Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
Click Here

Filtro Sipas Çmimit

Poltrone Berberi

Poltrona berberi te ndertuara me nje lekure te kualitetit shum te larte. Jane shume te thjeshta ne perdorim dhe shume komode. Ky produkt si cdo produkt tjeter tek Shumica.al eshte i certifikuar nga ISO9001. Karakteristikat Perdorimi: Karrige Berberi Materiali: Metal, Lekure Sintetike, Kompensate e Presuar Ngjyra: Opsionale Baza: Rrethore Certifikimi: ISO9001 Modeli: Sipas Deshires

$220$688

Paruke

Per ju qe doni nje pamje ndryshe dhe te kuruar, onde me te zhdervjelleta dhe me voluminoze dhe sa me natyrale duke nisur qe nga rrenjet deri te majat. Tani floket e imet dhe mungesa e tyre kane nje zgjidhje te persosur. Ne ju rekomandojme keto paruke si nje alternative e shkelqyeshme dhe nje zgjidhje […]

$8$168

Masazhues Fytyre

Masazhues ftyre ideal per te patur gjithmone pamjen rinore dhe te fresket. Tashme do te jete pjese e pandashme e rutines tuaj te mbremjes, per heqjen e make-upit. Pas vendosjes se serumit apo kremit te fytyres ky masazhues do te perthithe akoma me mire perberesit. Pajisja mund te perdoret gjithashtu per te masazhuar dhe ndihmuar […]

$11$90

Depilator me Lazer

Depilator me lazer eshte nje makine depilimi shume efektive. Gjithcka qe ju duhet per nje lekure te bute dhe pa qime. Largoni qimet ne cdo pjese te trupit. Ekran LCD, teper i sigurte gjate perdorimit. Rezultate te menjehershme dhe te gjata ne kohe. Ku kjo e fundit eshte nje nder ato vecori qe ka me […]

$1040$5500

Paisje per Parukeri
Këtu në Shumica.al, ne ofrojmë një gamë të plotë të produkteve profesionale dhe furnizimeve për flokë, të dizajnuara posaçërisht për përdorim në sallone dhe të krijuara për të kujdesur për një varg llojesh dhe stilesh flokësh.

Merrni zgjedhjen tuaj nga furnizuesit e njohur të parukerisë si TIGI dhe L’Oréal Professionnel, Schwarzkopf dhe Wella Professionals, në mënyrë që të blini markat që njihni dhe doni. Nëse keni nevojë për gërshërë me cilësi të lartë, ose jeni duke kërkuar ngjyra që shtojnë diçka të veçantë në stilin tuaj, çdo produkt për flokët është zgjedhur me kujdes nga ne për të siguruar që të keni gjithçka që ju nevojitet për t’i bërë flokët të duken bukur.

Shumica.al është furnizuesi kryesor në Shqipëri për profesionistët e flokëve dhe bukurisë, duke siguruar një përzgjedhje të markave më të besuara të salloneve, llixhave dhe bizneseve në të gjithë botën. Ne vijmë me përvojën dhe njohuritë tona të pasura për t’u ofruar klientëve tanë risitë më të fundit, markat ekskluzive dhe shërbimin e jashtëzakonshëm. Nga trajnimi profesional te riparimet, ne kujdesemi për çdo nevojë të klientit dhe synojmë të mbështesim profesionistët e flokëve dhe bukurisë në çdo aspekt të jetës së tyre të biznesit. Pajisuni me furnizimet për flokët tuaj online sot!
Blini Direkt dhe Kurseni!
Drejtimi i biznesit tuaj ndonjëherë bëhet stresues. Gjithmonë ka diçka për të bërë, dikë për të telefonuar dhe një problem që duhet të rregullohet. Si pronarë biznesi, ne i kuptojmë provat e drejtimit të një biznesi dhe rëndësinë e bërjes së zgjedhjeve më të zgjuara. Përvoja jonë na ka bërë që të ndërtojmë një kompani që shet pajisje sallonesh dhe mobilje sallonesh drejtpërdrejt te klientët tanë, duke eleminuar shënimet nga shpërndarësit dhe konfliktet e komunikimit me shtresat e njerëzve.

Nga tavolinat tona të manikyrëve te stacionet tona të shampove, ne shesim vetëm produkte në të cilat ne besojmë dhe që ne i shohim si me cilësi të lartë, praktike dhe komode si për klientin ashtu edhe për stilistin ose teknikun. Stilet tona të mobiljeve dhe pajisjeve vijnë me materiale të përbëra nga pellushi, të lëmuar, modern, dhe mbi të gjtha janë tepër komodë.

Pavarësisht nëse zotëroni një sallon thonjsh, një sallon flokësh të niveleve të larta ose një berberhane të vogël, ne kemi të gjitha mjetet dhe pajisjet e nevojshme për ta mbajtur biznesin tuaj gjithmonë koherent dhe në stil. Ne gjithashtu ofrojmë marrëveshje paketash për pajisjet tona, pasi e kuptojmë nevojën e buxhetit tuaj dhe shpesh kemi në shitje disa artikuj të volitshëm me çmime të përballueshme.

Produktet tona nuk janë të kufizuara vetëm në pajisjet për teknikët dhe klientët tuaj, ne gjithashtu ofrojmë tryeza pritjeje dhe karrige, duke ju lejuar të keni një përvojë të thjeshtë dhe efikase në dekorimin e sallonit tuaj.

Qëllimi ynë është ta bëjmë jetën tuaj më të lehtë duke ofruar të gjitha pajisjet e sallonit të flokëve dhe thonjve që mund t’ju nevojiten në një vend. Nuk ka nevojë të vuani përmes procesit të gjetjes së shitësve të shumtë, që kanë të bëjnë me shpërndarësit, harxhimit të tepërt dhe duke i shkaktuar vetes më shumë stres.

Ne shpresojmë të punojmë me ju, pra shfletoni gamën tonë të pajisjeve për parukerinë, berberhanen dhe çfarëdolloj biznesi që ka të bëjë me bukurinë vetëm në Shumica.al!