Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
Click Here

Filtro Sipas Çmimit

Trampoline Ajri

Trampoline ajri te ndertuara me  materiale me cilesi te larte qe rezistojne ne flake, te certifikuara nga autoriteti per te siguruar sigurine e femijeve ne masen me te madhe. Ai perdor teknologji te perparuar te perpunimit, te gjitha skajet dhe qoshet perpunohen me kujdes, keshtu qe nuk do te kete demtime, dhe eshte gjithashtu miqesore […]

$31$9950

Trampolina

Trampolina te ndertuara me nje strukture metalike dhe bazament te shkelqyer, gjithashtu dhe kembe te qendrueshme. Siperfaqja elastike e perbere prej fibrash tekstile shume rezistente, lidhet me strukturen me ane te sustave metalike. Ideale per argetimin e femijeve. Lehteson impaktin e levizjes ne artikulacionet e trupit dhe mbron kete te fundit nga demtimet. Keto trampoline […]

$13$200

Park Lodrash per Femije

Park Lodrash per Femije jane perdorur materiale miqesore me mjedisin dhe rezistente ndaj flakes per te siguruar sigurine e femijeve ne masen me te madhe. Eshte i perbere nga plastike inxhinierike me cilesi te larte, tuba te galvanizuar, plastike PVC, kornize çeliku dhe pajisje te tjera. Trupi i tij kryesor eshte ngjitur me dru katror […]

$40$8178

Park i Brendshem Lojrash

Park i brendshem lojrash jane perdorur materiale miqesore me mjedisin dhe rezistente ndaj flakes per te siguruar sigurine e femijeve ne masen me te madhe. Eshte i perbere nga plastike inxhinierike me cilesi te larte, tuba te galvanizuar, plastike PVC, kornize çeliku dhe pajisje te tjera. Trupi i tij kryesor eshte ngjitur me dru katror […]

$500$45000

Lodra Femijesh

Lodra femijesh jane te ndertuara me material plastik ndersa struktura e tyre eshte celik. Jane shume te lehta ne perdorimin e tyre . Lodra femijesh vjen tek ju me permasa te ndryshme , gjithashtu dhe me ngjyra sipas deshires tuaj. Dizejnimi i ketyre  lodrave eshte shume i vecant. Keto lodra femijesh jane te certifikuar nga […]

$390$2750

Ambiente Argetimi

Gama e gjerë e produkteve tona është gjithmonë në zgjerim ndërsa ne shtojmë pajisje të reja dhe inovative të këndit të lojërave, duke ju dhënë zgjedhje gati të pakufizuara në mënyrë që të mund të ndërtoni sheshin e lojërave perfekt për pronën, banesën tuaj ose godinën komerciale. Ne kemi një ekip të jashtëzakonshëm të ekspertëve të kësaj industrie në dispozicion për t’ju ndihmuar në zgjedhjen e produktit që është i përshtatshëm për hapësirën tuaj, pavarësisht nga vendndodhja ose buxheti i projektit. Ne grumbullojmë sende për lojëra për fëmijë të të gjitha moshave, duke përfshirë pajisje për vogëlushë, fëmijë të vegjël, lojëra për fëmijë parashkollorë dhe sisteme këndesh lojërash të përshtatshme për fëmijët në shkollën fillore. Ne madje kemi pajisje palestre për studentët pak më të rritur.

Në Shumica.al, ne kemi vetëm produktet më të qëndrueshme, të sigurta dhe me çmim konkurrues nga prodhuesit tanë të sheshit të lojërave. Kjo siguron që klientët tanë do të kenë zgjedhjen më të mirë të pajisjeve të sheshit të lojërave të nivelit komercial për të zgjedhur. Pavarësisht nëse doni të ndërtoni komplete me shesh lojërash me temë ose të blini lloje unike të pajisjeve të sheshit të lojërave, ne ofrojmë gjithçka që ju nevojitet, duke përfshirë rrëshqitje, tuba zvarritës, grupe kolovarësesh, trarë ekuilibri, argëtim dhe alpinistë. Dhe pajisjet tona të lojërave për shkolla dhe qendra të kujdesit ditor janë gjithashtu të përshtatshme për t’u përdorur në parqe publike apo edhe në oborrin tuaj.

Siguria është një faktor shumë i rëndësishëm për t’u marrë parasysh kur blini ndonjë gjë për fëmijë. Pajisjet për lojëra nuk janë përjashtim! Ka qenë gjithmonë përparësia jonë t’i përmbahemi standardeve kombëtare për sigurinë dhe cilësinë e vendosur për pajisjet e lojërave në shtëpi dhe shkollë nga Komisioni i Sigurisë së Produkteve të Konsumatorit (CPSC) i Shqipërise. Dhe mund të jeni të sigurt se secili nga produktet tona të destinuara për fëmijët me nevoja të veçanta është në përputhje me ligjin për një mjedis të sigurt dhe të arrirë të lojës.

Përzgjedhja e Madhe e Pajisjeve më të Mira për Ambjent Lojërash për Fëmijë

Shfletoni gamën tonë duke zgjedhur nga kategoritë e pajisjeve më të mira të lojërave për fëmijë:

  • Pajisjet komerciale për lojëra
  • Pajisjet e fitnesit në natyrë
  • Sistemet e lojës me tema të caktuara
  • Pjesët e zëvendësimit
  • Vegla muzikore në natyrë
  • Strukturat e hijes
  • Park dhe komoditetet e sitit

Shërbime Falas për Paisjet e Lojërave të Ambienteve të Argëtimit

Shumica.al u prezantua si një lider në industrinë e pajisjeve në parqet e lojërave jo vetëm për shkak të produkteve tona inovative, por sepse ne jua përshtatim shërbimin tonë. Specialistët tanë të pajisjeve të këndit të lojërave janë gjithmonë pranë për t’ju ofruar këshilla të përqendruara dhe të porositura bazuar në kërkesat tuaja personale. Ne e dimë që planifikimi, blerja dhe instalimi i një sheshi të ri lojrash është një proces sfidues, prandaj ne ofrojmë këtë mbështetje falas në çdo hap të udhëtimit tuaj me ne.

Hapi i Dizajnimit të Parkut të Lojërave

Nëse sapo keni filluar me kërkesën tuaj, ekipi i ekspertëve të Shumica.al është i lumtur të angazhohet në një konsultë falas me ju për të sqaruar nevojat tuaja. Nga këtu, ne me kënaqësi do të hartojmë disa koncepte të dizajnit të sheshit të lojërave dhe do t’ju ndihmojmë në fazën fillestare të planifikimit.

Dizajni i sheshit të lojërave kërkon një kuptim të qartë të hapësirës, buxhetit dhe një temë të fortë. Një varg idesh për shesh lojërash mund të fillojnë të sjellin në jetë hapësirat tuaja të lojërave, megjithatë, ekzekutimi profesional i këtyre ideve mund të bëjë vërtet për një zonë magjike loje.

Pajisje Sportive

Sistemi sportiv dhe pajisjet e parkut u krijuan për familjet dhe komunitetet për të shijuar bukurinë jashtë. Në ofertën tonë, ju mund të gjeni ambiente të jashtme si arena. Ne kemi mundësi të ndryshme për të zgjedhur për fëmijët tuaj dhe sigurojmë vendin e përsosur për të luajtur një lojë futbolli. Gjithashtu, është një ide e mirë që zona e shkollës të kalojë kohë duke bërë disa aktivitete në natyrë.