Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

Filtro Sipas Çmimit

Tenda Makinash

Tenda makinash te ndertuara me material pelhure oxford. Keto tenda jane ideale per te siguruar hije per makinen tuaj. Jane shume praktike per perdorimin e tyre dhe gjithashtu jane shume rezistente ndaj kushteve natyrore. Tenda makinash mund ti personalizoni me  logon e biznesit tuaj. Karakteristika Materiali: Pelhure Oxford Permasa: Te ndryshme Pesha: 5 – 7 […]

Kujdesi ndaj Makines

Shumica.al ofron një gamë të gjerë të pjesëve rezervë origjinale për të gjitha markat e makinave. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar një konvertues, pasqyrë, frena ose ndonjë pjesë tjetër rezervë, do të gjeni absolutisht gjithçka që ju nevojitet në dyqanin tonë online të pjesëve për makina. Falë motorit tonë të dobishëm të kërkimit, gjetja e pjesës së duhur të këmbimit tani është edhe më e thjeshtë. Përveç kësaj, ne ofrojmë një përzgjedhje të madhe të pjesëve për automjete për pothuajse të gjitha markat e automobilave. Nëse posedoni një Mercedes-Benz, VW, Audi, BMW, Opel, Toyota, Mazda, Citroën, Peugeot, Renault, Honda ose një markë të rrallë, mund të jeni i sigurt që gjithmonë do të gjeni pjesën rezervë që ju nevojitet në dyqanin tonë online në Shumica.al.

Ne ofrojmë pjesë këmbimi me çmime të arsyeshme që janë dukshëm më të ulta se në dyqanet e tjera. Në Shumica.al, ju merrni pjesë me cilësi të lartë që vijnë direkt nga prodhuesi, si dhe shpërndarje të shpejtë dhe të besueshme. Për ndonjë pyetje në lidhje me pjesët e këmbimit ose dorëzimin, mos hezitoni të kontaktoni departamentin tonë të mbështetjes së klientit. Ne jemi gjithmonë këtu për t’ju ndihmuar!

Ne jo vetëm që ofrojmë pjesë këmbimi të reja dhe me cilësi të lartë, por edhe çmime shumë të arsyeshme. Nëse krahasoni çmimet tona me dyqanet e tjera të pjesëve të automjeteve në internet do të shihni se Shumica.al ofron të gjithë gamën me çmime mjaft të ulëta. Blini pjesë këmbimi në internet dhe shijoni shërbimin tonë të jashtëzakonshëm. Ne ofrojmë me shpejtësi dhe besueshmëri në të gjithë Shqipërinë dhe jo vetëm. Çfarë prisni akoma, blini tani dhe përfitoni nga ofertat tona mëse të leverdisshme.

Kategoritë Kryesore të Pjesëve për Makina

 

 • Bateritë dhe karikimi,
 • Frenat dhe Kontrolli i Tërheqjes,
 • Përplasja, Pjesët e Trupit dhe Hardware,
 • Ftohja, ngrohja dhe kontrolli i klimës,
 • Elektriket dhe Ndriçimi,
 • Kontrolli i shkarkimeve,
 • Menaxhimi i motorit,
 • Motori i jashtëm,
 • Filtrat dhe PCV,
 • Dorëzimi i karburantit,
 • Rondelet,
 • Ndezja, Akordimi dhe Mirëmbajtja Rutinë,
 • Pjesa e Brëndshme (Interior),
 • Motori i brendshëm,
 • Energjia elektrike,
 • Amortizatori, Timoni, Goma dhe Rrota,
 • Kamion dhe Karrotrec.

 

Pjesët më të Shitura dhe më të Njohura të Makinave

Pjesët e disponueshme në këtë seksion vijnë nga shitësit tanë më të mirë, kështu që nëse jeni duke kërkuar për një pjesë që ka të ngjarë të kërkohet, ky mund të jetë vendi i parë për të kontrolluar për të. Ne kemi sistemuar artikujt më të shitur alfabetikisht me një imazh pranë secilit për navigim të shpejtë. Ju nuk keni pse të kaloni orë të tëra në ekranin tuaj. Filtrat e ajrit, filtrat e vajit, ferrotat dhe dritat e mjegullës janë disa nga artikujt që ne mbartim dhe që zakonisht duhet të zëvendësohen mjaft shpesh, dhe ju do t’i merrni të gjitha këtu në dyqanin tonë online Shumica.al së bashku me pajisje të njohura si tapetet e makinës.

A Duhet Frekuentuar Tregut i Pjesëve për Automjete?

Tregu i pjesëve për automjete ka ekzistuar që nga revolucioni industrial, dhe është e sigurt të përdorni një pjesë të tregut të pjesëve për automjete në një automjet që nuk ka garanci. Shumica.al ka bashkëpunuar me emra të besuar në hapësirën e tregut të pjesëve për automjete në mënyrë që të mund të merrni pjesë me cilësi të lartë që zgjasin shumë, me çmime të ulëta. Nga zbukurimet e brendshme dhe pjesët elektronike të vogla te pjesët e mëdha mekanike dhe të motorrit, ne mund të furnizojmë pothuajse çdo pjesë të tregut të pjesëve për automjete për riparimin dhe nevojat e mirëmbajtjes së makinës tuaj në mënyrë që të mund të dilni në rrugë të hapur në çdo kohë. Porosisni Tani!