Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
Click Here

Filtro Sipas Çmimit

Printer UV

$1800$11500

Printer UV

Printerit UV me rezolucion me te larte ne treg, rezolucioni Max.printing eshte 1440dpi me printim UV me cilesi te larte. Mund te printoje ne gjuhen kineze, angleze ose çdo karakter gjuhesor te vogel sa 1mm, gjithashtu mund te printoje dy ose me shume modele te ndryshme ne te njejten kohe, shpejtesia super e printimit eshte […]

$1800$11500

Printer Ushqimor

$350$3180

Printer Ushqimor

Printera ushqimor shnderron pije te zakonshme me shkumeza ne pervojat e lezetshme te konsumatoreve. Zgjidhni nga nje mbreselenese perzgjedhjen e dizajneve ose le te krijojne klientet e tyre me aplikacionin tone te thjeshte pastaj printoni menjehere duke perdorur premium, perberes te natyrshem. Plotesisht ne perputhje me rregulloret e sigurise dhe te sanitetit. Makina e ngrenshme […]

$350$3180

Printer per Veshje

$2750$5900

Printer per Veshje

Printer per veshje me  rezolucion me te larte ne treg, rezolucioni Max.printing eshte 1440dpi me shtypje me cilesi te larte. Mund te shtype bluza pambuku, çorape, peshqire, veshje te brendshme, çanta kavas. Shtypja me ngjyra te plota qe siguron  efikasitet me te larte, Vetem 42 sekonda per 1 bluze. Printer per veshje siguron saktesi te […]

$2750$5900

Printer per Kasa Telefonash

Printeri per kasa telefonash eshte nje printer i cili bene te mundur printimin e kartes se vizes me madhesi A3, mund te printoje ne xham , metal, plastike, akrilike, qeramike …. etj. Me ngjyra te ndryshme dhe shpejtesi , eshte me te vertete nje zgjedhje e mire per perdoruesit e nivelit te larte . Ky […]

$260$2800

Printer Mural

$500$42120

Printer Mural

Printer per Printime Murale 3D per shtypjen e murit vertikal eshte i pershtatshem per nje sere materialesh te veçanta si : piktura brenda dhe jashte , stuko muri, pllaka qeramike, mure, xham, leter… etj. Pesha e ketij printeri eshte 53 KG . Eshte nje printer i standarteve te fundit qe ju mundeson nje printim mural […]

$500$42120

Printer Kodues

$440$1850

Printer Kodues

Printer kodues eshte teknologjia me e prekur per shkak te aplikimit te tij te gjere, teknologjise se prekur dhe jetes se gjate te sherbimit. Permes kesaj teknologjie, ne mund te printojme grafikat ne kohen me te shkurter dhe te perfundojme procesin e shnimit te imet. Ju gjithashtu mund te personalizoni gjuhe te tjera. Lehte per […]

$440$1850

Printer Kafeje

$350$1700

Printer Kafeje

Printer kafeje mund te shtype imazhet, hartat, fotot, fjalet dhe frazat, ose dizenjot tona nga biblioteka. Ky printer me menge kafe eshte printer ink-jet, duhet te perdore boje ushqyese per printim, ne vetem duhet te lidhim printerin me kompjuter dhe shtypjen nga kompjuteri yne, ne do te kemi softuer per ju. Boje prodhohet nga nje […]

$350$1700

Printer Industrial

$1100$2880

Printer Industrial

Printer industrial eshte eksportuar ne me shume se 30 vende dhe rajone dhe eshte njohur shume nga klientet tane jashte shtetit per shkak te çmimeve te perballueshme, shpejtesise se shpejte te printimit dhe performances se qendrueshme te printimit. Ky printer eshte i perbere nga alumini me cilesi te larte, sistem hekurudhor linear me precizion te […]

$1100$2880

Printer A4

$54$420

Printer A4

Printer A4 ose ndryshe printer multifunksional. Ky lloj printer kryen funksionin e printimit, fotokopjes dhe skanerit. Mund te lidhet me kabell ose me wireles. Nje printer mjaft i duhur per zyren tuaj apo shtepine tuaj. Shpjetsia e printimit bardhe e zi deri ne 10 printime per minute, ndersa per printim me ngjyra ne 8 printime […]

$54$420

Printer 3D

$160$6482

Printer 3D

Printeri 3D  me nje dizajn qe kulmon nga disa nga mendjet me te mira dhe me te ndritura ne boten. Nje afishe magnetike “C-MAG” e artit eshte projektuar per printerin 3D, i cili eshte plotesisht i levizshem, fleksibel, gjithashtu mund t’i permbahet me mire platformes. Pasi modeli te kete perfunduar printimin, hiqeni pjesen e siperme […]

$160$6482

Printera

Seria e printerëve Canon PIXMA All-in-One Ink Efficient nga Shumica.al j’u lejon përdoruesve të përfitojnë kursime të mëdha përmes printimit me kosto tepër të ulët pa kompromentuar cilësinë dhe efikasitetin e printimit. Seritë E – të dizajnuara për printime të jashtëzakonshme me kosto të ulët,

Seritë – G janë perfekte për printime me volum të lartë, dhe Seritë TS – partneri juaj ideal për printime argëtuese dhe krijuese. Të dizajnuara për të akomoduar fishekë të lartë dhe të përballueshëm të bojës Canon, printerët tanë Ink Efficient janë në gjendje të arrijnë nevojat tuaja për printim në shtëpi dhe në biznes.

 

Ata janë të dizajnuar për t’ju dhënë një përvojë fantastike, kjo do të thotë që përdoruesit mund ta bëjnë me lehtësi konfigurimin e printerit vetëm me ndihmën e manualit të konfigurimit të printerit. Kjo është për të siguruar që ju të shijoni përvojën më të mirë të përdoruesit me printerët tanë cilësorë. Gjithashtu, me teknologjinë e lidhjes me wireless dhe aftësinë e printimit celular, tani mund të shijoni mundësitë e pafundme të printimit në shtëpinë tuaj të sjella nga Canon dhe jo vetëm,.

Llojet e Printerave

PRINTERT E INKJETIT

Po kërkoni printerët më të mirë të bojës dhe bojës në Shqipëri me kosto të ulët dhe efikasitet dhe volum të lartë? Njihuni me printerët e fundit të bojës (INKJET) me bojë dhe bojë të rimbushshme të Canon! Nga skanimi i rastit i fotografive në shtëpi deri tek printimi me shumicë në zyrë, printerët e Canon premtojnë se do të plotësojnë nevojat e printimit të biznesit tuaj dhe të printimit të fotografive.

Printera Inkjet

Printeri me bojë PIXMA i Serisë G jep një printim me vëllim të lartë me një kosto tepër të ulët për produktivitet të jashtëzakonshëm. Ky central elektrik përmban efikasitet të lartë të bojës, printim të dyanshëm dhe printim nga celulari/cloud-i. E ndërtuar me funksionimin e kursimit të hapësirës, ​​Seria PIXMA Ink Efficient G ka rezervuarët e saj të bojës të integruar në trupin e printerit për të dhënë një gjurmë të vogël. Printerët me bojë Gjithë-në-Një (All-In-One) të Serisë PIXMA janë krijuar për të rritur kursimet dhe përballueshmërinë me printim me kosto të ulët. E mbushur plot me veçori në një dizajn kompakt me lidhje pa tel të drejtpërdrejtë, printimi bëhet i lehtë dhe pa probleme.

Printer kompakt fotografik me wireless

Ideale për shtëpinë, shijoni funksionimin me wireless përmes pajisjeve smart dhe cloud me aplikacionin Canon PRINT. Me një shirit intuitiv të statusit, prisni rezultate të shpejta dhe premium me printerin me wireless të cilësisë së lartë të PIXMA në Shqipëri. Seria PIXMA TS me performancë të lartë All-In-One është perfekte për printime me cilësi premium. Siguroni argëtim të pafund me zgjidhjet e tij të integruara të printimit me wireless dhe cloud, të gjitha brenda një dizajni elegant dhe modern.

SHTYPJE INTUITIVE, TË LEHTA PËR PËRDORIM, TË SHPEJTA & ME CILËSI TË LARTË

Gjeni printerin më të mirë për shtëpinë ose zyrën tuaj me printerët me lazer shumëfunksionalë të Canon dhe printerët me lazer me një funksion.

Maksimizimi i Produktivitetit Për Çdo Biznes

Printerët tanë të rinj imageCLASS janë krijuar për të maksimizuar produktivitetin dhe për të thjeshtuar rrjedhën e punës. Printerët me lazer shumë-funksionalë të gjithanshëm të Canon janë vendosur për të përmirësuar operacionet e përditshme, për të rritur përvojat e përdoruesve dhe për të rritur efikasitetin e kostos për bizneset në nivel global. Këta janë printerë të besueshëm me shumë funksione që mund ta çojnë biznesin tuaj në lartësi më të mëdha!

Operacionet e thjeshta ditore

Printerët lazer shumëfunksionalë të Canon kanë një kapacitet të zgjeruar deri në 2.300 faqe për t’u ngarkuar në tabakë letre, duke minimizuar nevojën për rimbushje letre. Me një skanim të shpejtë të dokumentave të dyanshëm me një kalim të vetëm, prisni që të fluturoni përmes dokumentave të rëndë me një kohë më të shkurtër pritjeje për të rritur dhe përfunduar punën tuaj më shpejt.

Shtypni dhe skanoni pa mundim

Me printerët me shumë funksione lazer të Canon, gëzoni lehtësinë e printimit të drejtpërdrejtë dhe skanimit në pajisjet e kujtesës USB në formate të ndryshme si PDF, JPEG dhe TIFF pa përdorur një kompjuter.

Rritja e efikasitetit të kostos

Printerët me lazer me shumë funksione të Canon vijnë gjithashtu me veçori të kursimit të kostos për të ndihmuar çdo biznes të maksimizojë linjat e tij përfundimtare. Për shembull, kompanitë tani mund të ulin ndjeshëm kostot e tyre të printimit me aftësinë për të printuar në mes të zëvendësimeve të tonerit për të shmangur humbjen e bojës dhe letrës.