Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
Click Here

Filtro Sipas Çmimit

No products were found matching your selection.

Amortizim

Po kërkoni një fletë amortizimi? Kjo është një fletë menteshe plastike e rëndë me material gome. Pjesë zëvendësuese e cilësisë së lartë për fletën e vulës së derës së makinës tuaj të njësisë CD. Izolim i fortë i zërit, shtresë mbytëse dhe film i trashë. Kjo tendë kampingu në tokë me thithëse lagështie, çarçafë nuk do të dëmtohet nga shiu.

Fleta amortizuese përmban izolim i fortë i zërit dhe është rezistente ndaj lagështirës. Fleta amortizuese përfshinte mbulesën e derës së makinës, jastëk rezistent ndaj goditjeve dhe izolimit të zërit. Fleta ka përçueshmëri të mirë elektrike dhe mund të përdoret për bokset e përbërë. Thithin lagështinë vetëm kur janë të rrafshëta, por jo të mbështesni konvertimin e pragut të dritares, derës së ngritjes, derës së pasme, majës së ashensorit ose kapakut të bagazhit.

Ndërkohë fleta prej materiali metalik dhe plastik, e cila është e qëndrueshme dhe mund të përdoret për një kohë të gjatë. Goma është e butë dhe fleksible, duke mbrojtur në mënyrë efektive sipërfaqen amortizuese të varkës. Në Shumica.al, mund të gjeni edhe oferta të tjera të mira për automobila, pjesë dhe aksesorë, sport dhe argëtim, bukuri dhe shëndet!

Me çmime të ulëta, ne nuk ju fajësojmë për fletët e blerjeve online gjatë gjithë kohës. Ju mund të përdorni filtrat për një kthim falas të fletës! Me promovimet e shumta, ne jemi këtu për t’ju ndihmuar të merrni sa më shumë ulje për blerjet me shumicë! Shikoni Shumica.al, shijoni  këto përvoja të mrekullueshme blerjeje!

Informacioni Përkatës i Fletës Amortizuese

Fletët e paketimit të tingullit të fikjes së furgonit të makinës, fletët që amortizojnë guarnicionin e derës së makinës, izolimi i zërit rezistent ndaj lagështirës dhe copë litari për thithjen e goditjeve të derës së makinës i përkasin fletës amortizuese. Fletët amortizuese mund të bëhen nga materiale të tilla si poliuretani, goma dhe metali.

Ndërsa jeni duke blerë çarçafë, hidhini një sy kategorive të tjera plotësuese si pambuku për izolimin e zërit dhe nxehtësisë, pjesët dhe aksesorët e skuterit, veglat dhe pajisjet e bizhuterive, si dhe fletët e pjerrëta dhe mbrojtëse, në mënyrë që të mund të blini gjithçka që ju nevojitet me një kontroll jashtë. Gjeni më shumë oferta për automobila, pjesë, aksesorë, sporte dhe argëtim, bukuri dhe shëndet në internet dhe blini në mënyrë të sigurt me Shumica.al.

Do të gjeni rishikime reale të fletëve që do t’ju japin të gjithë informacionin që ju nevojitet për të marrë një vendim blerjeje të mirëinformuar. Duke klikuar në faqen e detajeve të artikullit dhe lëvizni poshtë për të lexuar komentet e lëna nga blerësit në faqen tonë të internetit, sapo të gjeni një opsion të fletës që ju tërheq vëmendjen. Shqyrtimet tona do t’ju ndihmojnë të gjeni fletën më të mirë.

Llojet e Amortizimit

Vibro-Amortizuese

Material thithës dridhjesh CTK, i projektuar për rehati maksimale në makinën tuaj. Thith zhurmën e rrugës dhe rrit gamën dinamike të sistemit të zërit. Falë këtyre veçorive do të ulni ndjeshëm nivelin e zhurmës në makinë dhe do të shijoni muzikë me cilësi të lartë. Materiali është një konstrukt shumështresor, i përbërë nga letër alumini me stampim dhe logo të printuar dhe një shtresë polimer ngjitëse, e mbrojtur me letër kundër ngjitjes.

Zë-Amortizues

Një material shkumë memorie poliuretani me qeliza gjysmë të hapur me një formulim të veçantë për të arritur përthithje dhe fleksibilitet të shkëlqyer të zërit. Materiali është projektuar kryesisht për të thithur frekuenca të padëshiruara të larta dhe të mesme. Instaloni në panelet anësore dhe në çatinë e brendshme të një automjeti për të parandaluar jehonën dhe thithjen e zhurmës së rrugës me frekuencë të lartë.

Izolues

Zhurma dhe material izolues termik i bërë duke përdorur teknologji speciale të shkumës me strukturë të mbyllur. Izoluesi përdoret më së miri së bashku me materialet Vibro-amortizuese si një zgjidhje me 2 shtresa për të reduktuar dhe thithur zhurmën e ajrit. Instaloni në panelet anësore të automjetit dhe në dysheme për të parandaluar zhurmën e rrugës dhe për të ndihmuar në izolimin e kabinës.

Shtesë

Materialet shtesë do ta bëjnë punën tuaj në mënyrë të përsosur. Këto materiale do të lehtësojnë shumë punën tuaj.