Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
Click Here

Filtro Sipas Çmimit

Pjese Kembimi

Pjese kembimi ose ndryshe parakolpe dhe mrapakolpe te makinave te ndrshyshme. Instalim i lehte dhe perdorim i qendrueshem dhe jete e gjate sherbimi. Mbroni dhe permiresoni ne menyre efektive performancen e trupit te makines tuaj. Permiresoni ne menyre te persosur pamjen e pergjithshme te automjetit tuaj. Ne menyre te vendosur, nuk eshte e lehte te […]

$50$400

Per Drejtim Shasie

Kjo makineri per drejtim shasie e perbere nga ashensor hidraulik i pjerret, i pershtatshem per hipjen dhe zbritjen e automjeteve te aksidentit. Lartesia e kolonese eshte 2m, diametri shtrihet ne 160mm, i pershtatet riparimeve te tjera te automjeteve me madhesi te madhe. Perdorni tub standarde drejtkendeshe dhe derrase çeliku, te ngjitura me dioksid karboni per […]

$1000$3500

Cmontuse Gomash

Cmontuese gomash eshte ndertuar me nje material shume te forte qe eshte celiku. Fuqia motorrike shkon ne 1.1KW. Pesha e kesaj paisje eshte 240kg . Vjen tek ju e dizenjuar ne 3 ngjyra te ndryshme qe jane : e kuqe , zeze ,  gri. Shpejtesia rrotulluese shkon ne 7rpm. Cmontuese gomash mund te perdoret ne […]

$470$1250

Balancues Gomash (Nderues gomash)

Balancues gomash ose ndryshe nderues gomash eshte nje paisje e teknollogjis se fundit. Sherben per ndryshimin dhe fryrjen e gomave te makinave, diametri i buzes se te cileve eshte midis 8 “-18”. Pjesa e krahut gjysme-automatik te lekundjes anesore sherben per te ndryshuar gomat. Struktura e levizjes e kater nofullave te shtrirjes automatike qe kapen […]

$580$980

Aparat per Konvergjence Gomash (3D Wheel Aligner)

Aparat per konvergjence gomash (3D Wheel Aligner) eshte e specializuar ne sistemin e riparimit te trupit te automjeteve, ngritjen e automjeteve dhe pajisjet e gomave me zhvillimin e teknologjise, zhvillimin e produktit, prodhimin, shitjen dhe sherbimin. Produktet tona jane miratuar nga CE. Sistemi yne i riparimit te trupit te automjeteve eshte eksportuar gjeresisht ne te […]

$500$6000

Pajisje për Gomisteri

Shumica.al ka gjithçka që ju nevojitet për të pajisur gomisterinë tuaj ose për ta mbajtur atë funksionale dhe pa probleme. Ne ofrojmë një gamë të gjerë të furnizimeve me pajisje për riparimin e gomave për qendrat e shërbimit të gomave, flotat, shitësit dhe shumë më tepër.

Gama jonë përfshin një shumëllojshmëri të gjerë të pajisjeve për riparimin e gomave për t’iu përshtatur çdo nevoje ose kufizimi buxhetor. Ne e dimë se sa të shtrenjta mund të bëhen investimet e biznesit.

Kjo është pikërisht arsyeja pse ne rendisim çdo artikull në inventarin tonë me çmime të përballueshme, për t’u siguruar që çdo biznes mund të gjejnë mjetet e riparimit të gomave të nevojshme për të përmirësuar efikasitetin dhe cilësinë e shërbimit.

Gama jonë e furnizimeve për riparimin e gomave përfshin zgjerues rruaza, matës, çelësa, arna, priza, shpërndarës, karroca, pesha dhe shumë më tepër. Ne gjithashtu e ndamë këtë gamë të gjerë sipas kategorive të mjeteve për ta bërë më të lehtë për ju të gjeni atë që ju nevojitet.

Asortimenti ynë i mjeteve të riparimit të gomave përfshin një sërë mjetesh montimi, të tilla si hekurat e gomave, çizmet, lugët e lakuara ose të drejta, çekiçët e rëndë dhe shumë më tepër.

Nëse dyqani juaj kryen balancimin e saktë të rrotave, mos kërkoni më larg se gama jonë e peshave të rrotave për të gjetur një sërë grupesh peshash kapëse dhe ngjitëse.

Furnizime Dhe Vegla Për Riparimin e Gomave

Çdo profesionist i automobilave që u shërben automjeteve komerciale e di se gomat e fryra të tepërta paraqesin rrezik shpërthimi. Me pajisjet tona ju mund t’i mbani teknikët tuaj të sigurt duke investuar në një kafaz për fryrjen e gomave.

Ne ofrojmë kafaze sigurie që mund të strehojnë makina për pasagjerë, automjete që lëvizin token (ekskavatorë, traktorë, etj.) dhe gjithçka në mes. Ne kemi gjithashtu një sërë pajisjesh për gomisteri të specializuara, të tilla si sonda, stacione larëse muri të bardhë dhe mjete të tjera.

A ka pirgje gomash në garazhin ose qendrën tuaj të shërbimit? Tregoni efektivisht mallra ose lironi hapësirë ​​me ndihmën e rafteve ose magazinimit të gomave. Gama jonë përfshin karroca dhe baleta lëvizëse transportuese që eliminojnë sforcimet dhe vështirësitë e ngritjes së gomave të rënda.

Thjesht klikoni në cilëndo nga kategoritë tona për të gjetur saktësisht atë që ju nevojitet për gomisterinë tuaj me shërbim të plotë. Disa nga pajisjet dhe mjetet që ne ofrojmë janë të pranueshme për financim pa interes për deri në gjashtë muaj. Ju lutemi na kontaktoni nëse keni ndonjë pyetje ose shqetësim dhe një anëtar i ekipit tonë do t’ju ndihmojë me kënaqësi.

Pse Të Zgjidhni Shumica.al?

Shumica.al me një ndalesë për pajisjet e gomisterisë dhe gjërat thelbësore të dyqanit të gomave, duke përfshirë peshat e balancimit të rrotave, valvulat e gomave dhe veglat thelbësore të dyqanit të gomave.

Shumica.al është një biznes familjar me mbi 20 vjet përvojë në furnizimin e pajisjeve thelbësore të gomisterive dhe pajisjeve të garazhit.

Ne besojmë në ofrimin e produkteve me vlerë të madhe të menaxhuara nga ekspertë! Kjo do të thotë që ju flisni me dikë që e njeh biznesin tuaj, kërkesat tuaja dhe është gjithmonë i disponueshëm në telefon për ju.

Furnizuesi Origjinal Dhe Më i Mirë Në Linjë i Pajisjeve Për Gomisteri

Si pionierë të konceptit të furnizimit në internet për hapësirat e gomave në të gjithë Shqipërinë, ne kemi provuar aftësinë tonë për të punuar me garazhe për ta bërë furnizimin e pajisjeve dhe materialeve harxhuese të garazhit të lehtë, të përshtatshëm dhe të përballueshëm.