Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
Click Here

Filtro Sipas Çmimit

Xiaomi TV

$106$1499

Xiaomi TV

Nje pervoje degjimi  dhe shikimi e pakrahasueshme. Degjoni gjethet qe shushurijne ne ere, degjoni aeroplanet qe zmadhojne siper si kurre me pare. Altoparlantet qe leshojne lart shtojne nje dimension te ri audio, duke ju sjelle tinguj realiste dhe gjitheperfshires ne dhomen tuaj te ndenjes. Videot qe mbeshtesin ndajne koordinatat per çdo tingull, dhe Xiaomi TV […]

$106$1499

Video Projektor

Video projektor aprovon kombinimin e teknologjise se rafinuar, integrimin shumefunksional, pershtatshmerine dhe prakticitetin. Video projektor eshte i pajtueshme me shume pajisje te tilla si PSP, Xbox One me te cilat mund te lidheni me USB 2.0 Flash Drive / Hard Disk Portable, per te shfaqur pastaj ate qe permban dokumenti i videos, filmit, imazhit. Jane […]

$22$131

Sisteme Kontroll Aksesi

Nje sistem kontrolli aksesi i bazuar ne nje  mjetet teknike per te siguruar kontroll dhe menaxhim te qasjes ne distance. Per me teper, nje sistem kontrolli fizik i bazuar siguron nje shtrese sigurie duke mbledhur automatikisht te dhena per te gjitha ngjarjet qe ndodhin. Nje platforme e besueshme mundeson menaxhimin e kontrollit te aksesit . […]

$360$1235

Modele te Ndryshme Orash

Modele te ndryshme orash inteligjente. Peshojne vetem sa nje pupel dhe ka jetgjatesi baterie mbreslenese. Bateria e ketyre orave zgjat plot 7 dite, keshtu qe nuk do ju duhet te shqetesoheni per pajisjen e karikuesit, dhe nuk keni nevoje qe ta mbani gjithmone me vete. Ka dizajn perfekt dhe ju ofron shumellojshmeri modele ekranesh te […]

$13$30

Miners

$238$4090

Miners

Miners jane te ndertuara me material alumini. Jane pajisje mjafte shperblyese . Kane nje konsum te larte te energjis elektrike. Jane shume te lehta per tu perdorur. Keto miners vijne ne permasa te ndryshme. Karakteristika Materiali: Alumin Permasa: Te ndryshme Fuqia: 1000 – 2250W Tensioni: 220V Burimi i energjise: Elektrike Pesha: 4.2 – 16Kg Origjina: […]

$238$4090

Kufje Bluetooth

Kufje bluetooth pa fisha mundeson anulimin e zhurmes ne mjedis gjate thirjeve telefonike. Jo vetem kaq por kufjet jane te pajisura me nje modalitet vecanerisht per lojera per audio pa vonese gjate luajtjes. Kufjet bluetooth mundesojne 17 ore perdorim te vazhdueshem. Te pajisura me sensor optik i cili automatikisht do te ndaloje muziken tuaj kur […]

$1$39

Kufje

$3$32

Kufje

Kufje me dizajn jo vetem elegant por gjithashtu edhe ergonomik, i pershtatshem per perdorim  per nje kohe te gjate. Veshja e kufjeve me material per thithjen e djerses dhe ajrosjen e tyre qe ekuilibrojne presionin, izolojne ne menyre efektive zhurmen e jashtme. Te pershtatshme per shumicen e kompjutereve dhe notebook. Te pajisura me mikrofon i […]

$3$32

Karta Grafike

$200$2075

Karta Grafike

Karta grafike qe ju sherbejn per te rritur performacen e kompjuterit tuaj. Jane te ndertuara me material plastik. Keto karta grafike jane me memorie sipas deshires tuaj. Pershpejtoni pervojen tuaj ne kompjuter me nje karte grafike te re. Merrni shpejtesine qe ju nevojitet per te vazhduar me aplikacionet me te kerkuara te PC-ve te sotme. […]

$200$2075

Karikues per Laptop

Karikues per laptop te cilat do ju mundesojne te rimbushni baterine e laptopit me shpejtesi dhe siguri ndaj mbingarkeses apo shkarkimeve te ç’rregullta. Disponojme karikues te ndryshem origjinale per laptop , te markave te ndryshme. Duke filluar qe nga markat me te hershme dhe perfundojme te ato me te njohurat . Te gjitha keto karikues […]

$2$38

Kamera Sigurie me Wi-Fi

Kamera sigurie me WI-FI paronamike me nje kend te gjere. Ju mund te shihni video ne kohe reale nga smartphone juaj edhe ne distance. Mund te lidheni edhe kur jeni ne levizje me rrjetin 3G-4G dhe te shihni gjithcka ndodh ne ambientin ku ndodhet kamera. Mund te siguroheni qe gjithcka te jete nen kontrollin tuaj […]

$16$148

Kamera Sigurie Analoge

Kamera  sigurie analoge te cilesise se larte. Kamerat e sigurise analage ofrojne nje mbrojtje ekstra kur behet fjale per sigurine e sistemit. Te gjtha kamerat mund te lidhen lehtesisht ne nje sistem qendror, nga ku mund te aksesosh te gjithe sistemin. Kamera e sigurise analoge ofrojne disa vecori si ‘night vision’, cilesi e larte e […]

$5$90

Kamera Regjistrimi

Kamera regjistrimi nje nga produktet me te nevojshme per sportet. Nje nga gjerat qe njeriu provon shume pak ne jete ose aspak jane sportet ekstreme qe vendosin jete ne rrezik. Edhe kur guximi merret per te bere dicka te tille sigurisht qe duhet te fiksohet patjeter per mos tu harruar me kurre. Kjo eshte pikerisht […]

$7$64

Kabell Interneti Ethernet

Edhe pse kohet e fundit transferimi i te dhenave po behet permes wireless-it, per disa rrjete prapeseprape eshte me e mire metoda e kabllove tradicionale, analoge. Qe eshte ne tregun e pajisjeve elektronike per me shume se 20 vjet, dhe tani ju sjell kabllon UTP per internet. Kablloja CAT 5 eshte e dizajnar per rrjetet […]

$1$100

Kabell Elektrik

Kabell elektrik me gjatesi dhe trashesi sipas deshires. Si cdo product tjeter tek shumica.al edhe ky product tregtohet me shumice dhe ka nje sasi minimale per porosi. Keta kabuj elektrik jan per perdorime te ndryshme qe nga perdorimi per banese dhe sisteme te energjise elektrike ne perdorimin industrial. Ngjyra dhe gjatesia e kabullit eshte opsionale […]

$1$4

Hardisk te jashtem

Hardisk te jashtem do te zbuloni nje nga menyrat me te lehta per te shtuar hapesire ​​ruajtese ne kompjuterin tuaj. Gati per t’u perdorur me kompjuterin tuaj dhe nuk kerkohet instalimi i softuerit. Ngarkoni ose kopjoni skedare ne menyre te thjeshte dhe te shpejte nga kompjuteri ose laptopi juaj me hardisk te jashtem. Vijn tek […]

$4$140

Ekrane Portable

Ekrane portable te ndertuara me material alumin dhe xham. Keto ekrane punojne me bateri. Jane rezistent ndaj temperaturave , gjithashtu keto ekran mund te lidhen me wifi ose me usb. Kane nje peshe mjaft te lehte dhe mbajne karikim deri ne 6 ore. Ekrane portable jane te certifikuara nga CE, ROHS, FCC, ISO9001. Karakteristika                Materiali: […]

$9$45

Ekrane per Supermarkete

Ekrane per supermarkete jane te ndertuara me material hekur gjithashtu dhe xham ne pjesen perpara te saj. Keto ekrane kane nje kornize te ngushte dhe te holle qe bene te mundur montimin me te thjesht te tyre. Jane rezistent ndaj temperaturave , gjithashtu keto ekrane mund te lidhen me wifi ose me usb. Ekrane per […]

$21$98

Ekran Reklamues Vertikal

Ekrane vertikale LCD eshte produkt i ofruar dhe i projektuar saktesisht nen drejtimin e profesionisteve tane duke perdorur teknologjin e perparuar dhe mbajtur parasysh te gjitha standartet e industrise. Ky produkt eshte i disponueshem ne opsione te ndryshme te personalizuara per te permbushur cdo kerkes specifike te klienteve. Ekrani vertikal LCD perdoret me se shumti […]

$138$8998

Ekran Reklamues

Ekran reklamues i vendosur ne shtyllat e dritave se rruges ka perparesite e madhesise se ekranit te vogel per shfrytezim te larte te hapesires, ​​mund te dizajnohet si kontroll i njekohshem per numrat masiv te ekranit nepermjet teknologjise se transmetimit ne internet. Ato mund te montohen ne shtyllat e dritave te nje rruge te caktuar […]

$520$1069

Ekran LED P5

$248$850

Ekran LED P5

Ekran LED P5 mund te instalohet dhe transportohet shume lehte. Jane ekrane qe mund te perdoren ne ambiente te jashtme. Ky lloj ekrani vjen me nje unaze gome, IP65 i papershkueshem nga uji, gjithashtu i forte dhe i qendrueshem ndaj kushteve atmosferike. Kane nje konsum te ulet te energjis elektrike. Ekran LED P5 jane te […]

$248$850

Ekran LED P2.5

Ekran LED P2.5 i quajtur ndryshe perde me shirit LED dhe ekran transparent LED. Eshte ndertuar me nje dizajn kreativ dhe version i permiresuar i ekraneve të brendeshme LED. Kjo seri e produkteve me perde me shirit Led ka veçori te peshes se lehte, kursimit te energjise, transparences se larte, instalimit te shpejte dhe mirembajtjes […]

$100$925

Ekran LED P10

$200$2400

Ekran LED P10

Ekran LED P10 me instalim te jashtem fiks per shfaqjen e reklamave. Ka nje kend te madhe te shikimit, duke marre efekt te gjalle brenda çdo pozicioni te intervalit te shikimit. Te ndertuara me nje ndriçim te larte me 6500nits, shkelqimi mund te rregullohet sipas deshires tuaj. Gjithashtu te perbera nga llamba te udhehequra me […]

$200$2400

Ekran LED P1.86

Ekran LED P1.86 te ndertuara me material alumin gjithashtu dhe me xham. Keto lloje ekranesh LED P1.86 jane per ambiente te brendesheme. Kane nje ndertim te cilesis te larte qe bene te mundur shikimin HD te pamjes ne ekran. Shkelqimi i ekranit arrin ne 1000 Nists. Ekran LED P1.86 jane te certifikuara nga CE, ROHS, […]

$288$1260

Ekran LED 4.81

$1219$2156

Ekran LED 4.81

Ekran LED 4.81 mund te instalohen dhe hiqen lehtesisht, gjithashtu e lehte per t’u transportuar. Ekranet LED tani perdoren gjeresisht ne shfaqjet skenike, koncert, teatri, parti,dhe ngjarje te tjera argetuese si sfond. Mund te behen  ekrane  aq te madhe sa qe publiku larg skenes mund ta shohe qarte performancen ne skene, duke krijuar nje atmosfere […]

$1219$2156

Dron VISUO XS816

Dron VISUO XS816 me nje jetegjatesi maksimale te baterise prej 20 minutash, jep me shume se kohe te mjaftueshme per te krijuar fotografine perfekte. Me Dron VISUO XS816 ju mund te beni cdo levizje si p.sh : lart,poshte, perpara,prapa, mund ta ktheni majtas,djathtas, fluturim anash, nje celes per ngritje,ulje, nderpreres i shpejtesise. Mbajtja ne lartesi […]

$38$80

Dron Tello

$28$111

Dron Tello

Fluturimi me Dron Tello eshte i lehte. Thjesht nxirrni telefonin tuaj me aplikacionin dhe filloni të fluturoni duke e hedhur fjale per fjale dronin ne ajer. Per ata qe ndjehen aventuriere, Tello eshte kufje VR e pajtueshme per fluturimet FPV. Rreshqit shpejt ne smartphone tuaj per te aktivizuar rrokullisjet 8D per levizje te shkelqyeshme ajrore. […]

$28$111

Dron RC

$18$136

Dron RC

Dron RC i perbere me 6 sensore, ku shmangia e pengesave ne fluturim do te jete nje spektakel i vertet. Ky Dron RC eshte i bere nga alumini, dhe ka nje peshe 93g. Ai ka nje kamer me rezolucion Ultra HD 4K i cili realizon foto dhe shkrepje me cilesi te shkelqyeshme. Ky dron eshte […]

$18$136

Dron DJI

$100$18659

Dron DJI

Dron DJI me pak se 249 g, peshon afersisht sa nje molle dhe pershtatet ne pellemben e dores. Kompakt dhe i pershtatshem, eshte shoqeruesi juaj ideal i udhetimit, duke transformuar menyren se si i kapni kujtimet tuaja te preferuara. E vogel por e fuqishme. Fale veçorive intuitive dhe te perparuara te paketuara ne nje kornize […]

$100$18659

Drita LED per Sera

Drita LED per sera jane te ndertuara me material alumini. Dizajn i palosshem dhe konsum me i ulet i energjise. Ky produktet eshte i certifikuara nga CE, ETL, RoHS. Ka dizajn te integruar, dalje me e mire  dhe shperndarje e barabarte e drites. Kjo eshte nje zgjidhje e ndriçimit te larte, te ciklit te plote […]

$36$649

Brava Smart

Brava smart eshte nje produkte i sigurt per shtepine apo zyren tuaj. E vecante dhe e pershtatur me teknologjine e kohes. Mund ta lidhni me Wi-Fi dhe keshtu do te keni cdo te dhene ne telefonin tuaj. Brava smart eshte e perbere nga nje material alumini e cila bene te mundur instalimin jasht te saj […]

$25$100

Bllok Ushqimi

Bllok ushqimi te ndertuara me material alumini. Kjo pajisje bene te mundur furnizimin me rryme elektrike te gjitha pjeset e brendshme te kompjuterit. Ndodhet brenda kases dhe luan nje rol shume te rendesishem. Vijne ne permasa te ndryshme dhe te pershtatshme per te gjitha llojet e kompjuterave. Keto bllok ushqimi jane te certifikuara nga CE, […]

$150$200

Bateri per Laptop

Laptopet jane pajisje shume te perdorura ne ditet e sotme. Sigurisht, me perdorimin e shpeshte te tyre, bateria dobesohet me kalimin e kohes. Nese keni nje bateri te vjeter, e cila ka filluar te dobesohet apo deshironi nje jetegjatesi me te larte te baterise, atehere ne kemi nje zgjidhje per ju. Me keto bateri, ju […]

$5$26

Android TV Box

Android tv box e kthen televizorin tuaj ne vendin me te bukur qe ju do te pushoni pas nje dite te gjate edhe te lodhshme. Ato ofrojn nje cilesi maksimale dhe shpejtesi te larte, qe televizori juaj ne gjendje normale nuk ua ofron. Android tv box bazohet ne sistemin e fundit te Android 9.0. Televizori […]

$2$37

Altoparlant Muzike me Bluetooth

Altoparlant muzike me bluetooth dhe me bateri te rikarikueshme. I pershtatshem me laptope, pajisje MP3 ose mp4, TF , USB flash drive dhe cdo pajisje audio qe eshte e pajtueshme me bluetooth. Keto altoparlant ofrojn performance te mire pa nderhyrje, cilesi te larte dhe efikasitet. Gjithashtu mikrofoni do t’ju lejoje te beni telefonata pa duar […]

$2$88

Elektronike

Shumica.al ka një zgjedhje të madhe të pajisjeve elektronike për të gjithë. Blini TV nga markat kryesore si Sony, Panasonic, Samsung, LG Electronics, Sylvania etj. Pasi të keni gjetur televizorin e përsosur, shikoni përzgjedhjen tonë të produkteve elektronike për argëtim, duke përfshirë llojet më të fundit në transmetuesit e mediave, filmave dhe muzikës. Përfundoni dhomën tuaj të medias me një sistem të teatrit në kushte shtëpiake me performancë të lartë. Për ata që duan të dëgjojnë muzikë gjatë lëvizjes, do të gjeni oferta të shkëlqyera në të gjitha pajisjet tuaja të preferuara audio portative dhe pajisjet me Bluetooth.

Në shtëpi ose në zyrë, ne do t’ju ndihmojmë të qëndroni në lidhje koherente me zgjidhje të nivelit të lartë të celularëve, telefona pa kabull, aparate telefonike, fakse dhe pajisje të tjera komunikimi.

Pavarësisht nëse jeni një lojtar fillestar ose një lexues i rregullt i website-it tonë, zgjedhja jonë e denjë për lojërat, konsolat e lojrave dhe aksesorëve të saj është gati të bëjë përshtypje. Po filloni një kërkim për të ri-formuar të ardhmen tuaj? Shumica.al ka orët më të fundit në rangun e  orëve inteligjente, hapometrat dhe teknologjinë tjetër në formë aksesori.

Në Shumica.al ne jemi krenarë që t’ju sjellim vlera të mëdha në internet blerësve Shqiptarë.

Gjithashtu, do të gjeni dhurata të këndshme, këtu do të gjeni një koleksion të gjerë të pajisjeve elektronike dhe gizmo-t. Ne vazhdimisht po shtojmë artikuj të rinj elektronikë në këtë gamë të gizmos dhe veglave, kështu që ka gjithmonë shpikje të reja për t’i zbuluar dhe shijuar.

Blini Pajisje Elektronike për Shtëpi dhe për Zyrë

Ne në Shumica.al besojmë se kërkesat e klientëve duhet të plotësohen në të gjitha rrethanat. Kjo është arsyeja pse ne gjithmonë kemi qenë duke praktikuar një qasje plotësisht në qendër të klientit, duke u dhënë kështu liri të plotë të gjithë klientëve tanë në mënyrë që ata të mund të kontrollojnë dhe blejnë produktet e tyre të nevojshme në internet në faqen tonë miqësore të Shumica.al për të gjithë përdoruesit. Nëse jeni një individ ose një ndërmarrje biznesi, ju mund të blini për artikujt tuaj elektronikë në Shumica.al nga praktikisht kudo që dëshiron dhe ndodheni. Kategoritë tona të shumta të produkteve ju mundësojnë të gjeni lehtësisht të gjithë artikujt me vetëm disa klikime larg. Po kërkoni për celularë dhe tableta? Ju do të dëshironit të shfletoni nëpër kategori të ndryshme duke përfshirë Android, iOS, Windows dhe më shumë. Të apasionuarët pas kompjuterave kanë qasje të lehtë në desktop dhe laptopë që shfaqin sisteme të ndryshme operative si Windows, Mac, DOS dhe Linux. DSLR, Point & Shoots, Mirrorless, gjithashtu kamerat futen në kategorinë e kamerës që përfshin disa nga emrat më të mëdhenj të markave. LCD, LED, Plasma janë filtrat që mund të përdorni gjatë shfletimit në koleksionin tonë të madh të TV-ve. Shumica.al sjell për ju një përzgjedhje të shkëlqyer të kufjeve me kabull dhe me Bluetooth, të cilat mund të gjenden lehtësisht nën llojet e ndryshme të kufjeve. Ndërsa për të apasionuarit pas muzikës dhe filmave kemi sisteme të teatrit në kushte shtëpiake. Në Shumica.al mund të blini gjithashtu instrumente muzikorë dhe pajisje shtesë për celularë, kamera dhe kompjuterë.

Një Dobi e Madhë nga një Gamë e Shumëllojshme

Shumica.al është e lumtur t’ju ofrojë ulje dhe oferta të thella nga markat e ndryshme në dispozicion. Në lidhje me kërkesat tuaja, ne gjithmonë vazhdojmë të përditësojmë inventarin tonë të produkteve me artikujt më të fundit dhe më të përparuar elektronikë. Kështu që, gjithmonë do të keni një situatë të favorshme kur blini për produktin tuaj të preferuar në faqen tonë të internetit ose në aplikacionin tonë celular për përdoruesit. Mos mendo dy herë por shfleto në gamën tonë të gjerë dhe përzgjidhni të prefuarë/in tuaj!