Zgara

Zgara te ndertuara nga materiali i celikut qe eshte shume rezistent ndaj mjedisit dhe i jep ketyre zgarave nje qendrueshmeri te larte qofte persa i perket jetegjatesise. Celiku i bene keto zgara qe mos te jete antingjitese ndaj ushqimeve dhe t’i ruaje ato nga humbja e vlerave ushqimore. Gjithashtu ju do te shihni se duke […]

Rated 0 out of 5

Vaske

Keto vaske vijne tek ju me stil te ri me qoshe moderne qoshe akrilike vaske vorbull vaske me masazh, vaske te nxehte eshte bere nga akrilik i paster i shkalles se larte. Fuqia e masazhit te vaskes me vaske nga sistemi i cilesise se larte me pompe LX, ju jep nje masazh terapeutik, gjallerues. Perfitimet […]

Rated 0 out of 5

Tavolina Mesi

Tavolina mesi sjellin nje pasqyrim te nje stili jetese te vecante dhe te guximshem ne shtepine tuaj. Me pamjen e tyre, ato do te kontribuojne qe shtepia juaj te pajiset sipas standardeve me te fundit te brendshme. Jane te ndertuara me materiale shume cilesore. Perdoren si nje objekt funksional, per te sherbyer kafe apo pije […]

Rated 0 out of 5

Tavolina

Tavolina eshte nje menyre elegante per te rinovuar ambientin tuaj me nje veshtrim te perjetshem dhe bashkekohor. Nje tavoline e thjeshte me nje model mahnites i pa krahasueshem. Beni ambjentin e bukur dhe te persosur me koleksionin e tavolinave dhe çdo gje tjeter per ambjentet tuaja vetem duke porositur nga Shumica.al. Keto tavolina jane te […]

Rated 0 out of 5

Smart WC

Smart WC nje bide shume funksionale dhe praktike. Karakteristikat perfshijne shpelarjen automatike pa prekje, deodorizimin e drites blu, nje vend te nxehte te rregullueshem me temperature dhe nje sistem te automatizuar te kapakut te hapur, mbyllur per perdorim pa duar. Per te siguruar rehati, tualeti i zgjuar perfshin nje sistem ngrohjeje te menjehershem qe ngroh […]

Rated 0 out of 5

Set wc

Set wc te ndertuara me material qeramike. Eshte perdorur nje stil modern qe nderthuret mjaft mire me elegancen dhe qendrueshmerine e saj. Dizenjuar ne linja te harkuara, keto wc ofrojn raportin ideal permase -forme, qe permbush nevojat tuaja. Jane shume te thjeshta ne montim. Keto set wc jane te certifikuara nga ISO9001. Karakteristika Materiali: Qeramike […]

Rated 0 out of 5

Set Mobiljesh per Tarraca, Veranda

Set mobiljesh per tarraca, veranda me strukture mbajtese prej materiali bastun palme kacavjerrese, me thurje te punuar ne menyre artizanale, me permasa te ndryshme. Mobiljet jane te pajisura me shilte per ndenjesen, ne forme katrore. Materiali perberes i struktures eshte ekologjik dhe ka permbajtje te larte te bastun prej palme kacavjerrese bimore, gje qe e […]

Rated 0 out of 5

Sauna

Sauna te ndertuara me material dru i ngurte. Nje produkt qe do ju sherbej per te ulur presionin e punes dhe jetes. Ju ndihmon ne zgjerimin e poreve te bukurise duke pastruar lekuren, duke mbajtur gjendjen e re. Forcimi i funksionit te djersitjes, largimi i trupit nga elementet e demshem. Trajtimi i artritit reumatoid, per […]

Rated 0 out of 5

Perde Spitali

Perde spitali te ndertuara me standartet me te larta. Departamenti i kujdesit mjekesor ngacmon aditivet antimikrobike ne pelhuren jo te endura kur prodhohet dhe shperndahet ne menyre te barabarte ne te gjithe perden. Efektiviteti i tij do te zgjase gjithe jeten e perdeve. Keto perde spitali jane shume te thjeshta per tu lare dhe njekohesisht […]

Rated 0 out of 5

Perde

Kto perde jo vetem qe bllokon plotesisht driten e diellit nga hyrja ne dhome, por gjithashtu kontrollon hyrjen e zhurmave te padeshiruara dhe te largeta te cilat ndonjehere mund te jene shume shqetesuese. Keto perde jane perfekte per te krijuar nje nate si ambient gjate dites e cila ju ndihmon te beni ate ore shtese […]

Rated 0 out of 5

Pasqyra Dekorative

Pasqyra dekorative jane bere teresisht nga bastun prej palme kacavjerrese te vertete. Bastun prej palme kacavjerrese eshte nje material natyral, i rinovueshem qendihmon ne parandalimin e pyllezimit dhe degradimit te pyjeve. Kjo jane pasqyra miqesore me mjedisin, bien ne sy leht, me cilesi te larte dhe me stil per hapesiren e shtepise tuaj. Jane ne […]

Rated 0 out of 5

Panele Dushi

Paneli i dushit eshte i perbere me material inoks dhe ofron dy koka dushi statike dhe te levizshme , sprucatore masazhues te levizshem dhe kontroll individual te ujit. Struktura e panelit montohet ne mur duke shtuar stil dhe elegance ne çdo dekor. Shtojini tualetit tuaj panelin per ta kthyer ne nje qender te vertete relaksi. […]

Rated 0 out of 5

Pajisje Guzhine Profesionale per Hotele dhe Restorante

Pajisje guzhine profesionale per hotele dhe restorante jane me te mirat ne treg, jane te ndertuara me material prej celik gjithashtu dhe inox ne pjeset e jashtme. Te gjitha keto pajisje guzhine profesionale per hotele dhe restorante jane te certifikuara nga CE , ROH. Karakteristikat Materiali: Celik, Inox Permasa: Te ndryshme Burimi i energjise: Elektrike […]

Rated 0 out of 5

Pajisje Automatike per Tharjen e Duarve

Pajisje automatike per tharjen e duarve cila eshte me rezistence te larte dhe material cilesor. Eshte teper e lehte ne instalim dhe perdorim. Nje pajisje praktike dhe cilesore ne te njejten kohe. Mjafton t’a vendosni ne prize dhe ajo do te filloj funksionin e saj menjehere. Ju mund t’a instaloni fare lehte dhe pa mundime. […]

Rated 0 out of 5

Kondicionere

Kondicionere te cilet jane teper ekonomik dhe cilesor. Kursejne energji maksimale,  nepermjet termostatit dixhital me ane te teknologjise me te re dhe me praktike PTC. Gjithashtu te pajisura me ekran dixhital tregues te temperatures. Ka nje temperature lehtesisht te rregullueshme 18 deri ne 45 grade celcius, e cila mund te rregullohet nga gjithkush pasi kondicioneri […]

Rated 0 out of 5

Kondicioner Portativ

Kondicioner  portativ i cili sherben per ngrohjen edhe ftohjen e ajrit pa e thare ate. Cdo stine e vitit do jete per ju relaks edhe komoditet vetem nga kondicioneret qe vijne vetem per ju nga Shumica.al. Temperaturat e ketij kondicioneri i rregulloni sipas nevoje se ambientit tuaj ne termostatin dixhital. Tempraturat fillojne nga -1 grade […]

Rated 0 out of 5

Koka Dushi

Koka e dushit permban esencen e formes se harkuar me delikatese e linja të pastra qe ju dhuron nje eksperience dushi relaksuese. Materiali perberes, ABS ofron rezistence te larte ndaj kimikateve dhe veti te shkelqyera izoluese. Keto koka dushi kane nje sistem instalimi te thjeshte dhe montohen lehtesisht. Shtojini banjes tuaj keto produkte praktike dhe […]

Rated 0 out of 5

Karrige

Karrige te ndryshme qe do mahniteni. Me stil te zhdervjellet, e forte me nje mbeshtetese te lakuar per nje rehati te shkelqyer, keto karrige shume te forta kombinon thjeshtesine dhe rehatine maksimale. Keto modele vijne ne nje koleksion te gjere materialesh, ngjyrash dhe stilesh. Keto karrige jane te certifikuara nga BSCI. Karakteristika Materiali: Pelhure, Metal, […]

Rated 0 out of 5

Kabina Dushi

Kabina dushi te ndertuara me xham dhe gjithashtu me kornize alumini. Keto kabina kane nje stil te sofistikuar qe shton elegancen ne dekorin e tualetit tuaj. Perbehen nga dyer me xham te temperuar i cili eshte kater deri ne pese here me i forte se sa xhami standard. Korniza prej alumini siguron qendrueshmerine e struktures […]

Rated 0 out of 5

Hekur Rrobash

Hekur rrobash perbehet nga  pllaka qeramike qe jep nxehtesi dhe e perhap ate ne menyre te barbarte duke e kombinuar me goditje avulli. Eshte ideal per te gjitha materialet dhe sidomos per sintetike pasi nuk ka le ndonje demtim. Ka dy menyra hekurosje , te thate dhe me avull vertikal . Ka rezistence te madhe […]

Rated 0 out of 5

Fshese me Korent

Fshese me korent qe punon qe dy funksione e lagur dhe e thate. Kuptohet me emrin e tij qe eshte nje fshese me korrent profesionale dhe perdoret me qellim te mbledhjes se mbeturinave te lengshme dhe grimcave te ngurta. Modelet e fshesave elektrike ndryshojne per shkak te fuqise motorike dhe kapacitetit te rezervuarit. Ju mund […]

Rated 0 out of 5

Frigorifer te Hapur

Frigorifer te hapur jane te ndertuara me celik gjithashtu dhe inox. Keto frigorifer te hapur kane nje kapacitet te madh te hapesires . Ka nje sistem inteligjent te kontrollit te temperatures. Performance te larte te kursimit te energjis , te pajisur me tub bakri 100% qe bene te mundur qe air te  shperndahet ne menyre […]

Rated 0 out of 5

Ene Kuzhine

Ene kuzhine me material alumini me shtrese jo-ngjitese. Veshja e ketyre paisjeve nuk lejon ushqimet te ngjisin gjate procesit te gatimit duke kursyer energjine. Keto ene kuzhine jane te paisura me kapak qelqi per te ruajtur nxehtesine. Jane te pershtatshme per te gjitha llojet e sobave. Bishti i ketyre eneve eshte ndertuar nga drruri ose […]

Rated 0 out of 5

Elektroshtepiake te Vogla

Elektroshtepiake te vogla Elektroshtepiaket e vogla ne Shumica.al jane ne dispozicion ne forma terheqese dhe dizajne mbreselenese qe e bejne perzierjen e ushqimeve dhe substancave te tjera nje detyre mjaft te lehte. Ato jane prodhuar duke perdorur materiale premium qe i bejne ato shume efektive dhe jashtezakonisht te qendrueshme. Shume perdorues qe i kane perdorur […]

Rated 0 out of 5

Ekspres Kafeje

Ekspres kafeje jane te bukur, kompakte dhe praktike per t’u perdorur ne cdo kuzhine. Makina per berjen e kafese ju mundeson kafen sipas shijes tuaj, shpejte edhe me shijen me maksimalete te saj. Jane te ndertuara me nje dizajn mjafte te preferuar qe do ju pershtatet hapesires tuaj dhe i jep nje pamje elegante . […]

Rated 0 out of 5

Dyer

Kto dyer gezojn stil te rafinuar dhe elegance. Jane te stolisur me cilesi te larte, dhe plot detaje te pasura. Standarti me i mire dhe risite e inovacionit jane pasqyruar tek trashesine e MDF dhe PVC qe i ben keto dyer te perkryera dhe te pershtatshme per arkitekture klasike, tradicionale dhe moderne. Dyer dhe korniza […]

Rated 0 out of 5

Boliere Dushi

Boliere dushi te ndertuara me material celik. Pjesa e brendshme eshte inox dhe e ben ate te forte dhe rezistent ndaj ndryshkut. Veshja e plote termoizoluese redukton ne maksimum humbjen e energjise me ambientin rrethues dhe per kete arsye konsumi i energjise reduktohet. Punon edhe nen presion te ulet uji dhe ka nje nxehje shume […]

Rated 0 out of 5

Ambazhur

Ambazhur i varur me forma te ndryshme i perbere nga xhami i lakuar me dizenjo sipas deshires tuaj, sjell elegance dhe stil ne hapesirat tuaja klasike apo bashkekohore. Realizuar nga struktura e perbere prej alumini, ky produkt do te ishte zgjedhja perfekte per te ndriçuar hapesirat tuaja te brendshme duke sjell elegance, stil bashkekohor dhe […]

Rated 0 out of 5

Shtepia & Kopshti

Dekori i shtëpisë përfshin stilin e brendshëm të shtëpisë suaj dhe sendet që përdorni për ta dekoruar dhe personalizuar atë. Për shembull, nëse ju pëlqejnë lulet, mund të merrni qilima ose mbulesa jastëkësh me stampa lulesh. Ose, nëse frymëzimi juaj për dizajnin e brendshëm është më modern dhe konsiston me shijet tuaja nga mesit të shekullit se sa ky bashkëkohori, ju mund të blini sende të përshtatshme për dekor shtëpie për ambjentet tuaja.

Kur mendoni për dekorin e shtëpisë, mobilja është gjithashtu pjesë shumë e rëndësishme. Kjo, sepse shtëpia juaj ka nevojë për një pamje uniformë dhe kjo është e mundur vetëm kur ekziston një sinergji midis dekorimit të shtëpisë tuaj dhe mobiljeve që përdorni. Merrni, për shembull, dhomën tuaj të gjumit. Nëse mobiljet tuaja të dhomës së gjumit janë kryesisht prej druri në nuanca klasike, artikujt tuaj të dekorit duhet të përputhen dhe të jenë në një hapësirë ​​të ngjashme vizuale. Gjëja më e rëndësishme për të mbajtur mend me dekorimin e shtëpisë është që rezultati duhet të duket mirë pa cenuar funksionalitetin. Shumica. al ofron artikuj fantastikë të dekorit të shtëpisë me një larmi dizenjosh dhe stilesh. Nga stili skandanav te eleganca-boho, koleksioni ynë i dekoreve për shtëpitë mbulon çdo lloj estetike dhe diapazon të dizajnit.

Llojet e Artikujve të Dekorimit për Shtëpinë Tuaj të Disponueshme në Shumica. al

Dekor Muri

Muri juaj përbën hapësirën më vizuale në shtëpinë tuaj dhe shtëpia me mure të zhveshura nuk duket tërheqëse. Shumica. al ofron një zgjedhje të shkëlqyer të artikujve ku përfshihet dekori  murit, duke përfshirë pasqyra muri, rafte muri, mbulesa muri dhe llamba muri. Ju mund të zgjidhni nga artikujt tanë të shkëlqyer të arredimit të murit dhe ta bëni shtëpinë tuaj të bukur. Pjesa me e mire? Artikujt tanë të dekorit në mur janë në dispozicion në stile të ndryshme. Për shembull, nëse doni që një llambë skandinave të ndriçojë dhomën tuaj të ndenjes, ne mund t’ju ndihmojmë.

Dekori i Ndriçimit

Ndriçimi është një element thelbësor i dekorit të shtëpisë tuaj dhe duhet të zgjidhet me kujdesin më të madh. Shumica.al ofron mundësi interesante për dekorin e ndriçimit për t’ju ndihmuar të shkëlqeni shtëpinë tuaj me stil. Llambat janë një pjesë e rëndësishme e dekorit të ndriçimit, dhe koleksioni ynë i dekoreve të ndriçimit përfshin një larmi llambash për shtëpinë tuaj, duke përfshirë llambat e tavolinës, llambat e tavanit, llambat e dyshemesë, llambat e studimit etj. Nëse dëshironi një send dekorues prej druri në shtëpi, ne gjithashtu ofrojmë llamba të bëra prej druri. Pajisni shtëpinë tuaj me dekore mahnitës të ndriçimit nga Shumica.al dhe jepini shtëpisë tuaj të gjithë lavdinë e saj.

Tapetët

Disa dhoma në një shtëpi nuk mund të mobilohen pa një qilim. Këto përfshijnë dhomën e ndenjes, dhomën e gjumit dhe dhomën e ngrënies. Qilimat shërbejnë për qëllimin e dyfishtë: ta bëjnë hapësirën tuaj të jetesës më të bukur dhe duke siguruar një sipërfaqe të rehatshme për të ecur. Në Shumica.al, ne krenohemi jashtëzakonisht shumë në koleksionin tonë të tapeteve dhe rrugicave. Qilimat, rrugicat, etj. janë në dispozicion në stile dhe ngjyra unike, duke ju lejuar të mobiloni shtëpinë tuaj në mënyrën më të mirë të mundshme.

Pasqyrat

Pasqyrat janë bërë një zgjedhje e popullarizuar në mesin e pronarëve të shtëpive në kohët moderne. Një pasqyrë në këmbë, për shembull, shton një apel të qetë dhe të stilit të lartë në hapësirën tuaj pa asnjë mëri. Shumica.al ofron një koleksion përrallor të pasqyrave, përfshirë pasqyrat e veshjes dhe pasqyrat në këmbë. Dhoma juaj e gjumit, në veçanti, ka nevojë për një pasqyrë të bukur ku mund të admironi veten. Pasqyrat në këmbë janë gjithashtu të shkëlqyera për dhoma gjumi të vogla pasi ato e bëjnë dhomën të duket më e madhe. Ne gjithashtu ofrojmë pasqyra të mrekullueshme për mur që mund t’i përdorni në dhomën tuaj të ndenjes dhe dhomën e ngrënies.