Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
Click Here

Filtro Sipas Çmimit

Zinxhire Bore

Zinxhire bore per cdo lloj makine. Levizja ne debore, rreshqitjet e bezdisshme dhe zinxhirat jo funksional sjellin vetem telashe? Tani, produktet tona mund te zgjidhin lehtesisht problemet tuaja gjate ngricave apo debores! Zinxhire bore per makina i trashe dhe i zgjeruar qe sjell ferkim me te madh, keshtu efekti kunder rreshqitjes eshte me i mire. […]

$1$26

Xhama Makinash

Xhama makinash te ndertuara me material xham te cilesise me te mire ne treg. Jane ne permasa te ndryshme, gjithashtu keto xhama makinash jane te certifikuara nga CCC, ECE, R43. Karakteristika Materiali: Xham Permasa: Te ndryshme Certifikimi:  CCC, ECE, R43 Origjina: Kine

$28$380

Ure per Oficina

Ura per oficina qe sherben per  drjetime shasie per cdo lloj makine, dhe furgoni me banko kaliber. Kjo ure perdor ngritje hidraulike. Ka krahe asimetrik teleskopik me 2 faza per ngritjen e automjeteve te ndryshme. Kjo ure per oficina ka ashensor me makine zinxhir qe bene te mundur jetegjatesin e kesaj paisje. Kabllot per sinkronizim […]

$999$4600

Turbo Makinash

Turbo makinash jane te ndertuara me material celik. Jane ne permasa te ndryshme, gjithashtu mund te gjeni lloje te ndryshme te ketyre turbo makinash qe do i pershtatej cdo automjeti tuajin. Keto pajisje jane te certifikuara nga CE, TS16949, ISO9001. Karakteristika Materiali: Celik Permasa: Te ndryshme Modele turbosh: Sipas deshires Certifikimi: CE, TS16949, ISO9001 Origjina: […]

$100$396

Tenda Makinash

Tenda makinash te ndertuara me material pelhure oxford. Keto tenda jane ideale per te siguruar hije per makinen tuaj. Jane shume praktike per perdorimin e tyre dhe gjithashtu jane shume rezistente ndaj kushteve natyrore. Tenda makinash mund ti personalizoni me  logon e biznesit tuaj. Karakteristika Materiali: Pelhure Oxford Permasa: Te ndryshme Pesha: 5 – 7 […]

$50$250

Pjese Kembimi

Pjese kembimi ose ndryshe parakolpe dhe mrapakolpe te makinave te ndrshyshme. Instalim i lehte dhe perdorim i qendrueshem dhe jete e gjate sherbimi. Mbroni dhe permiresoni ne menyre efektive performancen e trupit te makines tuaj. Permiresoni ne menyre te persosur pamjen e pergjithshme te automjetit tuaj. Ne menyre te vendosur, nuk eshte e lehte te […]

$50$400

Per Drejtim Shasie

Kjo makineri per drejtim shasie e perbere nga ashensor hidraulik i pjerret, i pershtatshem per hipjen dhe zbritjen e automjeteve te aksidentit. Lartesia e kolonese eshte 2m, diametri shtrihet ne 160mm, i pershtatet riparimeve te tjera te automjeteve me madhesi te madhe. Perdorni tub standarde drejtkendeshe dhe derrase çeliku, te ngjitura me dioksid karboni per […]

$1000$3500

Mbeshtetese Krahu per Makine

Mbeshtetese krahu per makine eshte nje aksesor shume praktik dhe i nevojshem per udhetime me makine. Ndihuni me komod dhe shtojini makines aksesore te ndryshem sipas deshires tuaj. Eshte e pershtatshme per cdo makine dhe ka nje dizajn elegant e te qendrueshem. Vijne ne permasa te ndryshme dhe ne ngjyra sipas deshires tuaj. Keto mbeshtetese […]

$5$14

Kokore Motori

Kokore motori kane nje dizajn sportiv modern te forte per mbrojtjen optimale te kokes. Hapesirat ne kokore sigurojne nje ventilim dhe ftohje te mire te kokes. Forma e brendshme e kokores eshte e rregullueshme per madhesine e duhur te kokes dhe me nje rrotullues ne pjesen e pasme te helmetes. Kane nje mbulese te levizshme […]

$5$48

Goma

$10$220

Goma

Cilesia eshte vitaliteti i tregut per nje produkt. Goma nje pajisje te perparuara prodhimi dhe pajisje testimi, ekip teknik te bollshem dhe sistem te persosur te kontrollit te cilesise. Ne jemi te perkushtuar te ofrojme produktin e cilesise se siguron performancen maksimale te frenimit ne çdo kusht te dimrit. Perberja silice maksimale e terheqjes siguron […]

$10$220

Furra per Lyrje Makinash

Furra per lyrje makinash ka ne perberje tabelat e leshit te bazaltit, rezistent ndaj zjarrit me cilesi te larte rezistente ndaj temperaturave te larta, trashesia e pllakes 50mm, pjate çeliku me dy ane 0.4/0.4mm, dendesia e leshit te shkembit 100kg/m³. Kutia e drites eshte bere nga flete e galvanizuar me ane te prodhimit te lakimit, […]

$3280$18000

Filtra Ajri per Makina

Filtra ajri per makina me shumice. Filtrat e ajrit jane te pershtatshem per cdo lloj makine, pavarsisht vitit te prodhimit dhe madhesis se motorrit. Si cdo produkt tek shumica.al dhe filtrat e ajrit kan nje sasi minimale per porosi. Keto produkte vijne tek ju me ngjyra sipas deshires. Karakteristikat Materiali: Fiber Sintetike, Fleta Letre Permasat: […]

$1$11

Disqe Alumini

Disqe alumini te ndertuar me material prej alumini. Keto disqe vijne per ju ne modele te ndryshme. Jane modele qe mund ti pershtaten te gjitha makinave. Ngjyra e ketyre disqe alumini  eshte sipas deshires tuaj. Karakteristikat Diametri: 100mm, 108mm, 112mm, 114.3mm, 115mm, 120.65mm, 120mm etj. Materiali: Alumin Çertifikimi: ISO.TUV.VIA.JWL, TUV/JWL/VIA/ TSE/ SFI /TS16949 Ngjyra: Siaps […]

$72$500

Cmontuse Gomash

Cmontuese gomash eshte ndertuar me nje material shume te forte qe eshte celiku. Fuqia motorrike shkon ne 1.1KW. Pesha e kesaj paisje eshte 240kg . Vjen tek ju e dizenjuar ne 3 ngjyra te ndryshme qe jane : e kuqe , zeze ,  gri. Shpejtesia rrotulluese shkon ne 7rpm. Cmontuese gomash mund te perdoret ne […]

$470$1250

Balancues Gomash (Nderues gomash)

Balancues gomash ose ndryshe nderues gomash eshte nje paisje e teknollogjis se fundit. Sherben per ndryshimin dhe fryrjen e gomave te makinave, diametri i buzes se te cileve eshte midis 8 “-18”. Pjesa e krahut gjysme-automatik te lekundjes anesore sherben per te ndryshuar gomat. Struktura e levizjes e kater nofullave te shtrirjes automatike qe kapen […]

$580$980

Aparat per Konvergjence Gomash (3D Wheel Aligner)

Aparat per konvergjence gomash (3D Wheel Aligner) eshte e specializuar ne sistemin e riparimit te trupit te automjeteve, ngritjen e automjeteve dhe pajisjet e gomave me zhvillimin e teknologjise, zhvillimin e produktit, prodhimin, shitjen dhe sherbimin. Produktet tona jane miratuar nga CE. Sistemi yne i riparimit te trupit te automjeteve eshte eksportuar gjeresisht ne te […]

$500$6000

Makina & Aksesore

A jeni gati të dilni në rrugë dhe të largoheni nga rutina e përditshme? Do të duhet të siguroheni që makina ose motorri juaj janë gjithashtu të gatshëm për udhëtim. Pastërtia e makinës ose motorrit tuaj është po aq e rëndësishme sa pjesa e jashtme e saj, aq sa shton përvojën tuaj të  ngarjes. Gjithashtu garanton komoditet dhe siguri. Kujdesi themelor për makinën tuaj është thjesht një çështje e hapjes së kapakut të saj dhe kontrollit të motorit të saj. Ju mund ta mbani motorin e makinës ose motorrit tuaj të qetë duke ndryshuar vajin e tij të motorit rregullisht. Shumica.al ofron çmimet më të mira në internet dhe opsione kërkimi të lehta për tu përdorur për ardhjen në ndihmë të gjetjes së vajit të duhur motorik për nevojat tuaja. Komponentët e tjerë jetësorë ose pjesët e automjetit tuaj që kanë nevojë për mirëmbajtje të rregullt janë filtrat e ajrit, fshirëset e xhamave, kandelet, kabujt dhe llambat e frenave. Këtu do të gjeni marka me performancë të lartë që plotësojnë shumicën e nevojave tuaja të automobilave. Ju gjithashtu mund të mbroni motorrin tuaj duke shtuar komoditet dhe stil me një gamë të pjesëve dhe aksesorëve për motorra. Shumica.al ofron një zgjedhje të madhe të pjesëve për motorrë duke përfshirë vajra motorësh, skeletë, pajisje dhe aksesorë të tillë si helmeta dhe aksesorë të tjerë udhëtimi. Do të gjeni punë rutinë të mirëmbajtjes shumë më të lehtë me mjetet e duhura të disponueshme në Shumica.al. Përzgjedhja jonë e mjeteve cilësore për automjetin tuaj përfshin gjithçka që ju nevojitet për të mirëmbajtur motorin tuaj.

Produkte Profesionale të Pastrimit të Makinave dhe Motorrave

Dëshironi ta bëni pastrimin e makinës të shpejtë dhe të lehtë? Nuk ka nevojë të shkoni në një lavazh kur mund të lani lehtë makinën tuaj në shtëpi me produkte larjeje me shkëlqimin më të mirë dhe një numër produktesh të dedikuara për larjen e makinave, të cilat mund t’i blini në internet. Mund të blini në internet mjete pastrimi, furça, pluhur-heqëse, sfungjer dhe stekë lavazhi me presion. Makina juaj do të duket si e re nga pjesa kur e ulni makinën poshtë, i jepni një pastrim të plotë dhe vendosni dyllin. Ju mund të përdorni shampo makine për sedilje prej pëlhure, pastrues lëkure dhe kondicioner për sedilje lëkure, detergjent për pedalet, dhe një fshesë me korrent dore ose një fshesë me korrent makine për të pastruar panelin, brenda xhepave të dyerve, timonit dhe ndërrimit të ingranazhit. Dëshironi të mbani motorrin tuaj të pastër ose të mirëmbajtur? Zgjidhjet produktet e pastrimit për motorra, duke përfshirë spray dhe sgrasatorët janë ideale për heqjen e papastërtive që nuk pranon të lejojë ose heqin yndyrat dhe pluhurin. Ju mund të blini në internet për këto solucione pastruese motorrash dhe lustrues mbrojtës për të shtuar një shtresë lustre në skelet dhe trupin e motorrit.

Aksesorët e Veshjeve të Kokës, Veshjeve Trupore dhe Aksesorëve në Shumica.al

Pjesa e duhur e ingranazheve të motorrave është çelësi për mbrojtjen që ju nevojitet, komoditetin për të cilin dëshironi dhe stilin që dëshironi gjatë udhëtimit në qytet. Entuziastët e mtorrave mund të zgjedhin nga një gamë e gjerë kokoresh në internet duke përfshirë kokoret me rrokullisje, kokoret me fytyrë të plotë ose kokoret me pjesën e fytyrës të hapur. Për pajisjet kryesore të garave jashtë rrugës (terrene për rally), motorristët mund të zgjedhin nga një koleksion kokoresh motocross në internet. Dyqani në internet Shumica.al futet thellë në artin garave rally duke ju ofruar një shumëllojshmëri të pajisjeve për motorristat duke përfshirë mbrojtëse, pantallona, xhaketa dhe trupore të plotë. Me zgjedhjen e aksesorëve të motorrave në internet, nuk ka asnjë justifikim për të mos ngarë motorrin tuaj gjatë gjithë vitit.