Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
Click Here

Filtro Sipas Çmimit

Varka

$330$8950

Varka

Varka me brinje eshte nje nga anijet me te njohura te ngurta te fryre, eshte e pershtatshme per familjen per argetim me shtrat te rehatshem te levizshem, tavoline te levizshme, kuti magazinimi para dhe mbrapa, etj. Qendrueshmeria e anijes se tekstil me fije qelqi ne qetesi, kabina e saj e gjere dhe dorezat e saj […]

$330$8950

Restorant Lundrues

Restorant lundrues eshte nje varke me nje skare te integruar, cader dhe motor troling . Pjesa e poshtme e varkes eshte projektuar me bova te dyfishta dhe ka rezistence te shkelqyer ndaj eres dhe valeve. Mund te ece ne menyre te qendrueshme ne det, ne lumenj dhe liqene. Perveç kesaj, avantazhi me i madh i […]

$1800$5530

Paddle

$80$330

Paddle

Paddle eshte tabela perfekte nese jeni duke kerkuar ekuilibrin mes çmimit dhe cilesise per te filluar te praktikoni nje sport . Dizajni dhe karakteristikat e tij e bejne ate tabelen perfekte,per njerezit qe duan nje tabele cilesore, dhe kerkojne te mos shpenzojne shume para per kontaktin e tyre te pare me serf. Ky model ka […]

$80$330

Motorr Uji

$2400$13000

Motorr Uji

Motorr uji me sediljen e tij shume te rehatshme, hapesire per shume se 1 person, grupin premium te funksioneve dhe motorit eshte ndertuar per te eksploruar ujin. Ky lloj  motorri uji ka nje ekran me prekje 4.3 ‘. Eshte i perbere nga nje motorr 4 cilindrik, dhe shpejtesia qe mund te arrijne keto motorra eshte […]

$2400$13000

Lojra Uji

$550$80000

Lojra Uji

Lojra uji jane te ndertuara me materiale me cilesi te larte qe rezistojne ndaj goditjeve. Eshte perdorur teknologji te perparuar te perpunimit, te gjitha skajet dhe qoshet perpunohen me kujdes, keshtu qe nuk do te kete demtime, dhe eshte gjithashtu miqesore per njerzit . Struktura e ketyre lojra uji eshte perdorur plastike te cilesi te […]

$550$80000

Gomone

$126$6805

Gomone

Gomone nuk eshte vetem nje menyre perrallore per te zbuluar me shume, por eshte nje aktivitet i shendetshem per te gjitha moshat, nga femijet deri tek mosha e rritur. Ka perfitime te panumerta shendetesore, te cilat perfshijne permiresimin e shendetit tuaj mendor dhe zvogelimin e stresit, si dhe ndertimin e forces dhe stabilitetit tuaj kryesor. […]

$126$6805

Biciklet Uji

Biciklet uji e perbere nga celik inox premium dhe perberes te anodizuar. Te ndertuara me nje dizajn helike te optimizuar posaçerisht. Shale e performances, doreza, fiksime dhe pedale. Biciklet uji rezistence e shkelqyer e eres, rezistence ndaj goditjes dhe stabilitet super anesor. Miqesore me mjedisin dhe pa ndotje. Deshmi korrozioni, rezistence e shkelqyer ndaj ndryshkut […]

$399$1300

Gomone

Shumica.al është tregu me shumicë përfundimtar në internet me reklama të klasifikuara të gomoneve, i përsosur për ata që kërkojnë të shesin ose blejnë një gomone që ka dale për shitje. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar për të blerë gomone të reja për shitje, do të gjeni një shërbim të lehtë dhe miqësor nga ekipi i Shumica.al!

Ndër gomonet që kemi nxjerrë për shitje do të ketë diçka për të gjitha llojet e buxheteve. Njoftimet e gomoneve kanë të gjitha format e gomoneve për shitje – nga motobarkat dhe varkat me vela deri te një përzgjedhje e gjerë e nën-kategorive që përfshin si varkat e shtëpisë ashtu edhe anijet e peshkimit për shitje!

Si dhe shitjet e anijeve; me rimorkiot e varkave, motorët e varkave, shtretërit dhe madje edhe pajisjet e varkave, që keni për t’i lexuar, ju jeni të garantuar të gjeni gjithçka që ju nevojitet.

Llojet e Gomoneve

Të gjithë dashamirët e varkave mund të shfrytëzojnë ofertat e mahnitshme të disponueshme nga tregtarët e anijeve dhe shitësit privatë që reklamojnë varkat e tyre të reja ose të përdorura.

Me një bollëk tregtarësh të përdorur të anijeve që kruhen për të shkarkuar jahtet e tyre të përdorura dhe varkat e përdorura me një çmim të shkëlqyer, ia vlen të kaloni kohë në faqen e internetit për të gjetur atë marrëveshje fantastike!

Nëse si shumë prej përdoruesve tanë, ju tashmë keni në mendje një prodhues ose model të caktuar dhe e keni ndarë mëndjen për ta blerë atë, ju rekomandojmë të kërkoni sipas markës. Të gjithë prodhuesit më të njohur në botë i kanë anijet e tyre të reklamuara në Shumica.al!

Qofshin Beneteau, Bayliner, Jeanneau, apo Princess Yachts, ka varka cilësore për shitje, kështu që pse të mos zbuloni gomonen tuaj të ëndrrave? Numri i madh i gomoneve me shumicë me cilësi të lartë për shitje e bën Shumica.al vendin e përsosur për të blerë gomone dhe për të filluar të shijoni ujin!

Gomone me motor: Nga varkat e shpejta në jahtet motorike! E ardhur në të gjitha format dhe madhësitë, pse të mos blini një gomone që mund të japë një fuqi të vërtetë? Në Shumica.al ka gomone më të vogla, si p.sh. gomone me kabinë, si dhe jahte gjigantë luksoze me motor që me siguri do të bëjnë përshtypje!

Kur kërkojnë të blejnë varka, disa kërkues emocionesh kanë nevojë për shpejtësi. Nëse i përkisni këtij grupi të zgjedhur, garoni përsëri dhe shikoni varkat tona të shpejtësisë për shitje!

Ka anije të reja për shitje si dhe anije të përdorura për shitje në këtë kategori të gjerë, dhe me prodhuesit e njohur si Sunseeker, Sealine dhe Nimbus Boats që zbukurojnë faqen tonë të internetit, do të jeni të sigurtë se do të gjeni varkat ideale, të përdorura ose të reja , për ty.

Gomone me vela: Përdorni jaht apo katamaran kolosal? Gjithashtu të disponueshme në përmasa të panumërta janë varkat me vela, ndoshta anijet më të njohura për të marrë në ujë. Shitjet e gjera të varkave me vela në Shumica.al ofrojnë shumë lloje të jahteve të përdorura për shitje në të gjithë Evropën, qofshin ato prerëse, keç, shuner, sloop ose jahtë.

Përpara se dikush të bëjë lojë fjalësh për një lundrim me varkë dhe një shitje me varkë, pse të mos shfletoni Cruisers, Catamaranët dhe Jahtet e bukura me vela, si dhe format e tjera të varkës me vela në shitje në këtë treg të gjerë online!

Do të gjeni varka me vela të reja dhe të përdorura për shitje nga të gjithë prodhuesit e mëdhenj të lundrimit dhe jahteve, ndër të tjera, modelet e mrekullueshme të disponueshme nga Dufour dhe Hallberg-Rassy!