Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
Click Here

Trampoline Ajri

$31$9950

Produket në Shumica.al tregtohen me shumicë, dhe çdo produkt ka një sasi minimale për porosi.
Shpërndaje:

Trampoline ajri te ndertuara me  materiale me cilesi te larte qe rezistojne ne flake, te certifikuara nga autoriteti per te siguruar sigurine e femijeve ne masen me te madhe. Ai perdor teknologji te perparuar te perpunimit, te gjitha skajet dhe qoshet perpunohen me kujdes, keshtu qe nuk do te kete demtime, dhe eshte gjithashtu miqesore per femije. Struktura kryesore perdor plastike te cilesi te larte per ta bere ate me te qendrueshem dhe me te sigurt. Parku yne i trampolines ka nje strukture te qendrueshme kornize, jasteke shume elastike, mjeshteri te shkelqyeshme, dizajn pa ndotje, te qendrueshem dhe delikat. Mund te personalizohet gjithashtu sipas kerkesave te klienteve te ndryshem. Trampoline ajri te jep mundesin qe ta shijoni lirine dhe argetimin e kercimit. Kercimi qe ne ofrojme kane nje elasticitet te madh dhe aftesi te mire mbajtese, te cilat jo vetem ofrojne argetim, por gjithashtu sigurojne siguri.

Karakteristikat

Materiali: Plastike, Pelhure gomuar

Origjina: Kine

Çertifikimi: EN71, CE

Logo: Sipas Kerkeses

Ngjyra: E Zeze, Gri ose e Personalizuar

Produkte të ngjashme