Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
Click Here

Filtro Sipas Çmimit

Zinxhire Bore

Zinxhire bore per cdo lloj makine. Levizja ne debore, rreshqitjet e bezdisshme dhe zinxhirat jo funksional sjellin vetem telashe? Tani, produktet tona mund te zgjidhin lehtesisht problemet tuaja gjate ngricave apo debores! Zinxhire bore per makina i trashe dhe i zgjeruar qe sjell ferkim me te madh, keshtu efekti kunder rreshqitjes eshte me i mire. […]

$1$26

Xhama Makinash

Xhama makinash te ndertuara me material xham te cilesise me te mire ne treg. Jane ne permasa te ndryshme, gjithashtu keto xhama makinash jane te certifikuara nga CCC, ECE, R43. Karakteristika Materiali: Xham Permasa: Te ndryshme Certifikimi:  CCC, ECE, R43 Origjina: Kine

$28$380

Turbo Makinash

Turbo makinash jane te ndertuara me material celik. Jane ne permasa te ndryshme, gjithashtu mund te gjeni lloje te ndryshme te ketyre turbo makinash qe do i pershtatej cdo automjeti tuajin. Keto pajisje jane te certifikuara nga CE, TS16949, ISO9001. Karakteristika Materiali: Celik Permasa: Te ndryshme Modele turbosh: Sipas deshires Certifikimi: CE, TS16949, ISO9001 Origjina: […]

$100$396

Tenda Makinash

Tenda makinash te ndertuara me material pelhure oxford. Keto tenda jane ideale per te siguruar hije per makinen tuaj. Jane shume praktike per perdorimin e tyre dhe gjithashtu jane shume rezistente ndaj kushteve natyrore. Tenda makinash mund ti personalizoni me  logon e biznesit tuaj. Karakteristika Materiali: Pelhure Oxford Permasa: Te ndryshme Pesha: 5 – 7 […]

$50$250

Mbeshtetese Krahu per Makine

Mbeshtetese krahu per makine eshte nje aksesor shume praktik dhe i nevojshem per udhetime me makine. Ndihuni me komod dhe shtojini makines aksesore te ndryshem sipas deshires tuaj. Eshte e pershtatshme per cdo makine dhe ka nje dizajn elegant e te qendrueshem. Vijne ne permasa te ndryshme dhe ne ngjyra sipas deshires tuaj. Keto mbeshtetese […]

$5$14

Kokore Motori

Kokore motori kane nje dizajn sportiv modern te forte per mbrojtjen optimale te kokes. Hapesirat ne kokore sigurojne nje ventilim dhe ftohje te mire te kokes. Forma e brendshme e kokores eshte e rregullueshme per madhesine e duhur te kokes dhe me nje rrotullues ne pjesen e pasme te helmetes. Kane nje mbulese te levizshme […]

$5$48

Goma

$10$220

Goma

Cilesia eshte vitaliteti i tregut per nje produkt. Goma nje pajisje te perparuara prodhimi dhe pajisje testimi, ekip teknik te bollshem dhe sistem te persosur te kontrollit te cilesise. Ne jemi te perkushtuar te ofrojme produktin e cilesise se siguron performancen maksimale te frenimit ne çdo kusht te dimrit. Perberja silice maksimale e terheqjes siguron […]

$10$220

Disqe Alumini

Disqe alumini te ndertuar me material prej alumini. Keto disqe vijne per ju ne modele te ndryshme. Jane modele qe mund ti pershtaten te gjitha makinave. Ngjyra e ketyre disqe alumini  eshte sipas deshires tuaj. Karakteristikat Diametri: 100mm, 108mm, 112mm, 114.3mm, 115mm, 120.65mm, 120mm etj. Materiali: Alumin Çertifikimi: ISO.TUV.VIA.JWL, TUV/JWL/VIA/ TSE/ SFI /TS16949 Ngjyra: Siaps […]

$72$500

Goma, Disqe & Aksesorë

Shumica.al është burimi I vetëm online për gomat dhe rrotat me shumicë. E specializuar në gomat e pasagjerëve dhe gomave të kamionëve me tonazh të lehtë, Shumica.al ofron goma krejt të reja verore, goma dimri, goma për të gjitha stinët, për të gjitha terrenet, për të gjithë llojet e motit, si dhe paketa gomash dhe rrotash.

Pavarësisht nëse jeni duke blerë goma me performancë të lartë, ose duke kërkuar sigurinë e automjeteve me goma të reja, ne kemi atë që ju nevojitet, me rishikime dhe vlerësime të sinqerta të gomave të të gjitha produkteve. Instaloni gomat tuaja në një nga pikat tona të instalimit të certifikuara të Shumica.al në të gjithë Shqipërinë.

 

Shumica.al është dyqani online gomash dhe rrotash me shumicë, transport gomash, rrotash dhe aksesoresh makinash ne Shqipëri. Shesim goma pasagjerësh, goma kamionësh të lehtë dhe goma për SUV.

Pavarësisht nëse automjeti juaj kërkon goma për të gjitha sezonet, goma për të gjithë terrenin, goma me performancë të lartë ose goma dimri, ne mund t’ju fusim në goma të reja me çmime më të ulëta me zbritje të gomave dhe rrotave.

Me marka të shkëlqyera gomash si BF Goodrich, Bridgestone, Gomat Continental, Gomat Dunlop, Falken, Firestone, Goodyear, Michelin, Pirelli, Toyo Tires, Yokohama, dhe më shumë. Ne gjithashtu shesim marka të rrotave si ATX, Black Rhino, Fast, Enkei, American Racing, Konig, DAI, TSW, VMR dhe shumë të tjera.

Rreth Shumica.al

Mënyra e lehtë për të blerë goma, rrota dhe pjesë me shumicë në internet!

Shumica.al është një faqe Shqipëtare e blerjeve online me shumicë që synon të thjeshtojë blerjen e gomave, rrotave dhe pjesëve të automjeteve për pronarët e automjeteve dhe qendrat mekanike me një çmim shumë konkurrues!

Kthejini ëndrrat tuaja të personalizimit të automobilave në realitet! Për rrugën, pistën e performancës ose jashtë rrugës, do të gjeni goma, rrota, pjesë dhe aksesorë cilësorë nga prodhuesit kryesorë si Bridgestone, Continental, Michelin, Pirelli, DAI Alloys, Replika, RSSW dhe shumë të tjera në faqen tonë. rafte virtuale!

Ne u ofrojmë klientëve tanë përzgjedhjen më të gjerë të gomave të dimrit, verës, të gjitha stinëve, të gjitha terreneve, jashtë rrugës dhe gomave të performancës, si dhe rrota dhe rrota premium për makina pasagjerësh, kamionë të lehtë, crossover, SUV dhe automjete të performancës.

Support 24/7

Përfaqësuesit tanë të shërbimit ndaj klientit janë vetëm një telefonatë larg! Ne do të sigurojmë përputhshmërinë e produktit me automjetin tuaj me një klikim ose një telefonatë, duke ju lejuar të dilni në rrugë me siguri dhe stil me një buxhet. Ne ofrojmë dërgesë të shpejtë dhe falas pothuajse kudo në Kanada.

Besoni vlerësimet e ekspertëve tanë të automobilave dhe komentet e lëna nga klientët tanë në komentet e Google dhe Facebook. Zgjidhni Shumica.al: qëllimi ynë kryesor është t’u ofrojmë klientëve një shumëllojshmëri të gjerë gomash, rrotash dhe pjesësh me çmime të përballueshme.