Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
Click Here

Filtro Sipas Çmimit

Ure per Oficina

Ura per oficina qe sherben per  drjetime shasie per cdo lloj makine, dhe furgoni me banko kaliber. Kjo ure perdor ngritje hidraulike. Ka krahe asimetrik teleskopik me 2 faza per ngritjen e automjeteve te ndryshme. Kjo ure per oficina ka ashensor me makine zinxhir qe bene te mundur jetegjatesin e kesaj paisje. Kabllot per sinkronizim […]

$999$4600

Pjese Kembimi

Pjese kembimi ose ndryshe parakolpe dhe mrapakolpe te makinave te ndrshyshme. Instalim i lehte dhe perdorim i qendrueshem dhe jete e gjate sherbimi. Mbroni dhe permiresoni ne menyre efektive performancen e trupit te makines tuaj. Permiresoni ne menyre te persosur pamjen e pergjithshme te automjetit tuaj. Ne menyre te vendosur, nuk eshte e lehte te […]

$50$400

Per Drejtim Shasie

Kjo makineri per drejtim shasie e perbere nga ashensor hidraulik i pjerret, i pershtatshem per hipjen dhe zbritjen e automjeteve te aksidentit. Lartesia e kolonese eshte 2m, diametri shtrihet ne 160mm, i pershtatet riparimeve te tjera te automjeteve me madhesi te madhe. Perdorni tub standarde drejtkendeshe dhe derrase çeliku, te ngjitura me dioksid karboni per […]

$1000$3500

Furra per Lyrje Makinash

Furra per lyrje makinash ka ne perberje tabelat e leshit te bazaltit, rezistent ndaj zjarrit me cilesi te larte rezistente ndaj temperaturave te larta, trashesia e pllakes 50mm, pjate çeliku me dy ane 0.4/0.4mm, dendesia e leshit te shkembit 100kg/m³. Kutia e drites eshte bere nga flete e galvanizuar me ane te prodhimit te lakimit, […]

$3280$18000

Cmontuse Gomash

Cmontuese gomash eshte ndertuar me nje material shume te forte qe eshte celiku. Fuqia motorrike shkon ne 1.1KW. Pesha e kesaj paisje eshte 240kg . Vjen tek ju e dizenjuar ne 3 ngjyra te ndryshme qe jane : e kuqe , zeze ,  gri. Shpejtesia rrotulluese shkon ne 7rpm. Cmontuese gomash mund te perdoret ne […]

$470$1250

Pajisje Për Ofiçina

Një gamë gjithëpërfshirëse e pajisjeve të ofiçinës është e disponueshme në Shumica.al, duke përfshirë vinçat e motorit, stendat e motorit dhe foletë e karrocave, urat për makina, etj. Shumica.al disponon gjithashtu një sërë boshtesh bazamenti, krik makinash, lavatriçe për larjen e pjesëve të makinave, komplete riparimi trupi, karikues baterish dhe starter motorësh.

Ne kemi një gamë të gjerë pajisjesh ofiçine me shumicë, të përshtatshme për të gjitha nevojat tuaja praktike, pavarësisht nëse jeni një fillestar ose një profesionist me përvojë që kërkon të zgjerojë kutinë e veglave të tyre ose të pajisë ofiçinën me pajisje të reja.

Ne rezervojmë gjithçka, nga kriku i makinave, urat e makinave dhe mbajtëset e boshteve deri te karikuesit e baterive dhe vinçat e motorit. Ata që kërkojnë vegla dore automobilistike, aksesorë ose mekanikë makinash që kërkojnë më shumë produkte të punëtorisë së rëndë me shumicë, ne do të kujdesemi që t’i gjeni të gjitha ato që kërkoni këtu tek ne.

Llojet e Markave të Pajisjeve të Ofiçinës

Të gjitha markat e cilësisë së lartë (duke përfshirë Bosch dhe Clarke ndër shumë të tjera) të pajisjeve të ofiçinës mund të sillen me çmime konkurruese nga dyqani ynë online. Nëse jeni mekanik makinash, ne kemi gjithçka që ju nevojitet për të përdorur në ofiçinën tuaj, duke përfshirë foletë e makinave, ndezjet dhe çelësat me goditje,etj.

Të apasionuarit pas motoçikletave do të gëzohen gjithashtu në krye të gamës së mjeteve të specializuara të motoçikletave që ne ofrojmë. Rregullimi dhe rregullimi efikas i çdo pjese në ofiçinën tuaj ose kur jeni në rrugë nuk do të jetë problem me gamën tonë të pajisjeve të ofiçinës.

Si dhe krikët e makinave dhe mjete të tjera automobilistike, Shumica.al ka një gamë të gjerë mjetesh dhe pajisjesh për të apasionuarit pas vetes dhe tregtarët profesionistë.

Ne ofrojmë mjete nga markat kryesore duke përfshirë Clarke, Dewalt, Bosch dhe Ryobi. Ju mund të blini pajisje ofiçinash me shumicë online tani, të porosisni me telefon ose të vizitoni dyqanin tone fizik. Ne kemi një gamë të madhe mjetesh me çmime konkurruese.

Llojet Kryesore të Pajisjeve të Ofiçinës

Si dhe pajisjet tona më të mëdha të ofiçinës, ne disponojmë gjithashtu një gamë cilësore të mjeteve të mirëmbajtjes dhe riparimit të automjeteve, të tilla si kacavjerrëse makinash, mbajtëse boshtesh, krahë veglash, lavatriçe për larjen e pjesëve me presion, çelësa me goditje, vegla për heqjen e gomave, shumë vegla dore, vegla ajri dhe pajisje me energji elektrike, karikues baterish, fole karrocash dhe shumë të tjera. Të gjitha mjetet mekanike vijnë nga markat Heavy Duty, me një garanci të shkëlqyer.

Këto mund të sigurohen si pjesë e një pakete me makineritë tona të gomave, kompresorët e ajrit dhe urat ose më vete. Thjesht tregoni këshilltarit tuaj të shitjeve kërkesat tuaja.

Rreth Nesh

Mirë se vini në gamën tonë të gjerë të pajisjeve të ofiçinës dhe pajisjeve të punishtes. Ne ofrojmë pothuajse çdo pajisje kapitale që do të gjeni në një ofiçinë makinash, në qendër të përshtatjes së shpejtë ose në punishte automjetesh komerciale.

Nga një vend i plotë i gjelbër, deri te thjesht rinovimi i rampave tuaja të vjetra, ne mund t’ju ndihmojmë. Nëse keni nevojë për një anketë në internet ose ofertë për të kompletuar punëtorinë tuaj, ju lutemi na tregoni. Ne ofrojmë shërbimin e planifikimit dhe dizajnit të brendshëm dhe të gjitha instalimet bëhen nga ekipi ynë i Inxhinierëve.