu dhe rezistent ndaj ujit. Duke perdorur keto suport ortopedik per gjurin ju do sheroni demtimin tuaj pa pasur nevoj per shume kohe. Sigurimi i kushteve me te mira te mundshme per t’u ngritur ne […]

$28$66

Suport Brryli

Suport brryli mbeshtet dhe pengon levizjet e krahut pas traumave te vogla. Ne te gjitha rastet kur eshte e nevojshme suportimi dhe minimizimi i levizjes se krahut. Eshte e perbere nga pambuku, gjithashtu  ne brendesi te saj ka sfungjer per te garantuar komoditet ne mbajtjen e krahut tuaj. Ky lloj materiali nuk pengon ne ajrosjen […]

$1$4

Qafore

Dhimbjet e qafes jane nder shqetesimet e shpeshta me te cilat perballemi gjate perditshmerise. Shpesh here jane kalimtare, e ne raste te tjera kerkojne trajtime . Kjo qafore eshte e rekomanduar nga mjeket e vertete. Duke perdorur teknologjine e magnetit per rreth 30 min ne dite, nxehtesia natyrore permireson qarkullimin e gjakut ne qetesimin e […]

$1$16

Poltrone Berberi

Poltrona berberi te ndertuara me nje lekure te kualitetit shum te larte. Jane shume te thjeshta ne perdorim dhe shume komode. Ky produkt si cdo produkt tjeter tek Shumica.al eshte i certifikuar nga ISO9001. Karakteristikat Perdorimi: Karrige Berberi Materiali: Metal, Lekure Sintetike, Kompensate e Presuar Ngjyra: Opsionale Baza: Rrethore Certifikimi: ISO9001 Modeli: Sipas Deshires

$220$688

Paruke

Per ju qe doni nje pamje ndryshe dhe te kuruar, onde me te zhdervjelleta dhe me voluminoze dhe sa me natyrale duke nisur qe nga rrenjet deri te majat. Tani floket e imet dhe mungesa e tyre kane nje zgjidhje te persosur. Ne ju rekomandojme keto paruke si nje alternative e shkelqyeshme dhe nje zgjidhje […]

$8$168

Ortopedike te Vogla

Ortopedike te vogla ofron nje game gjitheperfshirese te mbajteseve dhe mbeshtetesve per te imobilizuar nyjet duke ruajtur ne te njejten kohe levizshmerine maksimale te mundshme per sherim. Pas aksidenteve, renieve ose goditjeve, ndihmat qe mund tju ndihmojne jane ortopedike te vogla, mund te perdoren per t’u rikthyer ne forme me shpejt. Per me teper, pas […]

$150$521

Mbeshtjelles Gjuri

Suport dhe korrigjues profesional per gjurin .Dizajn i rregullueshem, mbeshtjelles, i pershtatshem sipas gjurit. Suporti me formen e rrumbullaket, lehteson presionin mbi kupen e gjurit. Perveç kesaj, mbeshteteset e gjurit perdoren pas demtimeve ne nyjen e gjurit, per shembull per shkak te nje keputjeje te ligamentit te kryqezuar, dhe per rehabilitim ne menyre qe t’i […]

$2$16

Masazhues per Kembet

Masazhues per kembet eshte lehte per t’u perdorur dhe mirembajtur. Me 9 intensitet presioni te disponueshem dhe 3 cilesime opsionale te modalitetit qe mund te konfiguroni permes panelit, telekomandes per perdorim te lehte kontrolli, ju mund te merrni masazhin perfekt sipas deshires tuaj. Masazhues per kembet permban menge kembesh te levizshme qe mund te lahen […]

$23$110

Masazhues Fytyre

Masazhues ftyre ideal per te patur gjithmone pamjen rinore dhe te fresket. Tashme do te jete pjese e pandashme e rutines tuaj te mbremjes, per heqjen e make-upit. Pas vendosjes se serumit apo kremit te fytyres ky masazhues do te perthithe akoma me mire perberesit. Pajisja mund te perdoret gjithashtu per te masazhuar dhe ndihmuar […]

$11$90

Krevate per Fizioterapi

Krevate per fizioterapi jane pajisje per permiresimin e fizioterapise per ushtrimin e faktoreve fizike ne trup. Ky krevat eshte  i pershtatshem per perdorim ne shtepi, zyrat dhe vendet e tjera. Kjo aparature perdoret ne trajtimin e hernieve ose nervave te demtuara, dekompresimi shpinor eshte nje zgjidhje afatgjate per simptomat e dhimbjeve. Dekompresimi shpinor mund te […]

$210$1550

Karrige me Rrota

Karrigie me rrota eshte me e lehte ne perdorim fale materialit qe eshte perdour per ta krijuar. Duke perfituar nga materiale krejt te reja, vendos nje standard te ri. Praktikisht te gjithe mund ta ngrene kete karrige me rrota ne makinen tuaj dhe eshte super e lehte per tu shtyre. Transporti i karriges me rrota […]

$26$89

Karrige Masazhi

Ne epoken e kompjuterizimit universal dhe ne lidhje me kete kalim te shumices ne pune sedentare, shume e kane te veshtire te shmangin problemet me shtyllen kurrizore, lodhjen e vazhdueshme ne shpine, qafe, kembe dhe krahe. Nje masazh i kualifikuar mund te vije ne shpetim ne nje situate te tille, por nuk ka gjithmone kohe […]

$280$1120

Dyshek Masazhues

Dyshek Masazhues i prodhuar me fije mendafshi ngrohese dhe qetesuese. Jastek mbeshtetes per qafen. Masazhoni pjesen e pasme, te siperme dhe te poshtme. Me kete dyshek ju mund te krijoni nje krevat masazhi portativ. Vendoseni ku te deshironi dhe vijeni ne prize. Do te keni nje eksperience te pakrahasueshme. Shtrati i dobesimit me dridhje spirale stimulon pika qe […]

$13$285

Doreze Ortopedike

Doreze ortopedike  ofron nje game te mbajteseve per te imobilizuar nyjet duke ruajtur ne te njejten kohe levizshmerine maksimale te mundshme per sherim. Pas aksidenteve, renieve ose goditjeve, ndihmat qe mund tju ndihmojne jane doreze ortopedike, mund te perdoren per t’u rikthyer ne forme me shpejt gishterinjte ose kycin tuaj. Ky produkt eshte i ndertuar […]

$1$3

Depilator me Lazer

Depilator me lazer eshte nje makine depilimi shume efektive. Gjithcka qe ju duhet per nje lekure te bute dhe pa qime. Largoni qimet ne cdo pjese te trupit. Ekran LCD, teper i sigurte gjate perdorimit. Rezultate te menjehershme dhe te gjata ne kohe. Ku kjo e fundit eshte nje nder ato vecori qe ka me […]

$1040$5500

Cizme Ortopedike

Cizme ortopedike ofrojne nje game gjitheperfshirese te mbajteseve dhe mbeshteteseve per te imbilizuar nyjet e kembes tuaj. Pas aksidenteve ose renieve, gjeja e pare qe mund tju ndihmojne jane cizmet ortopedike, qe bejne te mundur sherimin e kembes tuaj ne menyre me te shpejte. Materiali qe eshte perdor per keto cizme ortopedike eshte pelhure komplekse, […]

$12$50

Aparat Tensioni

Aparat Tensioni dixhital eshte nje mates elektronik i cili mat tensionin e larte dhe te ulet te zemres. Matja e tensionit tani eshte nje proces me i lehte. Aparati vjen tani edhe me karikues per te mos blere me bateri ne market. Aparat Mates per tensionin i cili ben nje monitorim te thjeshte, te shpejte […]

$7$13

Kujdesi Personal

Nëse kujdesi personal mund t’ju duket si një fjalë mijëvjeçare, në fakt është një art për të marrë kohë për veten dhe për t’i dhënë përparësi mirëqenies dhe lumturisë suaj mbi gjithçka tjetër. Në stilin e sotëm të jetesës, është jetike të kujdesemi për nevojat tona themelore si njerëz. Është shumë e lehtë të harrosh kërkesat tona bazë kur jemi të rrethuar nga teknologjia e shumtë dhe po bëjmë jetë goxha të vrullshme. Termi ‘produkte te kujdesit personal’ zakonisht atribuon nje larmi artikujsh qe zakonisht gjenden ne seksionet e shendetit dhe mireqenies ne dyqane. Këto produkte plotësojnë përkufizimet e barnave dhe kozmetikës dhe shërbejnë një funksion të dyfishtë.

Në Shumica.al ju mund të blini produkte të kujdesit personal online në Shqipëri me zbritje dhe oferta të shkëlqyera për femra, meshkuj dhe të moshuar. Shikoni produktet më të mira për kurim dhe bukuri të plotë me kujdesin tjetër për këmbët, kujdesin oral, aksesorët e higjienës personale vetëm në Shumica. al. Tani eksploroni gamën e plotë të produkteve më të mira për kujdesin personal për pastrimin, hidratimin, mjetet e pastrimit, kozmetikën, larjet dhe produktet sanitare me çmime të përballueshme në larminë e gamës sonë të gjerë.

How To Maintain Feminine Hygiene?

Female hygiene is really important from puberty onwards, and not only because of menstruation! Whatever the time of the month, being clean & hygienic is fundamental for overall well-being. Women should ascertain a hygiene routine that’s fit for them. Intimate washes can be a good product, to begin with, mainly if your usual soaps or shower gels have left your skin irritated or dry.

Cotton underwear should be preferred for their breathability, furthermore, they help to keep vexatious vaginal problems at bay. Whether you use sanitary napkins or tampons, it is a good idea to change them more frequently. Lastly, visit a medical expert if you have an infection that needs attention. It’s nothing to feel abashed or uncomfortable about!

Si të Zgjidhni Produktet më të Mira për Kujdesin Personal në Shumica.al?

Ndërsa blini produkte të kujdesit personal, klientët duhet të kenë disa këshilla parasysh. Ata duhet të njohin llojin e tyre të lëkurës, çështjet e ndjeshmërisë dhe alergjitë ndaj produkteve të veçanta. Ju gjithmonë duhet të kontrolloni përbërësit, nivelin e pH dhe përmbajtjen kimike të produktit dhe të përpiqeni të blini vetëm produkte natyral të kujdesit personal. Kujdesi personal është i rëndësishëm prandaj produktet që përdorni duhet të jenë miqësore me lëkurën dhe nuk duhet të ketë ndonjë efekt anësor. Nëse po blini ndonjë produkt për ndjeshmërinë tuaj, atëherë duhet të keni kujdes pasi aplikimi i ndonjë të ashpri mund të jetë i rrezikshëm. Këtu në Shumica.al, ne kemi një gamë të gjerë produktesh nga ku mund të zgjidhni. Të gjitha produktet këtu janë natyrore dhe nuk kanë ndonjë efekt anësor.

Pyetjet e Bëra më Shpesh mbi Produktet e Bukurisë dhe Produktet e Pastrimit

Cilat janë produktet e mira të pastrimit për burra?

Ka disa produkte të pastrimit për burra në dispozicion në Shumica.al. Disa prej tyre janë, kremëra dhe shkumë rroje, furça rroje, makinë rroje, makinë qethëse, vajra mjekre, locione dhe kremra për rroje, qethje, larje fytyre për burra, sapunë, pudra, deodorantë, komplete pastrimi dhe më shumë.

Ku mund të blej produkte bukurie?

Nëse dëshironi të gjeni produktet më të mira të bukurisë nga markat tuaja të preferuara të bukurisë me çmime tërheqëse, atëherë blerja në Shumica.al është mënyra për të bërë. Nga kompletet dhe aromat e makeup-it tek produktet e kujdesit për lëkurën dhe flokët, të gjitha mund t’i gjeni në internet.

Çfarë produktesh bukurie duhet të ketë çdo vajzë?

Disa nga produktet që duhet të ketë një vajzë e vetëdijshme për bukurinë janë buzëkuqët, paletat e rimelit, highlighter-at, kremrat për foundation-in, larjet e fytyrës, maskara, pastruesit e makiazhit, peceta për heqjen e makeup-it, kremrat hidratues, parfume, locionet e kremit të diellit, shampo, kondicioner. , dhe më shumë.