Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
Click Here

Filtro Sipas Çmimit

Kondicioner Portativ

Kondicioner  portativ i cili sherben per ngrohjen edhe ftohjen e ajrit pa e thare ate. Cdo stine e vitit do jete per ju relaks edhe komoditet vetem nga kondicioneret qe vijne vetem per ju nga Shumica.al. Temperaturat e ketij kondicioneri i rregulloni sipas nevoje se ambientit tuaj ne termostatin dixhital. Tempraturat fillojne nga -1 grade […]

$130$452

Frigorifer te Hapur

Frigorifer te hapur jane te ndertuara me celik gjithashtu dhe inox. Keto frigorifer te hapur kane nje kapacitet te madh te hapesires . Ka nje sistem inteligjent te kontrollit te temperatures. Performance te larte te kursimit te energjis , te pajisur me tub bakri 100% qe bene te mundur qe air te  shperndahet ne menyre […]

$242$20000

Elektroshtepiake të Mëdha

Shumica.al është dyqani juaj i vetëm për çdo markë të elektroshtëpiakeve të mëdha që mund t’ju nevojiten. Pavarësisht nëse blini ose merrni me qira, shtëpia juaj nuk bëhet me të vërtetë një shtëpi derisa ta mbushni me pajisjet e duhura.

Në vend që të kërkoni secilën pjesë në uebfaqe të veçanta, vizitoni  Shumica.al dhe gjeni gjithçka që ju nevojitet. Ne jemi krenarë që t’u ofrojmë vizitorëve tanë vetëm markat kryesore të pajisjeve të verifikuara me mënyra të përshtatshme për të blerë pikërisht atë që ju nevojitet për shtëpinë tuaj.

Nga lavatriçet tek tharëset në frigoriferë,etj. ne besojmë se kemi paketën më të mirë të shitjeve të çdo shpërndarësi të pajisjeve në internet. Ju gjithashtu fitoni mënyra të personalizuara për të kursyer në varësi të nevojave tuaja individuale.

Për më tepër, ne ju dorëzojmë produktet tuaja pa pagesë, ne përputhemi me çdo çmim që gjeni dhe programi ynë i besnikërisë ju lejon të fitoni para me ne ndërkohë që blini.

Kur bëhet fjalë për elektroshtëpiaket e mëdha, ne besojmë se nuk është ajo që dini, është ajo që njihni. Nëse njihni Shumica.al atëherë i njihni të gjithë ata që ju nevojiten për të krijuar përvojën më të mirë të jetesës në shtëpi në Shqipëri. Filloni partneritetin tuaj me ne sot!

Blini Dyqan Për Lavatriçe, Frigorifer, Lavastovilje, Tharëse Rrobash Dhe Më Shumë Me Çmimin Më Të Mirë

Shumica.al ofron një gamë të gjerë të elektroshtëpiakeve të mëdha që janë me efikasitet energjie, të pajisura me veçori të përparuara. Blini kondicionerë online nga dyqani ynë, zgjidhni nga lloje të ndryshme të kondicionerëve si AC AC, dritare AC dhe AC portativ nga markat e besuara si Samsung, Daikin, Blue Star, Hitachi, Godrej, Electrolux, Panasonic, Haier, LG, dhe shumë më tepër që do të ofrojë rehati të madhe për ju dhe familjen tuaj në çdo stinë.

Makinat larëse (lavatriçet) ndihmojnë në pastrimin e grumbujve të rrobave në mënyrë efikase pa konsumuar shumë kohë. Madje mund të thajë rrobat tuaja në çast duke mos marrë shumë nga ndihma juaj.

Blini lavatriçe plotësisht automatike në internet që janë të disponueshme si në larje ashtu edhe në ato me ngarkim të lartë, ose shkoni te Lavatriçet gjysëm-Automatike. Merrni zgjedhjen tuaj në bazë të kapaciteteve ose markave si Godrej, Haier, Kelvinator, LG, Panasonic, Samsung, Siemens, Videocon ose Whirlpool sipas kërkesës tuaj me çmimin më të mirë në Shqipëri.

Llojet e Elektroshtepiakeve te Medha

Frigoriferët kanë një kapacitet të madh ruajtjeje që mund të ruajë ushqim, të mbajë ushqimet të freskëta, fruta, perime etj. Blini frigoriferë në internet nga Shumica.al, zgjidhni nga llojet e ndryshme të frigoriferëve si Frigoriferë me një derë që janë kompakt në madhësi, frigoriferë me dyer që janë frigoriferë të bollshëm, ose frigoriferë Side-by-Side Door që shfaqin një ekran LCD për të treguar temperaturën dhe cilësimet , edhe me një çmim të arsyeshëm.

Pjatalarësit dhe tharëset e rrobave janë pajisje që janë lehtësisht të lëvizshme në natyrë dhe ofrojnë karakteristika miqësore për përdoruesit. Ato janë me kosto efektive dhe të lehta për t’u përdorur.

Këto pajisje shtëpiake janë të pajisura me funksionalitete të zgjeruara që e bëjnë jetën tonë më të lehtë. Në Shumica.al, ne kemi oxhaqe dhe pjatalarëse që janë të pasura me cilësi të prodhuara që do t’i përshtaten nevojave tuaja të kuzhinës.

Pra, çfarë prisni? Shfletoni një shumëllojshmëri të madhe të Elektroshtëpiakeve të Mëdha dhe çojini në shtëpi me një çmim tepër të arsyeshëm.

Përmirësoni Hapësirën Tuaj Të Jetesës Me Shumica.al

Kur blejnë elektroshtëpiake të mëdha, të gjitha familjet kanë arsye të ndryshme për të zgjedhur një produkt ose markë të caktuar. Për disa, është stili, ngjyra ose madhësia, për të tjerët mund të jetë një markë që i kanë besuar prej vitesh.

Merrni hapin e parë në inovacionin e shtëpisë tuaj me gamën tonë të elektroshtëpiakeve të mëdha cilësore dhe të përballueshme nga markat kryesore si Smeg, Whirlpool, Candy, Bosch, Defy, Samsung, Siemens dhe Hisense, të gjitha me çmime tepër të ulëta.

Shkarkoni librin tuaj të preferuar të recetave dhe blini një sërë sobash dhe furrash, mikrovalë, soba me induksion dhe më shumë në internet. Me kaq shumë pajisje të mëdha për të blerë në internet në Shumica.al, ju jeni të garantuar të gjeni elektroshtepiaket e medha te përsosura per ju.