Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
Click Here

Filtro Sipas Çmimit

Trampoline Ajri

Trampoline ajri te ndertuara me  materiale me cilesi te larte qe rezistojne ne flake, te certifikuara nga autoriteti per te siguruar sigurine e femijeve ne masen me te madhe. Ai perdor teknologji te perparuar te perpunimit, te gjitha skajet dhe qoshet perpunohen me kujdes, keshtu qe nuk do te kete demtime, dhe eshte gjithashtu miqesore […]

$31$9950

Trampolina

Trampolina te ndertuara me nje strukture metalike dhe bazament te shkelqyer, gjithashtu dhe kembe te qendrueshme. Siperfaqja elastike e perbere prej fibrash tekstile shume rezistente, lidhet me strukturen me ane te sustave metalike. Ideale per argetimin e femijeve. Lehteson impaktin e levizjes ne artikulacionet e trupit dhe mbron kete te fundit nga demtimet. Keto trampoline […]

$13$200

Park Lodrash per Femije

Park Lodrash per Femije jane perdorur materiale miqesore me mjedisin dhe rezistente ndaj flakes per te siguruar sigurine e femijeve ne masen me te madhe. Eshte i perbere nga plastike inxhinierike me cilesi te larte, tuba te galvanizuar, plastike PVC, kornize çeliku dhe pajisje te tjera. Trupi i tij kryesor eshte ngjitur me dru katror […]

$40$8178

Park i Brendshem Lojrash

Park i brendshem lojrash jane perdorur materiale miqesore me mjedisin dhe rezistente ndaj flakes per te siguruar sigurine e femijeve ne masen me te madhe. Eshte i perbere nga plastike inxhinierike me cilesi te larte, tuba te galvanizuar, plastike PVC, kornize çeliku dhe pajisje te tjera. Trupi i tij kryesor eshte ngjitur me dru katror […]

$500$45000

Makineri Argetuese me Monedha

Makineri argetuese me monedha te ndertuara me material metali me cilesi te larte. Keto makineri argetuese jane te pajisura me muzik qe i bejne akoma me interesante si lojra. Eshte perdorur nje dizajn i kendshem dhe luksoz qe i jep ketyre lojrave nje pamje akoma me terheqese. Keto makineri argetuese me monedha jane te certifikuara […]

$250$2100

Makina Loder per Femije

Makina loder per femije te ndertuara me material prej plastike . Keto makina loder jane me bateri 12V 4.5A. Jane shume te lehta ne perdorimin e tyre . Makia loder vjen tek ju me permasa te ndryshme , gjithashtu dhe me ngjyra sipas deshires tuaj. Dizejnimi i ketyre  makina loder eshte shume i vecant. Keto […]

$25$80

Lodra me Monedha

Lodra me monedha  te ndertuara me material metali dhe te nderthurura me fije qelqi dhe plastik. Per ndertimin e ketyre lodrave eshte perdorur nje dizajn i kohes se fundit. Keto lodra me monedha kane nje konsum  te ulet te energjise. Jane te pajisura me muzik qe i bene akoma me argetuese si lodra, gjithashtu jane […]

$500$8990

Lodra Femijesh

Lodra femijesh jane te ndertuara me material plastik ndersa struktura e tyre eshte celik. Jane shume te lehta ne perdorimin e tyre . Lodra femijesh vjen tek ju me permasa te ndryshme , gjithashtu dhe me ngjyra sipas deshires tuaj. Dizejnimi i ketyre  lodrave eshte shume i vecant. Keto lodra femijesh jane te certifikuar nga […]

$390$2750

Krevat Femijesh

Krevat femijesh te ndertuara me material druri. Pjesa mbrojtese e krevatit e cila eshte e ndertuar me shirita druri dhe bazamenti ku vendoset dysheku jane te levizshem. Kjo ju ndihmon qe ta vendosni lehtesisht femijen ne krevat. Krevati ka permasa te ndryshme sipas deshires tuaj. Eshte i pershtatshem per dysheke te ndryshem . Me kater […]

$7$600

Kend Lojrash

Kend lojrash i ndertuar me material plastik , dhe ne brendesi te ketyre lodrave ka sfungjer .Kembet e tij jane te ndertuara me celik shume te forte ne menyre qe te parandalohet deformimi i tyre. Keto lora jane per grupmoshen 2 deri ne 15 vjec. Ngjyra e ketyre lodrave eshte sipas deshires tuaj. Ky kend […]

$150$6000

Karroce Femijesh

Karroca femijesh shume te lehta dhe paktike. Ne nje game te ngjyrave bashkekohore qe do te pelqeni, per te permbushur me mire kerkesat e nenave te sotme. Version i ri i karroces vjen me kater rrota, eshte me e shpejte, me e lehte per tu kontrolluar dhe me e manovrueshme. Karroce femijesh e pershtatshme per […]

$5$235

Bicikleta Druri per Femije

Bicikleta druri per femije jane te ndertuara me material drru te kompresuar te nje cilesie shume te larte. Timoni eshte i ndertuar me drru thuper , ndersa disku eshte i perbere nga alumini dhe diametri i tij eshte 12′. Bicikleta druri per femije eshte per moshen nga 2-7 vjec. Dizajnimi i kesaj biciklete eshte sipas […]

$11$215

Lodra & Argetim

Shumica.al ju sjell përvojën më të mirë të blerjeve të lodrave për fëmijë në internet. Me lodrat tona për të mësuar vogëlushin tuaj, lodra edukative për fëmijë, lodra staminale për vajza, lodra teknologjike për fëmijë, pajisje robotike për fëmijë, pajisje shkencore për fëmijë, si dhe zbritje dhe lodra me cilësi të lartë – është me të vërtetë trendi i fundit në terapinë me pakicë të lodrave në internet. Mirësevini në dyqanin tonë unik për blerje lodrash fantastike! Blerja në internet e lodrave më unike bëhet akoma më argëtuese! Ne grumbullojmë lodra për fëmijë, lojëra për fëmijë dhe enigma (puzzle-a) për fëmijë, dhe gjithashtu lodra me telekomandë. Ne krenohemi që jemi dyqani unik i lodrave, dyqani më i mirë i lodrave në internet, me çmime të pakonkurueshme.

Nga gji i vogël për aventurierë të mëdhenj, ne kemi lodra dhe lojëra për fëmijë që i përshtaten të gjitha moshave, interesave dhe aftësive këtu në Shumica.al. Shfletoni markat e provuara dhe të besuara si LEGO dhe Disney së bashku me markat e reja emocionuese si L.O.L. Surprise! dhe Squeakee. Nxënësit e vegjël do të pëlqejnë shansin për të provuar aftësitë e tyre me lodra robotike dhe mjete shkencore, ndërsa fëmijët kreativë do të bëjnë gjithçka për pikturë, vizatim dhe ngjyrosje. Për argëtim, e gjithë familja mund të kënaqet, të bëhet konkurruese me një bord loje me shumë lojtarë ose lojë me letra.

Lojërat e Kopshtit për Ambjentet në Natyrë

Kthejeni hapësirën tuaj të jashtme në një shesh lojrash me zgjedhjen tonë të lojërave dhe lodrave të kopshtit. Rrëshqitjet, dhe kolovarset do t’ju sjellin kohoë argëtimi, me vëllezërit, motrat dhe shoqërinë tuaj duke luajtur së bashku. Për fëmijët më të mëdhenj në moshë nuk do të jenë në gjendje të përmbajnë ngazëllimin e tyre me trampolinat tona të bollshme – pikërisht ato që u duhen për të përsosur gjimnastikën e tyre. Shtëpitë e lojërave dhe çadrat do të kapin pak imagjinata, duke i lënë ata si në teatër pa shkuar shumë larg nga shtëpia. Stilet pop-up janë një zgjedhje e shkëlqyer nëse nuk keni hapësirë. Kemi gjithashtu shumë lojëra miqësore ndaj familjes – nga hedhja e unazave te basketbolli.

Lodra të Shkëlqyera për Bebe për Nxënës të Vegjël

Ndërsa fëmija juaj fillon të eksplorojë botën përreth tyre, pse mos ta bëni atë pak më emocionuese me gamën tonë të gjerë të lodrave për fëmijë. Të përshtatshme që nga lindja dhe rritja e mëvonshme, dyshekët dhe stacionet tona me ngjyra të aktivitetit do të përmirësojnë aftësitë e tyre shqisore ndërsa zbulojnë forma, tinguj dhe cilësi të ndryshëm. Falë këtyre lodrave, koha e argëtimit nuk ka qenë kurrë aq ekzaltuese. Pellushët e butë dhe të lëmuar do të ngushëllojnë vogëlushin tuaj gjatë momenteve më të ndërlikuara dhe do të kenë potencialin të bëhen miq të përjetshëm. Për opsione shtesë, zgjidhni një lodër pellushi që gjithashtu këndon dhe flet.

Fëmijët Meritojnë më të Mirën!

Duhet të bëjmë një rrëfim. Ne i duam lodrat. Por ne e dimë që nuk jemi të vetmit në treg. Fëmijët dhe më shumë se disa të rritur me pamje të jashtme përgjegjëse brohërasin dhe bëjnë një buzëqeshje të gjerë kur vijnë ballë për ballë me lodrat e tyre të preferuara. Në Shumica.al, ju jeni në duar të sigurta me përzgjedhjen e lodrave dhe lojrave nga gama jonë e gjerë dhe e larmishme.

Lego, Barbie, Hot Wheels, Paw Patrol, Nerf, Hatchimals, LOL Surprise Dolls, Star Wars – të gjitha markat e mëdha do t’i gjeni këtu. Me figura veprimi, kukulla, lodra pellushi, makina dhe automjete, enigma (puzzle-s), lodra edukative dhe shumë më tepër për të zgjedhur, ne jemi mjaft të sigurt që do të gjeni diçka që ju pëlqen fëmijëve tuaj.