Poltrone Berberi

Produket në Shumica.al tregtohen me shumicë, dhe çdo produkt ka një sasi minimale për porosi.

Shpërndaje:
Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on telegram
Share on pinterest
Share on email
Share on google

Description

Poltrona berberi te ndertuar me nje lekure te kualitetit shum te larte. Jane shume te thjeshta ne perdorim dhe shume komode. Ky produkt si cdo produkt tjeter tek Shumica.al eshte i certifikuar nga ISO9001.

Karakteristikat

Perdorimi: Karrige Berberi
Materiali: Metal, Lekure Sintetike, Kompensate e Presuar
Ngjyra: Opsionale
Baza: Rrethore
Certifikimi: ISO9001
Modeli: Sipas Dëshirës

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Poltrone Berberi”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Produkte të ngjashme