Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
Click Here

Filtro Sipas Çmimit

Mini Ekskavator

$1237$3800

Mini Ekskavator

Performanca e forte e ngritjes dhe germimit ju ndihmon te perfundoni punen me shpejt. Ky mini ekskavator ka aftesi te ngjashme me nje ekskavator, ndersa jane gjithashtu ne gjendje te punojne ne hapesira te vogla. Ato mund te transportohen shpejt ne vende te paarritshme me nje vinç dhe jane te manovrueshem ne vendin e ndertimit. […]

$1237$3800

Makineri Pirunngrites

Makineri pirunngrites jane te ndertuara me material celik. Shume praktik dhe te manovrueshem ne cdo ambient. Timoni mund te rregullohet sipas situates se mjedisit te funksionimit. Keto makineri pirunngrites jane te uleta per arsye qe te kene nje qendrueshmeri gjate ngarkimit te tyre. Sistemi ngritjes se fushes se gjere te shikimit permireson ne menyre dramatike […]

$3000$13223

Ekskavatore Germimi dhe Ngarkimi

Ekskavatore germimi dhe ngarkimi  jane nje pjese thelbesore e pajisjeve te renda per shumicen e projekteve te ndertimit. Shpesh te referuar si germues, ekskavatoret perdoren per te gjitha llojet e puneve si trajtimi i materialeve, projektet e minierave, shpimi i lumenjve dhe ndertimi. Ky lloj ekskavatori me rrota eshte i njejte me nje ekskavator te […]

$23300$85000

CNC

Ne kemi një gamë të gjerë të makinerive CNC të përdorura, duke filluar nga mullinjtë e përdorur CNC, torno CNC dhe pajisjet e përdorura të fabrikimit. Ne përpiqemi të bëhemi burimi juaj kryesor në blerjen dhe shitjen e makinerive CNC si tregu juaj ideal CNC i përdorur. Qëllimi ynë është t’ju ndihmojmë të shisni dhe blini makineri me shumicë përmes një platforme të avancuar që ju lejon të komunikoni me blerësit dhe shitësit, duke ju lejuar të kurseni kohë dhe para.

Brendet Kryesore, Shumë Opsione

Veglat e përdorura të makinerive nuk janë “një madhësi që i përshtatet të gjithëve”

Nga markat e famshme të makinerive CNC si Haas CNC ose Mazak CNC te Doosan CNC dhe Used DMG Mori, kur filloni udhëtimin tuaj të blerjes për një makineri të përdorur CNC, mund të filloni në internet duke parë inventarin tonë të madh të listave ose me një telefonatë.

Ne jemi ekspertë në të gjitha gjërat CNC, kështu që mund t’ju ndihmojmë të përfitoni më të mirën për para dhe t’ju bashkojmë me pajisje të përshtatshme për pjesët që po bëni, llojet e materialit që po përpunoni dhe përmasat që janë tipike për ju. Nuk ka “një madhësi që i përshtatet të gjithëve” kur bëhet fjalë për veglat e makinerive CNC. Ia vlen të kesh një partner që kupton biznesin e makinerive CNC siç është Shumica.al.

Kur biznesi juaj është i ndërtuar mbi saktësi, efikasitet dhe efektivitet, nuk duhet të pranoni asgjë më pak nga partnerët ku mbështeteni. Kjo është arsyeja pse Shumica.al ka revolucionarizuar plotësisht procesin e blerjes dhe shitjes së makinerive CNC të përdorura nga të cilat vareni çdo ditë.

Ne kemi ndërmarrë hapa të gjerë për ta bërë të thjeshtë procesin tonë të shitjeve dhe blerjeve duke hequr supozimet dhe duke mbikëqyrur transaksionin për ju, deri në detajet e fundit. Nëse jeni duke kërkuar për atë makinë bluarëse CNC të përdorur që vështirë të gjendet, ose keni nevojë të shesni një mjet ose të gjithë objektin tuaj, ekipi ynë ka dekada përvojë për t’i menaxhuar të gjitha.

Ja Çfarë e Bën Të Veçantë Burimin e Shumica.al Për Makineritë e Përdorura CNC:

Aftësitë tona të plota të shitjes me pakicë: Ne ofrojmë mundësinë e shitjes së pajisjeve tuaja nëpërmjet platformave tona të sigurta të shitjes me pakicë.

Ankandet tona në internet: Pavarësisht nëse qëllimi juaj është blerja ose shitja e një artikulli ose të gjithë objektit tuaj, ankandet tona të drejtpërdrejta dhe me kohë në internet i bëjnë makinat e përdorura CNC të disponueshme në kohë reale për ofertuesit në të gjithë botën.

Ekspertiza jonë: Ne shesim një gamë të gjerë pajisjesh, duke përfshirë përpunimin e metaleve, fabrikimin, përpunimin e plastikës dhe pajisjet mbështetëse të bimëve.

Qendra jonë e tregtisë: Na lejoni t’ju ndihmojmë të blini atë makinë të re me një numër solid dhe të garantuar tregtimi në pajisjet tuaja të tepërta.

Aksesueshmëria jonë: Asnjë tregtar tjetër i përdorur CNC nuk përputhet me orët tona të shërbimit, praninë kombëtare ose shërbimin e jashtëzakonshëm ndaj klientit ose nuk janë aq të përkushtuar për të gjetur makineritë më të mira për nevojat tuaja të prodhimit me çmimet më të mira.

Saktësia, Cilësia Dhe Përballueshmëria Në Çdo Vëllim

Makineritë tona moderne CNC mund të trajtojnë prerje të vogla me rreze dhe të mbajnë një nivel të cilësisë së lartë nëse dëshironi një copë apo njëqind. Skajet e zbërthyera, kthesat me shumë rreze dhe vrimat e prekura janë disa gjëra që e bëjnë përpunimin një pjesë më të zbatueshme për çdo projekt. Ne krenohemi për prodhimin e pjesëve cilësore, me porosi, me kosto të ulët, të përpunuara.

Mundësi Zgjedhjeje Makinerish CNC Të Palimituara

Kontrolloni listën tonë të plotë të materialeve të disponueshme në Shumica.al. Pa kufizime në materiale, shërbimi ynë i përpunimit në internet ju mbulon pa marrë parasysh se çfarë makinerie me shumicë keni nevojë. Gjithashtu nuk ka kufizime në sasi, ne ndjejmë cilësi të lartë, pjesët e përpunuara duhet të jenë të përballueshme kur porosisni 1 ose 5,000.