Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
Click Here

Filtro Sipas Çmimit

Trampoline Ajri

Trampoline ajri te ndertuara me  materiale me cilesi te larte qe rezistojne ne flake, te certifikuara nga autoriteti per te siguruar sigurine e femijeve ne masen me te madhe. Ai perdor teknologji te perparuar te perpunimit, te gjitha skajet dhe qoshet perpunohen me kujdes, keshtu qe nuk do te kete demtime, dhe eshte gjithashtu miqesore […]

$31$9950

Trampolina

Trampolina te ndertuara me nje strukture metalike dhe bazament te shkelqyer, gjithashtu dhe kembe te qendrueshme. Siperfaqja elastike e perbere prej fibrash tekstile shume rezistente, lidhet me strukturen me ane te sustave metalike. Ideale per argetimin e femijeve. Lehteson impaktin e levizjes ne artikulacionet e trupit dhe mbron kete te fundit nga demtimet. Keto trampoline […]

$13$200

Park Lodrash per Femije

Park Lodrash per Femije jane perdorur materiale miqesore me mjedisin dhe rezistente ndaj flakes per te siguruar sigurine e femijeve ne masen me te madhe. Eshte i perbere nga plastike inxhinierike me cilesi te larte, tuba te galvanizuar, plastike PVC, kornize çeliku dhe pajisje te tjera. Trupi i tij kryesor eshte ngjitur me dru katror […]

$40$8178

Makineri Argetuese me Monedha

Makineri argetuese me monedha te ndertuara me material metali me cilesi te larte. Keto makineri argetuese jane te pajisura me muzik qe i bejne akoma me interesante si lojra. Eshte perdorur nje dizajn i kendshem dhe luksoz qe i jep ketyre lojrave nje pamje akoma me terheqese. Keto makineri argetuese me monedha jane te certifikuara […]

$250$2100

Makina Loder per Femije

Makina loder per femije te ndertuara me material prej plastike . Keto makina loder jane me bateri 12V 4.5A. Jane shume te lehta ne perdorimin e tyre . Makia loder vjen tek ju me permasa te ndryshme , gjithashtu dhe me ngjyra sipas deshires tuaj. Dizejnimi i ketyre  makina loder eshte shume i vecant. Keto […]

$25$80

Lodra me Monedha

Lodra me monedha  te ndertuara me material metali dhe te nderthurura me fije qelqi dhe plastik. Per ndertimin e ketyre lodrave eshte perdorur nje dizajn i kohes se fundit. Keto lodra me monedha kane nje konsum  te ulet te energjise. Jane te pajisura me muzik qe i bene akoma me argetuese si lodra, gjithashtu jane […]

$500$8990

Lodra Femijesh

Lodra femijesh jane te ndertuara me material plastik ndersa struktura e tyre eshte celik. Jane shume te lehta ne perdorimin e tyre . Lodra femijesh vjen tek ju me permasa te ndryshme , gjithashtu dhe me ngjyra sipas deshires tuaj. Dizejnimi i ketyre  lodrave eshte shume i vecant. Keto lodra femijesh jane te certifikuar nga […]

$390$2750

Kend Lojrash

Kend lojrash i ndertuar me material plastik , dhe ne brendesi te ketyre lodrave ka sfungjer .Kembet e tij jane te ndertuara me celik shume te forte ne menyre qe te parandalohet deformimi i tyre. Keto lora jane per grupmoshen 2 deri ne 15 vjec. Ngjyra e ketyre lodrave eshte sipas deshires tuaj. Ky kend […]

$150$6000

Bicikleta Druri per Femije

Bicikleta druri per femije jane te ndertuara me material drru te kompresuar te nje cilesie shume te larte. Timoni eshte i ndertuar me drru thuper , ndersa disku eshte i perbere nga alumini dhe diametri i tij eshte 12′. Bicikleta druri per femije eshte per moshen nga 2-7 vjec. Dizajnimi i kesaj biciklete eshte sipas […]

$11$215

Lodra

Sa fillon të rritesh, gjithmonë e më shumë mund të bëhet e mërzitshme. Ka aq shumë gjëra që fëmijët tuaj duan të dinë, dhe ka vetëm disa mënyra për ta gjetur atë. Mbajtja e tyre të zënë gjatë kohës kur ju jeni duke u marrë me punë ose me kryerjen e detyrave shtëpiake mund të jetë një detyrë mjaft e madhe më vete. Lodrat bëhen një pikë tërheqëse, krijuese dhe edukative për fëmijët. Ndonjëherë, ato madje bëhen një mënyrë relaksimi. Por të dalësh për të blerë lodra me fëmijë mund të jetë një detyrë mjaft e ndërlikuar. Kukullat dhe lodrat e pellushit janë ideale në mënyrë që të vegjlit tuaj të jenë të sigurt. Ata shpërqendrohen lehtësisht, ata duan gjithçka, qajnë, dhe mos e ruajt Zoti madje që mund të thyejnë diçka! Shumica.al është këtu për ta bërë jetën tuaj më të lehtë, në mënyrë që të blini lodra në internet pa ndonjë hatërmbetje me fëmijët tuaj ose nga mashtrimet e një dyqani lodrash. Ne kemi lodra të përshtatshme për të gjitha grupmoshat dhe gjendjet shpirtërore.

Ju mund të zbuloni të gjithë gamën tonë të larmishme të Dyqaneve për Lodra në internet, sipas kategorive. Inkurajoni fëmijët tuaj të krijojnë aventura të mëdha me figurat tona fantastike të veprimit dhe lodrave, për të mos përmendur koleksionin tonë shumë të dashur të lodrave prej druri Little Town. Lërini të shijojnë orë argëtimi konkurruese me sportet dhe lodrat tona në natyrë. Thjesht porositni në internet dhe ne do t’ia dorëzojmë atë direkt në derën tuaj.

Koleksioni Ynë Përfshin:

  • Kukullat dhe lodrat prej pellushi janë një mënyrë e mirë që të vegjlit tuaj të jenë të sigurt gjatë natës dhe gjithmonë të kenë dikë me të cilin duhet të përqafohen.
  • Lojërat e tavolinës për grupmosha të shumëfishta. Disa mund të jenë thjesht argëtuese, ndërsa të tjerat do të kenë nevojë që fëmijët tuaj të zbatojnë mendjet e tyre dhe të angazhohen intensivisht. Lojërat e tavolinës janë të shkëlqyera për grupe të vogla fëmijësh që kërkojnë të përdorin inteligjencën e tyre dhe gjithashtu të mësojnë me pak durim. Mos harroni se këto lojëra tavoline mund të jenë ndërhyrje të mëdha stresi edhe për ju!
  • Lodrat e aktivitetit janë ato që do të përmirësojnë aftësitë motorike të imëta dhe të përafërta të djemve dhe vajzave tuaja, ndërsa gjithashtu eksplorojnë krijimtarinë e tyre. Ata i lejojnë fëmijët të ndërtojnë, krijojnë dhe bashkojnë gjëra të tyre. Ata mësojnë edhe pa e kuptuar. Këto janë lodrat me të cilat mund të luajnë edhe vetëm.
  • Lojërat me mister do t’i ndihmojnë fëmijët tuaj të mësojnë zgjidhjen e problemeve dhe pak këshilla dhe truket për botën. Ata do të kuptojnë rëndësinë e provës dhe gabimit pasi do të vazhdojnë të eksperimentojnë me metoda të ndryshme për të kuptuar enigmën (puzzle-in).
  • Ekzistojnë gjithashtu shumë lojëra që përfshijnë Veshje për Fëmijë, grupe automjetesh, pajisje kuzhine, etj. Ato i ndihmojnë fëmijët të simulojnë një mjedis të ngjashëm me jetën e të rriturve në botën e tyre të vogël. Ata i kuptojnë funksionet që secili person duhet të luajë dhe mësojnë rëndësinë e punës së bashku si një ekip.
  • Pastaj, sigurisht, ka lodra të destinuara për kënaqësinë e pastër të fëmijëve. Që ata të jenë në gjendje të vrapojnë, të qeshin, të përqafohen dhe të jenë vetvetja e tyre e papjekur, në momentin që ata akoma munden! Ka një numër të pafund të këtyre lodrave që nuk kërkojnë asgjë përveç vullnetit për të luajtur. Dhe ata i lejojnë fëmijët të lirohen dhe të qëndrojnë pa stres.