Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
Click Here

Filtro Sipas Çmimit

Skuter Elektrik

Skuter elektrik i shpejt, i besueshem, i qete. Skuteri yne elektrik me motor te dyfishte  ofron menyren me te shpejte per t’u marre me transportin e kilometrit te pare dhe te fundit . Kaloni trafikun, kurseni para dhe shkoni atje ku jeni te destinuar te jeni. Se bashku, ne mund te ripercaktojme te ardhmen e […]

$125$280

Motorra Elektrike

Motorra elektrike jane te ndertuar me nje material shume te forte prej hekuri . Shpejtesia maksimale qe mund te arrije keto motorra elektrike eshte  45 km ne ore .Me nje karikim baterie mund te udhetoni nga 45 km deri 65 km brenda dites. Baterine e ka te integruar posht sediljes dhe e çmontueshme. Trupi eshte […]

$399$750

Hoverboard

Hoverboard me dizajn jo vetem terheqes por edhe praktik. Me vete balancim fale ndertimit te tij do te jete akoma me i sigurt per tu perdorur. Te ndertuara nga materiali plastik + alumin me force te larte. Rezistent ndaj perdorimit afatgjate, gervishtjeve, renieve dhe kundra tronditjeve te rruges fale gomave te trasha. Ky hoverboard eshte […]

$89$195

Mirëmbajtja e Motorrave

Kur ju duhen mjetet dhe pjesët e nevojshme për mirëmbajtjen e përgjithshme ose riparimet gjatë udhëtimit tuaj, Shumica.al është dyqani që duhet të frekuentoni dhe është lider në pjesëve për motorra. Ne kemi një nga zgjedhjet më të mëdha të pjesëve të tregut të pjesëve për automjete dhe OEM të disponueshëm për shumicën e prodhuesve kryesorë të motorëve. Ne ofrojmë skema OEM për t’ju siguruar që shpejt të merrni zëvendësimin e duhur dhe do të gjeni më të mirën e industrisë vetëm kur bëhet fjalë për pjesët e motorëve pas tregut. Ne nuk bëjmë kompromis në udhëtimet tona, kështu që gjithçka që shesimju do të merrni pjesën për motorra me cilësinë goxha të mirë dhe me çmime goxha të përballueshme.

Ne e bëjmë më të lehtë për të gjetur pjesët e duhura të motorrit për t’ju rikthyer në mjetin me dy rrota dhe për të hipur të sigurt dhe të niseni për në punë ose për të shijuar një udhëtim pasdite në fundjavë. Plus, me çmimet tona të ulëta, buxheti juaj nuk do të ndikohet si më përpara. Ta themi thjesht, nëse keni nevojë për të, ne e disponojmë dhe është gati dhe zgjidhni të llojeve dhe cilësive të ndryshme. Shikoni të gjithë katalogun e pjesëve të motorrave që kemi nga një sistem i ri i shkarkimit të tymrave nga marmita ose një zinxhir dhe dhëmbëza për kujdesin rutinë si filtrat e vajit dhe ajrit. Një përparësi për të gjithë ju që keni në pronësi një motorr është mirëmbajtja – diçka që asnjë shofer nuk duhet ta kompromentojë kurrë. Kjo do të thotë të kujdesesh për motorrin, transmisionin dhe kontrollet duke siguruar që të kesh gomat e duhura për mjedisin dhe stilin e ngarjes. Ne ofrojmë një përzgjedhje të madhe të boshteve me gunga, kompleteve të disqeve dhe aksesorëve të tjerë si xhamat e përparmë, matësit, madje edhe pjesën e bagazhit. Pra, pavarësisht nëse është një rregullim i shpejtë ose po kaloni pasdite duke kërkuar çelësin tuaj, do të gjeni pjesët e motorëve që ju duhen për të kryer punën vetëm në Shumica.al.

Përzgjedhja e Plotë e Pjesëve për Motorra

Shumica.al mbart gjithçka që nevojitet për të kryer kujdesin dhe mirëmbajtjen e përgjithshme të motorrit tuaj nga artikujt rutinë të akordimit si vaji dhe filtrat te projektet më të komplikuara si puna e disqeve. Ne gjithashtu rezervojmë mjete specialiteti për motorrët. Keni nevojë për pjesë zëvendësimi ose një përditësim? Kemi pjesë të motorëve OEM dhe tregjeve për pjesë të automjeteve për të zëvendësuar një levë të thyer të frenave ose për të shtuar një shirit të vogël në pjesën e pasme. Shikoni kategorinë e plotë të pjesëve të motorit:

 

 • Marmita motorrësh
 • Timon motorrësh
 • Karburator motorrësh
 • Pjesë motorrike për motorrat
 • Kontrollet e Motorrëve
 • Frenat e Motorrëve
 • Dritat e Motorrëve
 • Pjesët e trupit të motorrit
 • Amortizatorë motorrash
 • Goma dhe rrota motorësh
 • Xhamat e timonit të motorrëve
 • Kroskot dhe Matës motorrash
 • Bagazhet e motoçikletave
 • Elektronikë motorrash
 • Sistemi i Sigurisë së Motorrit
 • Sistemet
 • Mbulesa Motorrash

Pjesë Motorri Autentike dhe Origjinale

Ne kemi pjesët e motorëve origjinalë të disponueshëm dhe më të vështira për t’u gjetur për ato që nuk janë funksionale ose për ata që preferojnë të mbajnë motorrat e tyre të një marke. Shumica.al rezervon pjesë të motorëve origjinalë për sa vijon:

 

 • Pjesë origjinale për Motorrë Honda
 • Pjesë Motorike origjinale për Motorrë Husqvarna
 • Pjesë origjinale për Motorrë Kawasaki
 • Pjesë motorike origjinale për Motorrë KTM
 • Pjesë origjinale për Motorrë Suzuki
 • Pjesë origjinale për Motorrë Yamaha

Produkte dhe Mirëmbajtje Cilësore të Motorrëve

Ne kemi një gamë të madhe pajisjesh për motorrat tuaj, duke filluar nga aksesorët e udhëtimit, të tilla si rrjetat e ngarkesave dhe pajisjet për riparimin gomave të shpuara deri te xhamat dhe pasqyrat e personalizuara.